×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Страсти преди дербито: Фенове на Нафтата плениха знаме на Черноморец


21 Февруари 2019, Четвъртък, 11:09 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Черноморски фар

Транспарантът с логото на Черноморец е в ръцете на най-крайната фракция на Нафтата - "Green Fighters"

Страстите преди градското дерби Черноморец-Нефтохимик, което ще се играе в събота от 14 часа, стигнаха червената точка, след като стана ясно, че привърженици на Нафтата са "пленили" огромното знаме, с което акулите трябваше да направят хореографията си на мача. 

Транспарантът с логото на Черноморец е в ръцете на най-крайната фракция на Нафтата - "Green Fighters". Петима от агитката, които умело са прикрили лицата си позират с трофея, а на друг кадър го тъпчат. 

 




В категории: Спорт


50
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 6
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 0
Георги РУСЧЕВ Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски 22/06/2026, Понеделник 21:30 3
Флагман.БГ Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки 22/06/2026, Понеделник 21:00 2
Михаил ДИМИТРОВ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ 22/06/2026, Понеделник 19:30 0
Георги РУСЧЕВ Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна 22/06/2026, Понеделник 17:45 2
50
Коментара по темата
50.
До 49
21.02.2019 23:39:34
4
10
Защото са п*тки
49.
ae
21.02.2019 21:57:29
5
12
kato sa takiva muje shto sa kriqt kat putki
48.
Lauta
21.02.2019 21:42:25
5
10
Няма такава крайна фракция green fighters .
Тези бяха закрити в Пловдив на Лаута.
Знамената и транспарантите им са още там !
Тези вероятно са мангали тръгнали да правят зулуми през нощта .
47.
до 46
21.02.2019 21:39:08
3
9
Каменовски.
Написаното не се отнася за теб, защото с малкото си, като на орехче мозъче няма как да схванеш нещо.
46.
до 45
21.02.2019 21:05:56
11
4
Лек що не си пиеш хапчетата и да се завиваш.
45.
AZ
21.02.2019 20:57:37
4
16
Сега научавам, че ръководството на Черноморец Бургас ще пуска феновете на двата отбора с БЕЗПЛАТНИ пропуски. Това различава простака искащ пари за вход от 5 лв. и хвърлящ вмирисана риба на подарен им стадион от истинския бургазлия, в чиято душа няма реваншизъм, поради простата причина, че такъв не вирее в аристократичния, стар и истински бургазлия. След тази статия и всички предишни случки, в които са замесени все някой от тези юнаци на снимката, феновете на Черноморец ще растат, а тези на онова нещо ще се топят.
Колко първичен може да си, за да си помислиш, че с насилие, простащина и анонимност зад качулката можеш да спечелиш симпатии. Е, аз вече тотално загърбвам оня отбор на Нефтохимик, от който и помен вече няма
44.
Ицоу
21.02.2019 20:43:45
3
12
Тези боклуци са от гей дружинката от изгревския фитнес. Тези г*зове с тези анцужета трудно ще ги объркаш. Дават повече пари за лубриканти отколкото за протеини :)
43.
ФАНТА ФЕН
21.02.2019 19:35:05
2
8
А Росен Василев лесно можеш да го разпознаеш на снимката в тоалет ата от мола , по изполинската осанка като на джудже.
42.
ФАНТА ФЕН
21.02.2019 18:51:05
3
10
Манол са снимал с другите плазмодии в тоалетните на мола , в който бе охрана
41.
Джокер
21.02.2019 18:51:02
3
10
Кои ли може да са крадците на рекламното пано?Джокер: проверете за помака манол петров,интимният му приятел радослав бобойчев,лилипутчето от Зорница т.е. комара...сега можеби са тихички и мирнички ни лук яли ни лук мирисали винаги невини.Започнете от тях и ще разплетете нишката... И още много работи тогсвс ще излязат на яве
40.
До 39
21.02.2019 17:23:11
2
12
А тези чалми с шалварите на снимката където са си забулели кривите муцуни с бурки на кой отбор са фенки? На Атлетик 2007 или на Фк Бургас,Фк Мастер или на розовия Нафтекс...само знем,че сте фенки на дюнерите и евтиното пико и черните п*шки нали така
39.
Hgu
21.02.2019 16:42:31
13
1
На кой черноморец е това знаме? На любимото псфк или на най-новия истински?
38.
Boris
21.02.2019 16:35:23
0
8
Nikolai ne idvai na ma4a da ni izlaga6.
37.
до 36
21.02.2019 16:21:48
2
13
Прав си бай Петко , този клуб , няма нищо общо с онзи славен тим от 90-те години . Това не са спротни хора , а едни кърлежи .
То и за това Порточана не ще и да ги чува.
36.
Бай Петко Маринчев
21.02.2019 16:13:19
0
13
Николай Тодоров съсипа отбора.Най-некъдарният директор.Лошото е,че клуба по неговото управление бе свързван само с далавери,но за жалост тези хора са още там.
35.
Само Черноморец!
21.02.2019 15:34:19
2
13
Ходих на стадиона знамето е там и си се вее. Това е транспарант, има най - различни вече сложени там. Какво са откраднали тези и те не знаят.
34.
az
21.02.2019 15:31:52
2
14
На някой направи ли му впечатление, колко незначително изглеждат тези джебчии на фона на синьо-белия транспарант.
Все едно 5 пучи въшки си направили селфи в чаршафа на Казанова.
33.
Одит
21.02.2019 15:31:52
2
10
Заглавието е "Пишман хулигани откраднаха рекламно пано от стадион Черноморец" . Това е рекламно пано собственост на футболния клуб и е заведено като негов актив, а кражбата на чуждо имущество се преследва от закона.
32.
Морето е синьо.
21.02.2019 15:27:51
2
11
От кой са пленили този транспарант ?
От оградата ли ?
31.
DO 29 и въобще
21.02.2019 15:24:54
2
11
Какво да ти полигави ве. Малката розова точка от която пикаеш ли ?
Ей такива утайки развалиха името на Нефтохимик, направиха го синоним на всичко пошло в този град. Същите тези от снимката надали и клечка за зъби са си одялкали сами, но ако им броим зулумите и всички неандерталски актове и 100 живота да живеят пак няма да си платят днешното живуркане. И утре пак се попитайте, защо никой не иска да дава пари за този утайник, в който превърнахте някогашния Нефтохимик. Бошнаков, огледай се какво храниш в двора си. Познавам те и знам, че ти си човек, който не толерира подобни простащини. Това, което днес изглежда Черноморец е направено от фенове и симпатизанти, докато такива примати от снимката са научени само да взимат наготово.
Е, видов ден идва и после си търсете пак "вашето", ама от тези безмозъчните на снимката.
30.
резил
21.02.2019 15:18:50
3
4
Както е тръгнало като нищо и да си го вземат без отпор и от хора. Едни и същи неща години наред с обичайните познайници-без последствия. Сега е времето да видим от някой от управате и не само в ч-ц имат ли въобще топки или само ще се плюнчат тука или с декларацийки или с полицейщини камери и подобни глупости.
Най-малкото което могат да напрвят е билетите да са 20лв, ако и това не напрвят наистина направо закривай.
29.
До 27
21.02.2019 15:11:56
9
2
Какво влизане с взлом в тая кочина наречена ст. Черноморец? Нито охрана, нито врати, нищо. Може да ми го полигавиш, много обичам да емокро и да засмукваш силно!
28.
1919
21.02.2019 15:10:20
2
8
Коватевския мангал да си гледа дворчето че онзи ден пак черно бели гръмотевици сте яли.Заглавието е написано грешно защото става дума за кражба което не е гърбено.Розовите са толкова прости че ги разкриха веднага
27.
Ss
21.02.2019 14:31:17
4
10
Знамето не е на феновете,а на клуба и бе предназначено като украса да скрие не ремонтираните сектори на стадиона.Знамето е открадното тихо мълком по цигански маниер каквито явно са фенките на розовото крайградско отборче.Това знаме е един вид като рекламно пано и е част от обновлението на стадиона.Това е кражба влизане във пужд имот.Сещате се за какво става въпрос нали.Знае се вече коинса розовите момиченца,който са откраднали рекламният трансперант.И сега вече няма да минете с извинения хленчене и плакане ще си получете заслуженото...
26.
Plamen
21.02.2019 14:18:13
2
5
Shta namerq gei macha nqma da gledash
25.
Plovdiv
21.02.2019 13:48:54
14
5
Пленявай!!! И 0:3 в събота и да се приключва с тия клоуни! Пишело 100 години на знамето, а отборът им на 3 години ...пълен смях
24.
Mazuran
21.02.2019 13:48:27
3
10
Защото ние сме на 100 вие на 1 затова! Я питай Бошнака на колко сте?
23.
Цацуран
21.02.2019 13:46:52
11
4
И защо пише 100 години, като те са на 4?
22.
До 18
21.02.2019 13:27:22
2
2
Каквото повикало, такова се обадило....
21.
До 18
21.02.2019 13:26:25
1
7
И без докладна ще ви го бутнат 100 ката, стой и гледай.
20.
до 19
21.02.2019 13:20:22
9
6
В момента има 2 отбора с името Черноморец. За кого по-точно говориш?
19.
Бург
21.02.2019 13:14:41
4
12
Отборът на Бургас и кореняците бургазлии е и ще си остане само един- Черноморец! Това измислено и изкуствено създадено ведомствено отборче никога няма да е на истинските бургазлии, а на чобаните слезли от Странджа, придошли от Ямбол, Сливен и къде ли още не. Пълни аматьори и имитатори на друг, подобен на тях отбор цска-литекс или както сега му е името.
18.
до 17
21.02.2019 13:09:42
8
0
Сега вие се заемете да напишете докладна :D
17.
До "Питам"
21.02.2019 12:55:42
1
9
Как къде са? Заети са да пишат декларации...Искаха условия на стадиона - създадоха им се. Искаха мерки за беззопасност - имат ги. Накрая обаче като кокошкари влязоха да крадат, а в събота и седалките ще изпочупят...
16.
Зала Арменец
21.02.2019 12:52:38
8
5
Нефтохимa nombre one!
15.
Питам
21.02.2019 12:49:46
2
7
Къде сте бе ръководство на нафтата и на тия феновете? Сега не с риба ами със кражби ще се занимават. Елитните ви футболисти на това ли ги учите? А очаквахме промени - обещани ни бяха! Не вярвайте на Нефтохимик!
14.
AHhahah
21.02.2019 12:44:49
2
7
Vidq sa koi otbor e na dunoto Ale ale ee neftosmehnik
13.
Бургас
21.02.2019 12:42:47
1
6
Сега нормалните фенове ще плащат 15 кинта, заради тия примитивни създания.
12.
Flagmsn
21.02.2019 12:27:45
3
7
Оправете заглавието . Откраднато , не пленено !
11.
Колю
21.02.2019 12:11:21
2
8
Търсят се сервитьори, а не крадци на знамена! А яжте сега знамето мързеливци!
10.
Жоан
21.02.2019 12:10:18
3
13
От снимките ясно личи колко малки човечета са маскираните мишки,на фона на стогодишното величие. Поредно доказателство, че сините градят, а зелените рушат. Бошнак излагаш се с такива примати
9.
Dhn
21.02.2019 12:03:13
3
2
В колко часа се играе мачът
8.
www
21.02.2019 11:56:36
6
3
Like
7.
1919
21.02.2019 11:52:10
4
10
Не се пленява нещо което е откраднато без никаква съпротива.Трътлестите розовелки на снимките манол дебелогъзия и другите му подобни успяха да се сбият с няколко миши опашки.Форумни мишоци
6.
1919
21.02.2019 11:50:07
4
9
Е сега вече си имаме сериозно оправдание да ви сложим 15 кинта вход. Сами си го нахлузихте. Откраднатото знаме не е като плененото!
5.
Д
21.02.2019 11:46:34
4
12
Хаха поне да беше пленено , а то откраднато като шумкари вечер . Ей тез мазути кокошкари сте и тва е .
4.
Ae ei jeni
21.02.2019 11:45:44
4
10
Mazuti s putki kradete li ve jeni shto ne go zemete na macha e Homota, vui pulna dekradaciq
3.
green
21.02.2019 11:34:38
6
5
Petrol tha best!
2.
ФАНТА ФЕН
21.02.2019 11:34:09
5
12
Има камери на които се вижда номера на колата с която е откраднат транспаранта от стадиона късно вечерта .
Няма как да се плени нещо , което е сложено като украса .
Жалки измислени фенове на не знам си какво
1.
Asas
21.02.2019 11:29:28
10
6
Голямо унижение. Знамето никога не трябва да попадне в ръцете на противника.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ В ПТП-то участват пет автомобила, има тежко ранени 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си Една жена никога не трябва да се снишава толкова ниско, че да моли за уважение и лоялност Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Посрещането на първите слънчеви лъчи в утрото на 1 юли е уникална за България традиция, вдъхновена от вечната рок класика на Uriah Heep Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Много хора вярват, че токсичната им връзка е резултат от собствените им недостатъци Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Франция, Испания, Белгия и Великобритания въведоха предупреждения, училища затварят, транспортът се затруднява Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Уникално дефиле, кукери и детски работилници превърнаха местната лодкостоянка в най-горещата културна точка на уикенда Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи В МБАЛ „Сърце и Мозък“ тя получава своевременно лечение и се възстановява благодарение на адекватната намеса на екип от специалисти БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences
Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори