Тарантино взе дъщерята на Ума Търман за новия си филм
25 Август 2018, Неделя, 00:02 ч.
Режисьорът снима "Имало едно време в Холивуд"
Световноизвестният американски режисьор Куентин Тарантино намери ново попълнение актьори за следващия си филмов проект "Имало едно време в Холивуд", съобщава "Холивуд рипортър".В новата продукция ще се снимат американската актриса и сценарист Лина Дънам, американският актьор, модел и певец Остин Бътлър и чилийската киноактриса Лоренца Изо, предаде БТА.
Прави впечатление и присъствието на Мая Хоук - дъщерята на Ума Търман и Итън Хоук. Актрисата Ума Търман бе сред любимите изпълнителки на Тарантино и участва в няколко негови филма като "Криминале" и "Убий Бил".
Сюжетът на новия проект на Тарантино е свързан с убийството на актрисата Шарън Тейт, извършено през 1969 година от бандата на Чарлз Менсън. В Тейт ще се превъплъти актрисата Марго Роби /"Отряд самоубийци"/, която беше привлечена в по-ранен етап на проекта. Сред звездите в продукцията са Брад Пит и Леонардо ди Каприо.
В категории:
Лайфстайл
МВР предотврати имотна измама за стотици хиляди лева в "Малинова долина"
"Форбс": Илон Мъск е първият човек с нетно богатство от над 600 млрд. долара
Коледната украса крие сериозни рискове за домашните любимци, предупреждават ветеринари
След еврото: Цените на жилищата у нас ще скочат с до 10% още през 2026 година
Пламен Константинов остава в Локомотив Новосибирск до 2028 година
България и още 7 страни обявиха Русия за най-голямата заплаха за сигурността в Европа
Изискана рецепта с яйца и хайвер
Пиян поляк намушка българка след скандал в апартамент в Германия
ЦСКА финализира втори трансфер преди Коледа - централен защитник от Португалия
Цените на жилищата ще растат и през 2026 г., но с по-бавни темпове
Коледа издава изневерите: най-рисковото време за палавите съпрузи
Светлините на Коледен Бургас събират фотографи и модели на празничния пл. "Тройката"
