След 5 дни в болницата Сузанита хукна на участия
16 Март 2018, Петък, 20:04 ч.
Източник: trafficnews„Явно и младостта й помага, защото се възстановява много бързо и кипи от енергия“, споделя майка й Шенай
След като пловдивската дива Сузанита изкара пет дни в клиника, заради възпален апандисит, тя бе изписана по нейно настояване. Два дни преди да разбере за проблема си, дъщерята на Орхан Мурад се превивала от болни, но нищо не било в състояния да я накара да отиде на лекар, докато майка й Шенай взела мерки, след като болките станали нетърпими.

Според лекарите операцията минала много добре и зараства повече от добре.
Майката на изпълнителката от Пловдив сподели в медийното пространство, че дъщеря й се тръшкала да излиза по-бързо от болницата, защото не можела да пропусне участие и имала желание да ходи. „Явно и младостта й помага, защото се възстановява много бързо и кипи от енергия“, споделя още майка й Шенай.
Така и стана, защото тийнсензацията сподели клип в личния си профил в Инстаграм, на който се раздава на дансинга на нощен клуб, заедно с колегата си – поп-фолк певецът Крум, и по нищо не личи, че до преди няколко дни е била на болнично легло.


В категории:
Лайфстайл
Грешка за милиард долара: Как Yahoo позволи на Google да се превърне в световен гигант
Арест за британката в куфар: 26-годишен признал как изоставил тялото в Атина
Юли се нареди сред най-хладните за последните 20 години
Сметка от 280 евро в Несебър разпали спор за цените по морето
Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи
"Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора
Пловдивски бард спечели голямата награда на „Солени ветрове“ с „Кой открадна сърцата на живите“
Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години
Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт
Европол: Мрежата Фокстрот вербува тийнейджъри за убийства в Европа
Два пожарни хеликоптера се сблъскаха край Атина, единият екипаж подаде сигнал
Коалицията на желаещите се разпада, планът за войски в Украйна увисна
