Ралица Паскалева си хвана любовник и...
Героинята на Паскалева се влюбва в млад и привлекателен мъж
Актрисата Ралица Паскалева си хвана любовник за новия седми сезон на сериала „Откраднат живот“, който този път ще се казва „Любовта лекува“, пише "Телеграф".
Това стана ясно от разширения трейлър, който екипът на продукцията показа пред журналисти дни преди да стартира първият епизод на 26 февруари. Около д-р Галя Стилиянова ще се завърти истински любовен четириъгълник, в който екранният й съпруг – доц. Захариев ще се окаже рогоносец. Героинята на Паскалева се влюбва в млад и привлекателен мъж, който обаче претърпява ужасен инцидент и се отзовава като пациент в новата болница на сериала „Света Анастасия“.
Не по-малко драматична е съдбата на образа, който играе Ернестина Шинова – д-р София Стаменова, която ще посегне към забранените субстанции, но е разкрита от колегата си д-р Стефан Мазов.
Как да намалим стреса
Домашна питка с масло: Тайната й
Средиземноморска диета: Ползите за здравето и защо е сред най-препоръчваните режими
Тризначки нахълтват с гръм и трясък в "Ергенът"?
Шоколадов сладкиш без много усилия
Най-съвместимите зодии за перфектна връзка
Григор Димитров сред най-богатите в тениса - ето първите 20
Цената на водката в Русия лети нагоре
От кои зодии са най-верните приятели
Пролетна супа със зеленчуци: Лека и свежа рецепта за новия сезон
Зодиите с най-голямо чувство за хумор
Как да премахнете миризми от килими и мебели
