Издирват дръзките нападатели, които пребиха полицаи в ромската махала
08 Февруари 2018, Четвъртък, 13:44 ч.
Акцията на МВР в града се провежда от сутринта
Акция на полицията се провежда днес сутринта в ромската махала на Ихтиман. Издирват се няколко души, свързани с нападението над полицаи, което стана преди два дни в града, съобщи БНР.
До момента не става ясно дали има задържани.
Във вторник униформени се опитали да спрат шофьор, който криволичел по пътя. По-късно се оказало, че той няма книжка и на всичко отгоре е пиян. Циганинът обаче не спрял и с мръсна газ се скрил в циганската махала. Полицаи го преследвали, за да го задържат, но чувстващите се над закона у нас цигани, благодарение на ревностната защита на разни НПО-та, се събрали на огромна тумба, която започнала да дърпа и удря полицаите.
До този момент са задържани трима - двама мъже и една жена, докато групата е била от близо 60 човека.
В демократичните държави нападението над полицаи доскоро се наказваше жестоко, включително с употреба на оръжие и застрелване на място. От известно време обаче "защитници" на човешки права реват до небесата, ако някой полицай не се остави да бъде пребит от вилнеещите цигани, а дръзне да им окаже съпротива.
В категории:
Крими
Кои спортове са най-подходящи за отслабване
Кардио или силови тренировки: Кое е по-добро за вашето тяло и здраве
Питка със сирене и яйца
Как да спим по-добре: Лесни начини за качествен и пълноценен сън
Коя зодия има най-силна интуиция
Боб чорба по стара рецепта
Ползите от ежедневното ходене пеша
Коя зодия е с най-труден характер
Пухкави палачинки с прясно мляко: Лесна рецепта
Най-честите грешки в домакинството и как да ги избегнете
Коя зодия е най-ревнива
Спагети Болонезе по домашна рецепта: Класика

Тез пищофчета за чий чеп ги носят?