Италианско издание гръмна - Роналдо вкара в леглото си една от най-известните български красавици
13 Август 2018, Понеделник, 22:13 ч.
Поставиха Николета Лозанова до Ким Кардашян, Парис Хилтън, Ирина Шейк
Италианският популярeн сайт МСН, който минава за доста сериозен, включи Николета Лозанова в „харема“ на португалския футболен ас Кристиано Роналдо, пише "Монитор". Според публикацията, озаглавена „Всичките жени на Кристиано Роналдо“, в списъка на дамите, преминали на бегом или за по-дълго време през леглото на прочутия футболист, фигурират още 25 пищни красавици от девет страни.
Ако се вярва на сайта, секс-авантюрата на Николета с надеждата на Ювентус за по-добри дни, се била случила през 2016 г., но не била официално потвърдена от Кристиано и вероятно поради тази причина засега се води като „мълва“.
Бърз поглед върху имената на нежните завоевания на Роналдо от началото на звездната му кариера през 2005 г. до днес показва, че освен с Валери Божинов и Ники Михайлов, той е „баджанак“ и със самия Силвио Берлускони. Просто защото през 2009 г. футболистът се радва за кратко на пищните форми на неаполитанката Рафаела Фико, която долу-горе по същото време е била примадона на световно известните купони „бунга бунга“ на четирикратния бивш премиер на Италия. Но игривата Рафаела е „побаджаначила“ Роналдо и с цветнокожия му италиански колега Марио Балотели, на когото тя роди даже дъщеричка.
Иначе, ако поиска, НиЛо може само да се гордее, че е „кацала“ там, където са пребивавали и любимки на милиони мъже по света като Ким Кардашян, Парис Хилтън, Ирина Шейк, Натали Ринкън и т.н.
Оказва се обаче, че освен истински „Дон Жуан“, Кристиано Роналдо може да бъде и доста верен креватен партньор. Защото през продължилата цели пет години негова връзка – от 2010 до 2015 г. – с руския топ-модел Ирина Шейк, той почти не е изневерявал на страхотната секс-бомба. През периода царете на жълтата хроника в Испания и Португалия са „засекли“ само 3 негови „забежки“ съвсем за кратко пак по рускиня, по испанка и по португалка.
Роналдо обаче се развихря неудържимо след раздялата си с Ирина, като вкарва за година в кревата си поне десетина знайни и знойни дами, сред които е „класирана“ и нашенката. Спира се през 2017 г., когато започва връзката му с все още живеещата с него испанка Джорджина Родригес, която неотдавна го дари с дъщеря. Що се отнася до нежните предпочитания на царя на топката, то като че ли той обича най-много италианките, следвани от испанките и рускините.
Последната клюка на Апенините пък е, че преди седмица в дискотека на о. Ибиса Роналдо бил забил пищната аржентинка Белен Родригес. Тя е много известна тв-гърла между Алпите и Сицилия, като от години мокри сънищата на безброй италианци. Та Белен може пак да го „сроди“ със Силвио Берлускони, както и с известния на Апенините балетист и тв-водещ Стефано Ди Мартино, с пилота - ас от надпреварите с мотоциклети Андреа Йаноне, с папарак №1 на Италия Фабрицио Корона и още куп местни ВИП-ове.
Баница със сирене за начинаещи
Среднощен вандализъм: Mъж наряза гумите на 36 автомобила и стреля по жена в карловското село Иганово
Земетресение с магнитуд 4.7 разтърси района край Крит
Сметка за вода от 840 евро разтресе блок в "Младост" 1
Слънчево време на 16 март - вижте кой празнува имен ден
Харисън Форд по-влюбен от всякога
Една зодия ще срещне любовта, когато най-малко я очаква
Нахлува Звяр от изток, температурите падат до минус 3 градуса
Пиле с ориз на фурна - лесна домашна рецепта
Намериха опасна бактерия на 5000 години в лед до България
Кроасани с палмова мазнина и колбаси плъзнаха в училищата
Тази зодия оставя лошото зад гърба си
