×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • На 1 май отбелязваме Деня на труда
  • Април 2025 година се оказа значително по-студен от предходната – температурите се движиха между 8 и 14°C
  • Плащаме по-скъпи винетки от 1 май 2025 г.
  • 1 май идва с много слънце, следобед на места ще превали и прегърми
  • Без синя и зелена зона в Бургас днес
  • Отбелязваме 149 години от избухването на Априлското въстание
  • В Нови Сад се отбелязват шест месеца от трагедията на жп гарата
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Миранда от "Сексът и градът" влиза в политиката


Миранда от "Сексът и градът" влиза в политиката
Ключови думи: секс, град, актриса, политика
20 Март 2018, Вторник, 14:46 ч.

В надпревара за важния пост, 51-годишната Никсън ще се бори за номинацията на Демократическата партия срещу сегашния губернатор Андрю Куомо


Актрисата Синтия Никсън, която стана популярна с ролята си на адвокатката Миранда в сериала "Сексът и гладът", ще се кандидатира за губернатор на щата Ню Йорк, съобщи Ройтерс.

Самата актриса съобщи това в социалната мрежа Туитър.

В надпревара за важния пост, 51-годишната Никсън ще се бори за номинацията на Демократическата партия срещу сегашния губернатор Андрю Куомо, пише vestı.bg

"Обичам Ню Йорк и ще се кандидатирам за губернатор", това написа популярната актриса в социалната мрежа.

След края на култовия сериал, Никсън се отдръпна от актьорската кариера. Тя съсредоточи вниманието си към различни социални дейности, както и множество каузи, свързани с образованието.

Ако Никсън бъде избрана, тя ще стане първата хомосексуална жена губернатор на Ню Йорк.

Актрисата се ожени за партньорката си Кристин Маринони през 2012 г. Двете минаха под венчило три години след годежа си, който се случи по време на шествие в подкрепа на еднополовите бракове в Ню Йорк

Синтия Никсън Синтия Никсън Източник: ЕПА/БГНЕС
В изявление от щаба на Синтия Никсън се посочва, че някои от приоритети за актрисата ще бъдат здравеопазването, инфрастуктурата и наказателната система на щата.

Никсън, която е родена в Ню Йорк, каза, че през целия си живот никога не е живяла на друго място.

"Дойде ни до гуша от политици, които ги е грижа повече за медийните заглавия и властта, отколкото за хората", казва Синтия Никсън.

Актрисата ще се бори за номинация от Демократическата партия през септември. Изборите за нов щатски губернатор ще бъдат през ноември.

Ако Куомо успее да се справи със сериозната конкуренция на Синтия Никсън, това ще бъде негов трети мандат като губернатор.

В категории: Политика , Животът


1
Коментара
Флагман.БГ 7 пъти духал Димо Алексиев на дрегера 7 пъти духал Димо Алексиев на дрегера 01/05/2025, Четвъртък 20:20 0
Счупи се
Счупи се 01/05/2025, Четвъртък 18:00 1
1
Коментара по темата
1.
Хаха
20.03.2018 13:42:25
0
0
В политиката само такава измет влизат. Но нормалните хора не им дават право дори да помиришат държавен кабинет, камо ли да седнат на стола на властта
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
7 пъти духал Димо Алексиев на дрегера 7 пъти духал Димо Алексиев на дрегера Признал пред ченгетата, че пил просеко в „Черешката на тортата“ Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас През 2025 г. пазарът на труда в Европа и България претърпява сериозни трансформации Умишлен ли е пожарът в ж.к.“Зорница“ Умишлен ли е пожарът в ж.к.“Зорница“ Пожарът избухна в ранния следобед и наложи светкавичната намеса на два противопожарни екипа Хасково завря заради убийството на 18-годишната Маги, протестиращи нахлуха в полицията Хасково завря заради убийството на 18-годишната Маги, протестиращи нахлуха в полицията "Ако министъра ми поиска оставката, ще я подам", заяви директорът на ОДМВР Иван Расоков Счупи се Счупи се Третият по заплати в ЦСКА пак се контузи Фирмена кола изпревари колона от автомобили по тротоара Фирмена кола изпревари колона от автомобили по тротоара Нарушението е извършено в Пловдив  Войната ще спре, когато Путин каже "Победихме" Войната ще спре, когато Путин каже "Победихме" Експертите коментираха и споразумението между Вашингтон и Киев за природните богатства на Украйна Съдът остави Беляшки в ареста, твърди че получил молба да конвоира тира с цигари от турското посолство Съдът остави Беляшки в ареста, твърди че получил молба да конвоира тира с цигари от турското посолство След като си направил селфи до камиона се обадил по телефона и се обърнал с „шефе" Главна дирекция „Национална полиция“ се включва в изложбата „Шофирай със сърце и разум“ в Бургас Главна дирекция „Национална полиция“ се включва в изложбата „Шофирай със сърце и разум“ в Бургас На 2 май бургазлии ще се срещнат с полицаи, патрулни превозни средства и демонстрации за пътна безопасност Ужасяваща смърт! Цяло семейство падна и умря в септична яма Ужасяваща смърт! Цяло семейство падна и умря в септична яма Инцидентът потресе съседна Сърбия 
Китайски турист обезвреди крадлив арабин в Барселона (Видео) Китайски турист обезвреди крадлив арабин в Барселона (Видео) Наместо да се уплаши, той му приложи задушаваща хватка. Околните ръкопляскаха Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас През 2025 г. пазарът на труда в Европа и България претърпява сериозни трансформации 17 земетресения за 3 часа: Турция се люлее като кораб 17 земетресения за 3 часа: Турция се люлее като кораб Най-силният трус е бил с магнитуд от 4.2 по скалата на Рихтер Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Земният трус е бил с епицентър 4,3 по Рихтер, на 140 км от Петрич Гигантско торнадо, по-голямо от Земята, се завихри на Слънцето Гигантско торнадо, по-голямо от Земята, се завихри на Слънцето Необичайното явление може да е част от по-голямо слънчево изригване България с най-много смъртни случаи на пътя в ЕС за поредна година България с най-много смъртни случаи на пътя в ЕС за поредна година България и Румъния с най-високи нива на смъртност при пътнотранспортни произшествия за 2023 година На 116 години почина най-възрастният човек в света На 116 години почина най-възрастният човек в света Бразилската монахиня Ина Канабаро Лукас беше призната за най-възрастния човек на планетата след смъртта на Томико Итоока през януари т.г. Даниелите и синдромът на лъскавото нищо Даниелите и синдромът на лъскавото нищо Да, Даниела се държи и изказва като парвеню, а аурата ѝ на самозабравила се новобогаташка дразни като песъчинка в презерватив Meta е в играта с AI, пусна в действие... Meta е в играта с AI, пусна в действие... Потребителите ще имат възможност да използват приложението, за да изследват как други използват AI Извънредно! Трима загинаха при тежка катастрофа Извънредно! Трима загинаха при тежка катастрофа ПТП-то стана между Враца и Мездра
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Вашето куче ме ухапа. Искам компенсация!
- Тихо, тихо, не викайте. Аз сега ще го хвана, а вие го хапете.
Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бракът е като обществена баня - веднъж влезеш ли, трябва да се примириш с каквото има.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори