Тираджията Станислав Пислар, прегазил Северина и Ивайло, бил напушен?
07 Юни 2018, Четвъртък, 14:52 ч.
Пловдивският апелативен съд решава в момента дали да остави за постоянно в ареста украинския гражданин Станислав Пислар, обвинен в причиняване на ПТП с двама загинали на автомагистрала "Тракия“, съобщават колегите от Plovdiv24.bg.
Пислар може да лежи между 5 до 20 години в затвора заради това, че уби двама човека на пътя.
В съдебната зала прокурорът представи експертиза от ВМА, според която в кръвта на Пислар е открито забраненото веществото тетрахидроканабинол! "Не може да бъде", заяви Пислар.
Според прокурора това означава, че 27-годишният мъж е употребил канабис, което може да доведе до забавяне на реакциите, влияе на самооценката, на преценката, на възприемането на време и пространство.
Станислав отново изрази съжаление за случилото се, пророни, че би заменил живота си за този на жертвите, но поиска по-лека мярка.
В категории:
Крими
Българка от плаж в Гърция: Потресена съм, нашенец осакати рак пред очите на деца
Есенният медицински форум в БДУ разширява международното си участие
Такситата в София искат нови 10% отгоре от 1 януари
САЩ отвориха таен коридор през Ормуз: До 20 танкера минават нощем, но петролът пак лети нагоре
КЗК установи картел при обществени поръчки за строителна техника
Български тираджия арестуван в Италия с кокаин и марихуана за над 3 млн. евро
Генерал от ФСБ е намерен мъртъв в Москва, руските медии съобщават за самоубийство
София се напълни с мигранти, дрога, отпадък и селяндури, а общината преследва детските рождени дни в парка
ЦСКА набеляза 196-сантиметров национал на Мозамбик за центъра на отбраната
Тежка катастрофа затвори Подбалканския път край Павел баня, медицински хеликоптер кацна за ранените
