×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пеевски внесе в НС предложение за закриване на Антикорупционната комисия
  • Пристигнаха двата самолета за борба с пожарите от Швеция
  • Държавата отпуска 900 хиляди лв. помощи за пострадалите при пожарите
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ерменков: Дали опростените милиони нямат връзка с онези, които викаха Аллах Акбар в Карлово?


Ерменков: Дали опростените милиони нямат връзка с онези, които викаха Аллах Акбар в Карлово?
Парламентът агонизира и нямаме място до хора, които задкулисно се договарят какво ще даде единият на другия, каза депутатът Таско Ерменков
07 Март 2019, Четвъртък, 09:20 ч.
Автор: Флагман.бг

Задаван ли е въпросът с тези опростени милиони не е ли плащана защитата на тези радикални ислямисти от Пазарджик, попита той

Когато става въпрос за националната сигурност и има изказвания, че ние сме се заиграли с нея - задаван ли е въпросът с тези опростени милиони не е ли плащана защитата на тези радикални ислямисти в Пазарджик. Дали с тях не бяха заведени 52 иска и 83 имуществени дела и погасени таксите за възстановяване на имотите на вакъвството? Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ депутатът от БСП Таско Ерменков.
„И дали тези пари нямат връзка с „безкористните” граждани, които протестираха в града на бащата на Ботев, Левски и Евлоги Георгиев (Карлово) с викове „Аллах Акбар”. Това е заиграване с национална сигурност”, добави той.

Цветанов: Ще подкрепим Закона за вероизповеданията, за да ограничим външното финансиране
И вчера с отхвърлянето на ветото на президента беше доказана нашата позиция, че този парламент е изчерпан, подчерта депутатът.
„Няма как да бъдем в една зала с хора, които от една страна профанират правото на човека да прави свободен избор и го правят по възможно най-непрозрачния начин и второ, няма начин да влезем в парламента с хора, които задкулисно се договарят какво ще даде единият на другия, за да може другият да го подкрепи, в това число и споменатото от Корнелия Нинова вчера – договорката за освобождаването на мюфтийството от данъци“, заяви Ерменков.

154 в парламента единодушно гласуваха срещу Румен Радев – това било „не само бой, но и е…”
"В случая не става въпрос за финансирането на вероизповеданията, което ние подкрепяме, а става въпрос за опрощаване на дългове и не на 8 милиона, както каза в свое изказване Цветан Цветанов, а става въпрос за 12 милиона", коментира той.
„Нямаме забрана да влизаме в парламента и да си вършим работата на народни представители. Имаме политическо решение да не влизаме в пленарна зала и комисии, за да не легитимираме това, което се случва – тези скандали и сделки, задкулисие“, каза още депутатът.

 


В категории: Политика


8
Коментара
Флагман.БГ Първите щъркели отлитат на юг (ВИДЕО) Първите щъркели отлитат на юг (ВИДЕО) 30/07/2025, Сряда 10:20 3
8
Коментара по темата
8.
Koko
07.03.2019 13:02:21
1
1
А ве Расист мръсен кавал
7.
baklava haber
07.03.2019 10:38:07
0
2
По СОЦа 1 от властовите центрове на ДС бил град ВЕЛИНГРАД ,там е роден и живял известния ДС ген. АТАНАС СЕМЕРДЖИЕВ ,бивш партизанин от отряд ЧЕПИНЦИ/Антон Ивановци ,сьщия ебил шеф на МВР преди 1989 отговарял е за износа и логистиката на орьжия за братските соц.страни и дьржави с ЛЯВАМАРКСИСТКО управление ,както иза снабдяването на леви партизански терористи от траода на Хизбулах,Синдеро ломиносо ,Фарк,и др такива
ДС ген.А.СЕМЕРДЖИЕВ е духовния баща ,основателя ,идеолога,мозька на сьздаването на мутренските групировки СИК,ВИС-2,АПОЛО и Болкон, и др по подобие на партизанските отряди и бригади в които ДСГЕНЕРАЛА имал натрупан голям опит
АГЕНТУРНАТА СИЛА мрежа на ДС ГЕНЕРАЛА е вербувала и стотици агенти от местното бг-мохамеданско население които да работят за тях ,имено сред тези вербовани са сегашния главен мюфтия АЛИХАДЖИ
ОТ Велинград е и наи-богатия бьлгарин допреди 2011 ,хазартния бос ВАСИЛ БОЖКОВ сьздателя и главния технолог в отглеждането и охранването на лидера на ДПС -ДЕЛЯН ПЕЕВСКИ олигарха в сянка
6.
lokum haber
07.03.2019 10:21:22
0
3
Нема са плашите ''ножа е дьрвен''
и 2-та главни мюфтии ГЕНДЖЕВ И ХАДЖИАЛИ са агенти на ДС
А РОМИТЕ ОТ ПАЗАРДЖИК преди да станат вьрли ислямисти са били вьрли евангелисти ,сиреч евангелистите спрели да им дават пари и храна и ромите са преоирентирали чисто тьрговски кьм САУДИТСКИТЕ ПАРИ по това ромите постьпват като хитри продажни политици вземат парите и заиграват на песните която пусне работодателя
ИМА и друго ПАЗАРДЖИК е центьр на МИЛИЦИОНЕРЩИНАТА е от десетилетия е центьр за обучение на сержанти за с/мата на МВР ,ТРЯБВА ДА СИ НАИВЕН И ПРОСТ ЗА ДА СИ МИСЛИШ ЧЕ в сьрцето на МВР школата ''може'' някои тука така да сьздаде чужди радикаслни клетки без това да не е КОНТРОЛИРАНО и СЬЗДАДЕНО точно от сьщите МВР /ДАНС СЛУЖБИ
ИЗВЕСТНА отдавна практиката на службите в света да сьздавте ат ''ИЗКУСТВЕНО'' опасносности за вьтрешната и вьншна сигурност като по този начин сьздават ИЗКУСТВЕНО-ИЗМИСЛЕНИ напрежения сред ОБЩЕСВОТО като по този начин има НУЖДА ОТ РЕШАВАНЕ НА ПРОБЛЕМИТЕ инеутрализиране което ИЗИСКВА ОГРОМНИ СРЕДСТВА които те охотно усвояват с голям ищах придаваики си вид на много работещи и така проблемите се влачат с години парите за сигурност се УВЕЛИЧАВАТ И ТАКА ДОКАТО НЕ СЕ ИЗТЬРКА НОМЕРА и се измисли НОВА ОПАСНОСТ от която да дьрпат пари
5.
Bjvbjvkbuvjbvjgvjg
07.03.2019 10:14:25
2
4
НЕКА ПЛЪТНО ЗАСТАНЕМ ЗАД БОЙКО БОРИСОВ , ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ И ВАЛЕРИ СИМЕОНОВ И ГИ ПОДКРЕПИМ В ПРИЗИВА ИМ. СРЕЩУ АМЕРКАНСКИТЕ РАКЕТИ И АТОМНИ БОМБИ В БЪЛГАРИЯ .
4.
баба Мара от пазара
07.03.2019 10:10:39
1
8
"опростените милиони нямат връзка с онези, които викаха Аллах Акбар в Карлово?"

Връзката е ясна. Селският тарикат, нереализиралата се мутра, позната с партизанско име Боко Кратуната е готов на всякакви маймунджулъци за да си осигури спокойствие. Щял да опрощава държавни т.е. НАШИТЕ пари - много важно. По-важно е Кратуната да има спокойствие и да ходи в чужбина ДА РЪСИ МОЗЪК и да си прави селфита с баба Меркелица. На Църквата - дава пари, на Мюфтийството - опрощава пари, на милионера Домусчиев - опрощава пари, Мишо Бирата забравихте ли го - НЯМА ДА ГО ПИПАТЕ, на ченгета, на надзиратели, на учители, на майки на идиоти (нормалните - кучета ги яли), на лекари, сега и медицинските сестри... Веднъж като му хванаха цаката - протести му е майката и Кратуната вдига краката. Кратуната дава от НАШИТЕ ПАРИ - НЕ ОТ НЕГОВИТЕ, за да си осигури спокойствие. Дойдат американците - готово - изтребители Ф16, дойдат руснаците - готово - тръби, АЕЦ Белене, дойде Ердоган - буюр ефенди - ето ти избягалите "гюленисти" да ги колиш на воля, дойдат от ЕС - готово - ще подписваме Истамбулска конвенция и ще преподаваме педерастия в детските градини и училищата... И още, и още, и още, то ако бяха само тия пари за Мюфтийството - с мед да го нахраниш.
Но, ние сме си я избрали тая Тиква, а народът е измислил поговорки - "Като се качиш на магаре - ще му миришеш фъшкиите" и "Ум царува, ум робува, ум патки пасе".
3.
Los Maduros
07.03.2019 09:56:58
0
1
Drupni mi prusta da prudna ! hahaha .
2.
Християнски тероризъм
07.03.2019 09:49:22
0
2
Бившият премиер на Ирак Нури ал Малики заяви пред местна телевизия, че администрацията на бившия американски президент Барак Обама е играла съществена роля в създаването на групировката „Ислямска държава“ („Даеш“) като е позволил на терористите да окупират иракски територии, съобщава Press TV. Малики, който беше премиер на страната от 2006 до 2014 година, заявил, че САЩ са предоставили на Ирак разузнаване и въздушни снимки, които показвали с голяма точност позициите на терористите, които се намирали от другата страна на границата със Сирия.
1.
Гошо
07.03.2019 09:47:02
3
3
Познавам трима арменци.И тримата са мошеници
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Двата самолета от Швеция за борба с огнената стихия кацнаха в Пловдив Двата самолета от Швеция за борба с огнената стихия кацнаха в Пловдив След техническо забавяне, летателните машини се включват в гасенето на големия пожар край Струмяни, където вече действат шест хеликоптера от България и чужбина Илиана Раева срази руската треньорка Шаталина: „Загубата в Токио явно боли!“ Илиана Раева срази руската треньорка Шаталина: „Загубата в Токио явно боли!“ Президентката на БФХГ защити с плам и факти българските гимнастички след обидни коментари за външния им вид от рускинята Вера Шаталина ММС избра футболен агент и пиарка за нови управници на тотото ММС избра футболен агент и пиарка за нови управници на тотото За 6 месеца в кабинета спортният министър Пешев прави вече трета промяна в тотализатора Израел остава стратегически пазар за българския туризъм Израел остава стратегически пазар за българския туризъм Министър Мирослав Боршош обсъди перспективите на израелския туристически пазар с представители на Israir Airlines Недялко от Равнец мина на червено и предизвика ПТП до подземната улица на Бургас Недялко от Равнец мина на червено и предизвика ПТП до подземната улица на Бургас Имал книжка от 1 година, сега обаче май ще я загуби Сряда е ден за нежни и въздушни сирници, които не се пържат, а се топят в устата Сряда е ден за нежни и въздушни сирници, които не се пържат, а се топят в устата За най-добра текстура, претрийте изварата през сито – така ще стане кадифена и нежна Как тази риалити звезда се промени - от Биг Брадър до майка за пример Как тази риалити звезда се промени - от Биг Брадър до майка за пример Сексбомбата разкри как риалити форматът променя живота ѝ завинаги След призива на банките домакинствата се втурнаха да внасят левове След призива на банките домакинствата се втурнаха да внасят левове През юни новооткритите депозити скочиха с над 20% спрямо май Четири катастрофи в един ден в Бургаско – няма загинали, но има ранени Четири катастрофи в един ден в Бургаско – няма загинали, но има ранени Движение на заден ход, несъобразена скорост и загуба на контрол – водещи причини за инцидентите След 3 часа в неизвестност - спасиха мъж, отнесен с падълборд в морето край Несебър След 3 часа в неизвестност - спасиха мъж, отнесен с падълборд в морето край Несебър Благодарение на решителната намеса на доброволци и координираната акция на институциите, 40-годишният е открит невредим
Почина първият вокалист на Iron Maiden Пол Марио Дей Почина първият вокалист на Iron Maiden Пол Марио Дей Той си отиде на 69-годишна възраст Камила няма да бъде кралица, ако Чарлз си отиде първи Камила няма да бъде кралица, ако Чарлз си отиде първи След смъртта на краля Камила ще стане вдовстваща кралица, а престолът ще премине към принц Уилям Земетресение с магнитуд 8,7 удари Русия, в САЩ и Япония са на тръни заради цунами Земетресение с магнитуд 8,7 удари Русия, в САЩ и Япония са на тръни заради цунами По първоначални данни, не се съобщава за жертви. Материалните щети със сигурност ще са много големи  Овенът и Девата ще се радват на пари, а Ракът – на любов Овенът и Девата ще се радват на пари, а Ракът – на любов  Хороскоп за деня – 30 юли 2025, сряда Скандалната Бони Блу разкри подробности за сексуалния си "рекорд" Скандалната Бони Блу разкри подробности за сексуалния си "рекорд" Възстановявала се е с понички Спортен шеф критикува решението 12-годишно дете-чудо да бъде допуснато до Световно по плуване Спортен шеф критикува решението 12-годишно дете-чудо да бъде допуснато до Световно по плуване Ето какво твърди Хансман Труп на дете изплува на плажa, никой не го издирвал Труп на дете изплува на плажa, никой не го издирвал Чужденец намерил тялото на 3-годишното момиченце Лодка с туристи се преобърна край делтата на Дунав в Румъния, има загинали Лодка с туристи се преобърна край делтата на Дунав в Румъния, има загинали Инцидентът е станал в бурни води Бясна гонка с кола, управлявана от 8-годишно дете Бясна гонка с кола, управлявана от 8-годишно дете Задържаха майка му Руски удар срещу затвор в Украйна, има голям брой жертви Руски удар срещу затвор в Украйна, има голям брой жертви Атаките са били масирани в 2 области
Бойко Борисов Бойко Борисов Пак ще ми се подиграват, че хвърлям пари от джипката, но нека дойдат да видят какво сме направили Виц на деня Виц на деня - Докторе, помогни да сваля килограми, всички диети пробвах!
- Домати, краставици, зеле, лук.
- Да ги варя, или да ги пека?
- Копай!
Виц на деня Виц на деня Лекар към пациент:
- Как е главоболието, от което се оплаквахте?
- Замина за няколко дни у майка й.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ан*лен с*кс - единственият случай в който я убеждаваш, че не ти е никак голям...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори