×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пожар избухна в храма "Св. Василий Блажени" в Москва
  • Черноморец 1919 се завръща в Бургас, посреща Берое в събота от 18 часа, входът е свободен
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Скандал с протеста на полицаите - свалили им плакатите! Премиерът възмутен, дава им билборд от председателството


Скандал с протеста на полицаите - свалили им плакатите! Премиерът възмутен, дава им билборд от председателството
Първо заседание на Министерски съвет в НДК, тестват го за европредседателството. Първа тема протест на полицаите
Ключови думи: Борисов, полицаи, билборд
10 Януари 2018, Сряда, 09:30 ч.
Автор: Антония ЧОРЕВА

"Не ни пречат. Не сме в колизия с тях", категоричен Борисов

Фирмата, която държи билбордове в София, свалила плаката на протестиращите полицаи.

Вчера билбордът се появи в столицата и темата беше коментирана от властта. Дни преди старта на европредседателството плакатът, написан на английски език, целеше да покаже на европейските делегати каква е заплата на българските полицаи.

След като стана ясно, че е свален билбордът, днес премиерът Бойко Борисов откри правителственото заседание именно с тази тема. Възмутен.

„Истински възмутен съм от това, което е направила една частна фирма и са свалили билборда на протеста на полицаите“, каза той.

И това, което прави, е да даде на полицаите друг билборд от тези, на които се рекламира европредседателството.

Премиерът разпоредил на министър Лиляна Павлова да има даде колкото билбордове искат от тези за председателството.

„Не ни пречат. Не сме в колизия с техния протест“, категоричен е той.

Освен това Борисов планира и среща със Синдиката на полицаите, които имат намерение да протестират утре, при откриването на председателството с представители на Европа.

„Председателството е на България, нито е мое, нито е на правителството. Всички билбордове да се дадат, който каквото лошо има да каже, там може да го сложи и да си каже. Няма да рекламираме България, а всеки, каквото иска да сложи. Предоставете им ги, за да знаем, че максимум добре ще се покажем. В края на краищата ще покажем това, което сме“, обясни премиерът.

Борисов анализира и парите на държавата по сектори. Започвало разглеждане на бюджета на ЕС за следващия период.

И изброи: „55 млн. изплатихме повече на МВР, 100 млн. повече за армията, двойно увеличение на учителските заплати, 15 млн. допълнително за БАН, 10 млн. и сграда за СУ. Мисля, че с колегите се опитваме да ги слагаме на най-правилните места. Искаме да увеличим на всички доходите, но увеличихме и пенсиите. Исканията на военните са за няколко милиарда-от 3 млрд лв. на горе,най-вероятно ще излязат 4-5 млрд. накрая“.

В категории: Политика


Антония ЧОРЕВА Автор
Антония ЧОРЕВА
19
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци 01/08/2026, Събота 17:00 0
Димитър КИРЯКОВ Мантинела отне живота на моторист Мантинела отне живота на моторист 01/08/2026, Събота 15:26 4
Емел МАХМУД Нови цени на винетките - вижте тарифите Нови цени на винетките - вижте тарифите 01/08/2026, Събота 14:54 1
19
Коментара по темата
19.
Васил Левски говори
11.01.2018 03:41:52
0
0
Премиерът е възмутен,най вече от баща ми,който се пада първи братовчед на майка ми.
18.
Пепо до в.левски
10.01.2018 23:28:02
0
1
Ей гнусен нещастник,научи се да пишеш ,не само да бълваш глупости.
Това което си написал граничи с лудостта.
Вместо да сереш евтината храна която си събирал от кофите за боклук,вземи роди нещо смислено и стойностно.напиши ни моля те ти какво допринесе за града,обществото,държавата гнусен гном.
Псевдо като гледам си ти ,тъпак!
17.
Анонимен
10.01.2018 18:53:25
0
0
Социалната политика само увеличение на пенсиите ли означава?
16.
EGI
10.01.2018 18:49:25
0
0
За работещите в социалната сфера едно голямо НИЩО.
15.
To
10.01.2018 15:21:04
3
4
пък една полиция...роднина,милюцинер,роднина,милюционер...
14.
Милиционерите
10.01.2018 15:11:47
3
3
След като още са по московски модел нека вземат руски заплати а не европейски!
13.
бушмени
10.01.2018 14:51:16
1
5
Ми го в България всички заплати и пенсии са най-ниските в Европа. На какъв се прави този . Дори и в страните извън ЕС всички взимат повече....Срамота..дори и пенсионерите.. Не го е срам ..най-големия паразит е Тиквун
12.
доффф...
10.01.2018 13:46:34
4
5
Аз моите данъци не ги давам за заплати на паразити! ......

И колко милиона данъци плати филантропе?
11.
увеличение без резултати от работата
10.01.2018 13:33:35
2
4
А за другите работещи увеличение ще има ли? защото нито образованието ни е на ниво , а за престъпността вече се видя и чу...и пак увеличение само за тях!
10.
Георги
10.01.2018 12:59:04
7
9
Всички до един да ги изгонят. Хрантутници и паразити. Сляли са се с престъпниците и отдавна не чакат на заплати. БСП-то ги подкукуросва да протестират.
9.
Бургазлийка
10.01.2018 12:56:19
6
5
Отново отбор умници си чешите езиците!Много сте далеч от истината.Преди да дрънкате глупости помислете първо имаме ли качествени закони?Защото точно законите позволяват такова отношение спрямо полицаите.А кой колко учил се вижда по вашите коментари!А колкото до заплащането разбира се,че ще искат нормално заплащане.Професия-повичко стрес,нерви и риск за живота си.Гледайте себе си.Когато вие стачкувате пак те ви пазят!Но това са българите Злобари!
8.
номер 3
10.01.2018 12:24:11
2
7
Родителите ми дето са учили по комунизма и сега са учители, но са изкарали по 2 магистратури през 2000-2010, колко трябва да взимат, по твоите формули?
7.
оффф...
10.01.2018 12:22:43
10
12
Те пари искат, ние РЕЗУЛТАТИ искаме!
Не може хора обявени за национално издирване да си работят спокойно с години!
Не може когато ги срещнеш и се оплачеш, че са те обрали, всеки път да се оправдават, че "няма заповед".
Не може когато се обадиш да кажеш, че току-що са ти обрали апартамента, те да ти кажат "ами ела до районното да подадеш жалба"
Не може да правят акции по един път в месеца, за да имитират дейност, а в останалото време да дремят в патрулките.
Не може пред 5то районно цял квартал да гаси с кофи горящ джип, а те дори да не усетят.
Не може в 01:00 през нощта да натискат клаксоните на патрулките, за да се поздравят.
Не може все се да се оправдават, че нищо не зависи от тях.

Аз моите данъци не ги давам за заплати на паразити!
6.
З
10.01.2018 12:17:31
10
9
Някой да е видял полицай който да защитава Българите или да чисти тротоара от нарушителите? Време е за частна полиция! Майната им на тея!
По добре да си наемем един китайски гаризон да ни пази и да му плащаме ако върши работа.
5.
Милицията
10.01.2018 12:13:52
9
5
Тоз плкат милиционерите трябваше на руский да се оплачат.
4.
С
10.01.2018 12:12:44
12
2
Кой каквото и да ми говори Бойко показва че сме една истинска демокрация.
И дори да сме бедни имам надежда!!!!
Това е много добър показател че се слушаме и че си даваме думата.
Очаквам сериозен прогрес в заплати и всичко.
3.
Васил Левски говори
10.01.2018 12:02:03
13
11
Прав е Бойко. Срещам масова простотия във Бургас и липса на търговска просветност. Учителите наистина заслужават малки заплати защото те са учили при комунизма и не владеят никакви модерни умения нито имат амбицията. Не е виновен Бойко виновна е всяка жена която не взима магистратура по нещо полезно, виновни са хората които не могат да произведат нещо и тези които не могат да подкрепят хората със идеи.
Паднали сме в лайньята на комунизма и още не можем да излезем от там. Още образованието е псевдо капитализъм и никой не иска да плаща за нищо ами само да пуши цигари и да пий ракия.
Тъпаци!!!!!
2.
Do policaite
10.01.2018 11:58:59
4
10
Valeri e naredil da im maxnat na tezi tapani plakatite i da ne se praviat na interestni tova e info ot vatre
1.
име
10.01.2018 11:57:37
4
19
Тиквата пак изпрати смс да свалят билборда,а сега го играе спасител. Тоя филм сме го гледали вече не веднъж.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Тези 3 зодии разтърсват емоциите ви, но трудно ще спрете да ги обичате Тези 3 зодии разтърсват емоциите ви, но трудно ще спрете да ги обичате Водолей, Рак и Скорпион изпитват чувствата по различен начин, а връзката с тях рядко остава спокойна и предвидима Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци Псаросупа е обичана гръцка рибена супа, приготвяна най-често с прясна бяла риба, зехтин, зеленчуци и лимон. В крайбрежните райони често се поднася като лек, но питателен обяд Ново бижу в сърцето на Бургас - официално откриха бутиков хотел „EFES“ Ново бижу в сърцето на Бургас - официално откриха бутиков хотел „EFES“ Хотелът предлага стил, комфорт и първокласно гостоприемство през всички 365 дни в годината Нова любовна интрига около Дани Петканов: Магдалена Томова ли е жената до него? Нова любовна интрига около Дани Петканов: Магдалена Томова ли е жената до него? Общо видео с участничката от Ергенът разпали слуховете след мълчанието за отношенията му с Глория Петкова Родопската теснолинейка навърши 100 години от първото си пътуване Родопската теснолинейка навърши 100 години от първото си пътуване На 1 август 1926 г. празничният влак потегля от Сарамбей към Лъджене и поставя началото на железопътния транспорт в Родопите Мантинела отне живота на моторист Мантинела отне живота на моторист 61-годишният мъж от село Шумата е транспортиран в болница, но лекарите не успели да го спасят Туристка загина след падане по билото между Козя стена и Ехо Туристка загина след падане по билото между Козя стена и Ехо Жената се подхлъзнала в стръмен участък с парапет, въпреки че групата била подсигурена с въже Десетки кораби чакат по Дунав: Нивото при Русе падна до минус 89 сантиметра Десетки кораби чакат по Дунав: Нивото при Русе падна до минус 89 сантиметра Три плавателни съда са заседнали извън фарватера, а други намаляват товара си, за да преминат през критичните участъци Тежка катастрофа с български тир затвори магистралата Атина-Ламия, има загинал Тежка катастрофа с български тир затвори магистралата Атина-Ламия, има загинал Камионът на българския водач преминал през разделителната преграда, а другият шофьор загинал при опит да избегне сблъсъка Шефката на СГП върна Лексуса на несебърски прокурор, спретнал циничен скандал на бензиностанция Шефката на СГП върна Лексуса на несебърски прокурор, спретнал циничен скандал на бензиностанция Преди 6 години Велков бе представен пред медиите като новата надежда за повече обвинения срещу престъпниците в Слънчев бряг, но бързо опроверга тези думи  
Пожарите в Гърция не спират: Домове изгоряха, нови евакуации край Атина заради силния вятър Пожарите в Гърция не спират: Домове изгоряха, нови евакуации край Атина заради силния вятър Дванадесет души бяха спасени по море от Порто Гермено, а властите проверяват версия за умишлен палеж след откриването на две огнища Дъжд от пари: Хвърлиха 665 000 евро в морето пред плажуващи Дъжд от пари: Хвърлиха 665 000 евро в морето пред плажуващи Авария спряла лодката от Малта, а появата на бреговата охрана предизвикала трескаво изхвърляне на запечатаните пачки Инфантино се огъна: ФИФА спира сделката за част от Световното Инфантино се огъна: ФИФА спира сделката за част от Световното Заплахата за бойкот от Европа и бунтът във футболната централа принудиха президента да оттегли проекта за 20 млрд. долара Латвия затвори единствения си действащ граничен пункт с Беларус Латвия затвори единствения си действащ граничен пункт с Беларус Рига обяви технически проблем на Патерниеки и призова пътуващите да търсят алтернативни маршрути Испания овладя кризата: 48 300 мигранти се върнаха, нито един не стигна до континента Испания овладя кризата: 48 300 мигранти се върнаха, нито един не стигна до континента Мадрид увери Европейската комисия, че движението от Сеута към останалата част на ЕС е напълно блокирано САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона Вашингтон и Тел Авив проучват натиск върху седемте съседи на Ислямската република, но пълното затваряне на границите изглежда почти неизпълнимо Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Американският президент превърна миграционната криза в Испания в предупреждение към избирателите преди следващата битка за Белия дом Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Спестяванията растат с 18,6%, но зад рекорда стоят ипотечният бум, парите, върнати в банковата система около приемането на еврото, и силното неравенство в доходите Това е човекът, който може да победи Ердоган? Това е човекът, който може да победи Ердоган? Йозгюр Йозел напусна партията на Ататюрк с 90 депутати и оглави най-голямата опозиционна сила в парламента Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море 254 жители и туристи са изведени с лодки от обградено крайбрежно селище, а древният археологически комплекс беше евакуиран превантивно
Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт МВР работи повече от всякога. Усилията са огромни, но резултат няма Виц на деня Виц на деня - Какво е общото между книгата и жената?
- Гледат се първо отзад. Ако не ти хареса, изобщо няма смисъл да гледаш отпред.
Виц на деня Виц на деня - Дядо, вярно ли е, че на лошото трябва да се отговаря с добро?
- Да, вярно е.
- Тогава дай пари за сладолед, че ти счупих очилата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Господи, жена ми е толкова глупава, ама тооолкова глупава! Благодаря ти, Господи!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори