×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Цяло министерство се мести в Созопол


Цяло министерство се мести в Созопол
Депутатът Ивелина Василева и министър Нено Димов идват в морския град за изнесеното заседание на Парламентарната комисия по околна среда и водите
27 Май 2018, Понеделник, 02:04 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Архив Флагман.бг

Созопол е домакин на заседание на Комисията по околна среда и водите

Парламентарната комисията по околна среда и водите с председател Ивелина Василева ще проведе изнесено заседание в Созопол на 02.06.2018 г. В заседанието ще вземат участие министърът на околната среда и водите Нено Димов, зам.-министри и експерти от МОСВ.

Заседанието на парламентарната комисия ще се проведе в залата на Общинския съвет в Созопол и е с начален час 10.00 ч., когато депутатите, министърът на околната среда и водите и зам. министрите ще бъдат поздравени от кмета на община Созопол Панайот Рейзи.

Участниците в изнесеното заседание ще дискутират по три теми: „Качество на атмосферния въздух - резултати, приоритети и предстоящи действия“ , „Състояние на морските води – политики, предизвикателства, постигнати резултати“ и „Преходът към кръгова икономика. Предстоящи законодателни промени и мерки за прилагане на пакет „ Отпадъци““.  Докладите по тях ще бъдат представени от МОСВ.

Депутатите ще пристигнат в Созопол предния ден - на 1-ви юни, когато в следобедните часове ще посетят и разгледат Пречиствателната станция за отпадни води и Регионално депо за неопасни битови отпадъци.

В категории: Созопол


7
Коментара
Показа Анди (СНИМКА)
Показа Анди (СНИМКА) 15/06/2025, Неделя 21:20 0
Най-влюбчивите зодии са...
Най-влюбчивите зодии са... 15/06/2025, Неделя 20:00 0
7
Коментара по темата
7.
da zapovqdat
28.05.2018 16:06:05
0
4
Чакам ги цялото министерство на улица мусала 90 да си говорим за околна среда.
6.
Рокафелер
28.05.2018 13:47:20
2
3
Пичове
Наложете на Русия и Турция да не цапат морето.
Превърнете го във застрашено за оцеляването ни.
5.
ох
28.05.2018 12:46:05
0
10
При хубав човек ще дойдат. Може би ще оправят тежкото финснсово състояние на общината
4.
анализаторА
28.05.2018 12:43:45
3
18
Ние се надявахме "Комисията за борба с корупцията"начело с прокурор Гешев да дойде и да ги почне подред, Рейзи, Козела, Катинарите, Тумпалови, руенските перачи на ДПС, перачите в недвижими имоти а то .. Едене и пиЕне и броене на цъфналите пясъчни лилии.
3.
Хотелиер
28.05.2018 11:46:41
0
13
Нека си починат,че са уморени от работа,да хапнат да пийнат
2.
защо ли ?
28.05.2018 11:05:57
0
21
Защо ли не дойдоха през януари, февруари, март, а идват през м.юни?
1.
Пекна
28.05.2018 10:53:02
0
25
Пекна и почнаха командировките по морето.
Отпуск е като си плащаш, а командиривка като ти плащат
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Бургас и морето“ удължава срока за участие – знак за липса на силни песни? „Бургас и морето“ удължава срока за участие – знак за липса на силни песни? Има още няколко седмици за приемането на нови песни, а причината може да е творческа суша Задава ли се сух режим? Казаните за ракия са пред фалит, но не заради еврото Задава ли се сух режим? Казаните за ракия са пред фалит, но не заради еврото Чудо невиждано стана тази пролет - за първи път акацията не цъфна, а това е страшно знамение, защото от нея се прави най-пивката огнена вода От Бургас до София с експрес или как за 55 години влаковете станаха по-бавни От Бургас до София с експрес или как за 55 години влаковете станаха по-бавни . Експресът "Чайка" още през 70-те минаваше това разстояние по-бързо В Слънчака пуснаха бира, по-евтина от минерална вода, само не питай каква е! В Слънчака пуснаха бира, по-евтина от минерална вода, само не питай каква е! Ресторантьори сигнализираха, че е невъзможно питието да струва 2 лева Любов за Скорпиона, а късметът се усмихва на смелите Везни Любов за Скорпиона, а късметът се усмихва на смелите Везни Хороскоп за деня – 15 юни 2025, неделя  Бургас догони София по търсене на имоти Бургас догони София по търсене на имоти Три квартала чупят рекорди по търсене и цени Търсят се нови директори в ключови училища в региона Търсят се нови директори в ключови училища в региона Свободни позиции в училища от Бургас, Айтос, Несебър, Карнобат и други Едно от момчетата, наръгани от Памела в Слънчев бряг е в кома, лекари се борят за живота му Едно от момчетата, наръгани от Памела в Слънчев бряг е в кома, лекари се борят за живота му Сестрата на пострадалия се свърза с Флагман.бг, за да разкаже потресаващи подробности за инцидента Тир удари каруца, уби коня Тир удари каруца, уби коня Катастрофата е станала в района на Бяла Слатина Първото издание на Ретро фестивала в Царево стартира с голям интерес Първото издание на Ретро фестивала в Царево стартира с голям интерес Арт улицата пред СУ „Н. Й. Вапцаров“ става сцена на вълнуващото пътуване назад във времето
Ужасяваща трагедия: Загинал и 19 ранени при инциденти с балони в Кападокия (ВИДЕО/СНИМКИ) Ужасяваща трагедия: Загинал и 19 ранени при инциденти с балони в Кападокия (ВИДЕО/СНИМКИ) Пилотът е паднал от кошницата и краката му са се оплели във въже Доналд Тръмп отбеляза рождения си ден с военен парад, тълпата му пя "Честит рожден ден" (ВИДЕО) Доналд Тръмп отбеляза рождения си ден с военен парад, тълпата му пя "Честит рожден ден" (ВИДЕО) Президентът, обръщайки се към парада, заяви, че "армията на САЩ пази нашата свобода, вие ни правите силни и тази вечер накарахте всички американци да се гордеят с вас" Доналд Тръмп дава отбой и иска край на войната с Иран, но Техеран се кани да мъсти жестоко Доналд Тръмп дава отбой и иска край на войната с Иран, но Техеран се кани да мъсти жестоко Трима загинали и 125 ранени при последните атаки по израелските градове Президентът на Иран: САЩ помогнаха на Израел да ни нападне. Ще предприемем разрушителни атаки Президентът на Иран: САЩ помогнаха на Израел да ни нападне. Ще предприемем разрушителни атаки Иран няма да промени позицията си по ядреното си досие и няма да преговаря, докато израелските атаки продължават Борисов свиква национално съвещание на ГЕРБ, участват активът, премиерът Желязков и министри Борисов свиква национално съвещание на ГЕРБ, участват активът, премиерът Желязков и министри Акцент ще бъде поставен върху процеса на присъединяване на България към еврозоната Нетаняху: Израел ще нанесе удари по всички обекти на режима в Иран Нетаняху: Израел ще нанесе удари по всички обекти на режима в Иран Израел ще възобнови гражданските полети постепенно, предпазливо и бавно, веднага щом обстоятелствата го позволят, съобщи премиерът Известен милиардер почина по абсурден начин Известен милиардер почина по абсурден начин Той е председател на световния гигант за автомобилни части Sona Comstar Радев: Правителството налива значителни средства за пропаганда и реклама на еврото Радев: Правителството налива значителни средства за пропаганда и реклама на еврото Не ви ли тревожи фактът, че правителството налива средства в социологически агенции, за да му предоставят такива резултати, каквито то иска да види, коментира пред журналисти държавният глава Турист счупи „Стола на Ван Гог“ Турист счупи „Стола на Ван Гог“ Нелепият, но и шокиращ инцидент, е бил заснет от охранителните камери и набра огромна популярност, след като беше публикуван в интернет Сбогуваме се с този сериал Сбогуваме се с този сериал „Големият финал“ обещава емоционално, разкошно и достойно сбогуване с един от най-обичаните сериали на съвременната телевизия и кино
Томислав Дончев Томислав Дончев Влизането в Еврозоната да не би да е градушка или друго стихийно бедствие Виц на деня Виц на деня - Да ти се похваля, купих си крокодил и го гледам на вилата.
- Съседите не реагират ли?
- Кви съседи?
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, достави ми ор*лно удоволствие!
- Кво бе? Свирка ли искаш?
- Не ма! Замълчи малко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук За разлика от мъжa жената е готова с изводите още преди началото на разговора.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори