Момчета, засрамете се! Най-умната и красивата абитуриентка в Бургас остана без кавалер за бала (ВИДЕО)
25 Май 2018, Петък, 07:00 ч.
Автор: Анна ДОБРЕВА, снимки и видео: Георги РУСЧЕВПриказно красивата абитуриентка от Немската гимназия е олицетворение на „Снежанка“ от легендарната история на Братя Грим
"Ах, девойка, бяла като сняг, с бузи, алени като кръв, с очи сини, като небето и с коси, черни като крилото на гарван!“ Това е Божидара от Бургас. Приказно красивата абитуриентка от Немската гимназия е олицетворение на „Снежанка“ в легендарната история на Братя Грим.Пред камерата на Флагман.бг прелестната девойка заяви, че няма кавалер за бала. Къде гледате момчета? Изпуснахте едно истинско бижу! И най-лошото е, че няма да имате втори шанс, защото тя заминава да учи в Англия.
Божидара е изкарала максимален резултат на изпита по английски език и заминава за страната на любимата си холивудска знаменитост Одри Хепбърн.
За историческия момент в живота на всеки ученик, красавицата се подготвила преди 2 години, когато решила категорично с каква рокля да бъде на абитуриентския си бал. Това е показателно за характера на прелестната бургазлийка, която от тук нататък в живота си ще е винаги с 2 стъпки преднина спрямо връстниците си.
Зрелостта и интелигентността на Божидара впечатлиха екипа ни, пожелава ме й много успехи!
В категории:
Бургас
„Клечка кибрит“ на дует Paradox не гори, а пламти на върха на БНТ2
Кристиано Роналдо и разбитото Ferrari - инцидентът, който може да промени всичко
Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ
Кой поръча Митко Маймуняка и защо убийството още не е разкрито
Цял регион е пред екокатастрофа, голям язовир е на път да пресъхне
Спортно училище „Юрий Гагарин“ отличи своите шампиони за 2025 г.
Вечеряйте между 17 и 19 ч. през зимата, за да сте здрави
Ромина скъса с русото: Вече е фатална брюнетка
Важна новина за тези, които планират да направят инвестиции в имоти
Общински съветник от СДС стана председател на БСП - Видин
Откриха паметник на Левски в Италия
Уникално представление отбелязва 100 години на Георги Парцалев
