Краят на една ера: затвориха свещено място на алкохолния туризъм за ужас на английските пияници (ВИДЕО)
24 Ноември 2018, Събота, 15:20 ч.
Източник: blitzПопулярно заведение сред любителите на летния алкохолен туризъм хлопна кепенци след съдебно разпореждане. Култовата кръчма в испанския курортен град Бенидорм – място за безпаметни и и дивашки летни нощи, затвори врати за ужас на заклетите си фенове, съобщава „Сън“.

Непретенциозния наглед бар „Тики бийч“ беше затворен заради оплаквания от съседи. Това трябвало да се случи още през октомври, но собствениците отлагали неизбежното с цял месец. Причината е, че през ноември е прословутата фиеста седмица, която привлича хиляди купонджии – предимно британци. Над 45 000 граждани на Острова са минали през курорта само през тази седмица.
Сагата със затварянето на „Тики бийч“ започва през април 2016 година, когато постъпват оплаквания за шум и нарушаване на спокойствието. Изтъкната била силната музика и непристойното поведение на туристите – най-вече британците.

Мястото е популярно с тонове алкохол, които се леят там ежедневно, най-вече за младежите. Затова не е чудно, че след обявяването на решението на Върховния съд на Испания в социалните мрежи започнаха да валят жалейки: „Краят на една ера“, „Най-доброто място в Бенидорм. Почивай в мир, Тики“, и т.н.
Упорито се разпространява мълвата, че барът ще отовори врати за следващото лято. Тя обаче не е потвърдена. Говори се, че собствениците обмислят да го преместат на близкия плаж Леванте.
„Извинете, наистина ли „Тики бийч“ затваря? Мисля, че ще се разплача“, питат се разтревожени посетители. „Беше едно от любимите ми места в Бенидорм. В смисъл, сервират там бирата с кофи“, „Какъв срам!“, заявяват други.
Оплакването е от обитателите на намиращата се наблизо сграда „Санта Маргарита“. Разгневените британци, обаче, лишени от култовото си място за наливане, се нахвърлят върху собствениците с аргумента, че се намират на едно от най-шумните места в Испания и те би трябвало да са наясно с това.
В категории:
Лайфстайл
Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа
Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас
С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско
Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти
Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара
Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит
Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа
Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция
Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан
Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони
Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“
МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция
