Кой е бизнесменът Петър Илиев Димитров, вдигащ две вили и басейн на Германката
17 Октомври 2018, Сряда, 09:02 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВИнвеститорът е съдружник в още 10-ина фирми с други лица
Проверка на Флагман.бг в Търговския регистър установи, че едноличната фирма „Херсонес” ЕООД е учредена през януари 2018 година и видно от етимологията на думата „Херсонес”, означаваща полуостров, е създадена именно с цел – строеж на „Германката”.Извънредно! Оградиха "Германката" край Созопол - става частен имот. Изхвърлиха въдичарите
Управител и едноличен собственик на тази фирма, възложител на строежа, с който на практика окончателно се затваря достъпа до скалите на „Германката”, е Петър Илиев Димитров. Това име не е известно сред бизнеса в Бургаска област. Димитров има многобройни съдружници в други фирми –в различни сфери.
Да се настаниш като съсед на Иво Прокопиев и Филип Харманджиев на това култова място на Черно море обаче, не би могло писано на всекиго.
Току-що в социалната мрежа читател написа: „Всички обичаме Рая, но защо до това райско място вече няма да можем да стигаме”.
Очаквайте след малко във Флагман.бг още подробности за поредния богоизбран, заради когото окончателно се отцепва достъпът до морето – изключителна държавна собственост.
В категории:
Бизнес
Кметът Димитър Николов посети приюта за бездомни в Бургас на Нова година
ЕЦБ ще освети сградата си във Франкфурт с "Добре дошла, България"
Българин: Ще стане живо чудо с еврото
Заплаха за убийство и счупена с камък витрина при опита за грабеж на златарското ателие
Най-кървавата война след Втората световна: защо отново гинат руснаци и украинци
Антъни Джошуа просълзи спортния свят с думи от болницата
Мъж с шест съпруги почина от инфаркт след фатален ултиматум
Парите ще валят: кои зодии ще направят най-силния старт на 2026
Как да направим вкусно кисело зеле с по-малко сол - тънкости от опита
Легендата Роберто Карлош претърпя многочасова операция
Черна хроника - 453 жертви по пътищата на България за годината
Скандал във Франция: Мбапе дарил 60 300 евро на полицай
