Пиян скочи в басейн с 3 крокодила, единият го заръфа за главата, другият за ръката, но...
05 Април 2018, Четвъртък, 11:28 ч.
В зимбабвийския град Виктория Фолс пиян турист скочил в басейн, в който плували три крокодила. Това съобщава местното издание The Chronicle. 21-годишният жител на Замбия дошъл в града за сватба на приятел.
След обилно поливане на събитието с алкохол, той се запътил към кухнята на ресторанта, излязъл от прозореца и скочил в басейна, където за туристическа атракция отглеждали три двуметрови крокодила. Един от хищрите захапал лявата му ръка, а другият го заръфал за главата.
Двама местни жители се притекли да помагат на замбиеца. Влезли във водата и, като уцелили момента, го измъкнали от водата. Влечугите счупили ребрата и причинили рани на главата му. Освен това той загубил ръката си.
Очевидци вярват, че това го е спасило: крокодилите са пуснали човека и са започнали да се бият за отделения крайник. Жертвата е изпратена за лечение в Южна Африка. Според лекарите състоянието му е стабилно. Сватбата, на която той дошъл, не била отменена и се провела без него. През 2016 г. бе съобщено, че туристи в Зимбабве бяха нападнати от малък крокодил. Камера за наблюдение засне , как влечугото неочаквано влязло в басейна, където мъж и жена се къпели, и ги нападнало.
Превод: БЛИЦ
В категории:
Животът
Домашен шоколадов сладкиш за нула време
Илия Груев и Лукас Петков няма да летят за Джакарта
Перфектни печени картофи със сирене за 30 минути
Фреди Люнберг се извини на българските футболни фенове, замесен е бургазлия
Лесна рецепта за домашен хляб
Голяма загуба сполетя Светлана Василева
Елвиса попиля отпадналата от „Ергенът“ Ангелина: Беше там на почивка
Седем причини, поради които Тръмп не печели войната с Иран
Посрещнахме астрономическата пролет
Разкриха нов незаконен старчески дом край Варна
Изсипете това в чорапа си вечер и ще се почувствате преродени на сутринта
Не всички банани са еднакви: Ето как зрелостта им променя ефекта им върху тялото
