×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ужасяваща находка! Откриха мъртъв 29-годишен бургазлия на Солниците с огнестрелна рана в гърдите


Ужасяваща находка! Откриха мъртъв 29-годишен бургазлия на Солниците с огнестрелна рана в гърдите
До тялото се търкалял боен пистолет
Тема в развитие
виж още
скрий
02 Август 2018, Петък, 02:15 ч.
Автор: Флагман.бг, архив Флагман.бг

Тепърва ще се установява причината за смъртта на младия мъж


Труп на млад мъж шокира днес сутринта бургазлии на Солниците. Мъжът е бил с огнестрелна рана в гърдите, като до него е открит законно притежаван боен пистолет.

Според полицията мъртвият е 29-годишният бургазлия Н. И. Тялото е откарано за аутопсия в катедра "Съдебна медицина" към УМБАЛ-Бургас. Тепърва ще се установява причината за смъртта на младия мъж, като по първоначална информация той се е самоубил.

Очаквайте подробности!



14
Коментара
9 души загинаха в храм
9 души загинаха в храм 01/11/2025, Събота 16:47 0
14
Коментара по темата
14.
До 13
03.08.2018 21:48:28
0
3
То и ти трябва да си ченге. Само те пишат поредица от думи без определен смисъл, без препинателни знаци и главни букви!
Идиот, кажи"Лека му пръст на момчето".
13.
Знаем го никито
03.08.2018 18:20:10
7
1
Преди две години го биха мутрите ба му са майката ходеше да рърси закрила от пенсионирани мутри обаче се на игра алчно и арогагантно копеле като всички ченгета не му давах и толкова да оцелее на пича полицай куки вземете си поука не бъдете много алчни нищо че закона е зад закона пред патрона всички са равни
12.
Libra
03.08.2018 15:05:10
0
2
Кибик?!?!?По малоумен коментар от твоя не съм чела! Да си запознат случайно, ме в полицията не ден дава пистолет избирателно , служителите на МВР имат право да носят оръжие и то им се зачислява след завършване на курс по първоначална подготовка в ЦСПП Пазарджик, нико не те пита искаш ли го, длъжен си да го носиш и притежаваш!
11.
До 10
03.08.2018 12:32:39
6
5
Така е, привилегии, а у, далавери, часмаци.

Само богоизбрани, връзкари и роднини влизат в тази сладка службица! Лешперска работа, добра заплата.
10.
*********
03.08.2018 12:25:10
0
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
9.
*
03.08.2018 12:01:05
0
15
Почивай в мир Ники! Каквото и да напишете коментиращите за да си чешете езиците, отиде си едно добро момче. Мир на душата му!
8.
До 3
03.08.2018 12:00:52
2
11
Не виждам какъв е проблема да имаш законен пистолет на 29. Аз съм на 21 години, имам пистолет и работя в полицията.
7.
03.08.2018 11:57:46
2
5
Че не е ли възможно да се гръмнеш в гърдите? Какво чудно има???
6.
*********
03.08.2018 11:46:46
1
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
5.
До 3
03.08.2018 11:44:32
4
9
В друг сайт пише, че убитият е полицай. А най-нелепото е, че първата версия по случая била самоубийство.... От кога хората почнаха да се самозастрелват в гърдите?
4.
Gerb Over !!!
03.08.2018 11:42:36
2
2
Путин е Виновен !!!!
3.
Кибик
03.08.2018 11:36:41
8
7
Абе , КОЙ му даде този пистолет законен на този 29 год. Ейй голяма корупция цари ! Как се дава пистолет това в полицията са ненадминати ..... наши и ваши :( цаци
2.
Бургас
03.08.2018 11:33:10
1
5
Бургас бе най добрия град за живеене. Само леко
1.
dali
03.08.2018 11:32:30
4
5
nqkoi go e samoubil nai-veroqtno
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" „Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" Това трябвало да се случи преди санкциите да влязат в сила на 21 ноември Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Младият мъж от 20 години е напълно парализиран и прикован на легло заради тежкото си заболяване Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Има главен заподозрян за разстрела в центъра Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Подозира се руска намеса при деянието Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Нападението стана в село с 800 жители Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Изключително грозни сцени в Къщата Пребиха жестоко медицинско лице Пребиха жестоко медицинско лице Роднини на нападателите се събраха пред Спешното отделение на болницата във Враца Търсете светлината сред сенките Търсете светлината сред сенките По студиата на телевизионните риалити формати шумът се бори за първенство над смисъла, а в коридорите на властта кресливата амбиция често заглушава дълга Отбелязваме Деня на народните будители и Архангелова задушница Отбелязваме Деня на народните будители и Архангелова задушница Днес се отдава особена почит към паметта на отишлите си от този свят Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Затварянето на рафинерията в Бургас води до тежък недостиг на средства и затруднява изпълнението на заложените цели, коментира икономист
Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Дръзкото престъпление стана по време на доставката Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Правителството на Сърбия вчера взе решение и обяви 1 ноември 2025 г. за ден на траур Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Последваха освирквания, някои фенове напуснаха събитието "Мелиса" отне живота на 46 души "Мелиса" отне живота на 46 души Жестоко бедствие Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Обезумелият мъж искал да вземе пари от застраховка Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Военното ведомство оабче оставя окончателното политическо решение в ръцете на Доналд Тръмп Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда На  1 ноември  от 11:00 ч. на наказателния паркинг до стадиона участниците в  Гимкхана  ще демонстрират умения, скорост и безопасно шофиране Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Цветното събитие ще се проведе на 6 ноември от 16 часа Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Вижте какво се случва
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори