Ограбиха преподавател в ЮЗУ “Неофит Рилски“, взеха му всичките пари за семейна инвестиция
09 Октомври 2018, Вторник, 20:59 ч.
На излизане крадците разхвърляли пепел и косми, за да покрият следите си
Крупен обир е извършен в петричкото село Самуилово вчера. 15 000 евро са изчезнали от дома на преподавателя в ЮЗУ "Неофит Рилски" Новко Попов. Крадците проникнали през прозорец на първия етаж, който разбили професионално.
Цялата къща е обърната с краката нагоре, ровили, докато стопаните били на работа. Все още не можем да кажем в колко часа е станала кражбата, но са ровили дълго, за да открият парите, приготвени за семейна инвестиция, коментира синът на Попов, цитиран от struma.com. Според мен групата е от професионални обирджии, каза още той.
Според съседите домът е бил наблюдаван няколко дни. Кучето им лаело непрекъснато. При влизането си в къщата крадците разхвърляли червен пипер, а на излизане пепел и косми, за да покрият следите си.
В категории:
Крими
Фискалният съвет към властта: Не пипайте данъците, режете разходите
Кредити с чужди лични карти: разбиха схема за над 120 000 евро
Антонио Бандерас аплодира българската Медея в Мадрид
Община Несебър продължава безплатната подмяна на печките с модерни алтернативи
ЗД ДаллБогг в конфликт с регулатора – обвини го в натиск и злоупотреби
15-годишен осъди прокуратурата за незаконен арест по делото Кожухаров
Трагедия разтърси Карлово: млад мъж загина
Д-р Мирослав Ненков след тежка операция: Профилактиката спасява
Дрон удари жилищна сграда в Москва, близо е до българското посолство
Италианска следа в аферата Епстийн: Никол Минети, Чиприани и помилване под съмнение
Тежък удар за Тодор Неделев: скъса връзка на вече оперираното коляно
Шампион с Лестър, легенда на Астън Вила и юноша на Манчестър Юнайтед иват в Бургас на исторически мач

@eerwq