Андреа: Митко Пайнера е за затвора
30 Декември 2017, Събота, 15:32 ч.
Втори залп с обвинения срещу Митко Пайнера изстреля фолкфурията Андреа само за 48 часа. Гаджето на Кубрат Пулев първо разказа пред Ива Софиянска и Мон Дьо, че музикалният бос пращал хора при нея, за да я моли да се върне в компанията, но тя категорично отказала заради начина, по който се прави бизнес там.
В изява в предаването "Околосветско" Андреа отиде още по-далеч и определи Димитър Димитров като манипулатор, който печели на чужд гръб. Тя разказа, че шефът на "Пайнер" завишава сериозно цените на певците за техните участия, а едновременно с това притиска собствениците на заведения да работят само с него.
В резултата на това изнудване 50 процента от клубовете в последната година затворил. Губим мястото си за изява, но никой не смее да говори за това от страх, бе откровена изпълнителката, която разтрогна договора си в музикалната компания преди две години.
Тя обясни още, че от работата си с румънски продуценти е наясно, че подобни методи като тези на Пайнера са немислими в чужбина, пише hotnews.bg. Ако той живееше в Румъния, щеше да е в затвора, изстреля Андреа.
В категории:
Животът






Започват яки ремонти на АМ Тракия, вижте къде ще са
16/09/2025, Вторник 19:41
0













Искат смъртно наказание за убиеца на Чарли Кърк
16/09/2025, Вторник 17:40
0

България и САЩ подписаха Съвместно изявление в подкрепа на ядреното сътрудничество между двете държави
16/09/2025, Вторник 17:34
0

Вълк нападна 5-годишно момиче на плаж в Халкидики
16/09/2025, Вторник 17:20
0



Фики Стораро изпрати сина си в първи клас
16/09/2025, Вторник 17:00
2