Родните звезди юркат коли за милиони
29 Декември 2017, Петък, 23:32 ч.
Източник: bnews.bgНикой не може да стъпи на малкия пръст на братя Диневи, когато става дума за автомобили, но през изминалата година, звездите от родния шоубизнес също се отчетоха с коли за милиони. Красавиците от попфолка държат истински рекорд по луксозни автомобили.
С луксозни коли от всеки вид най-често се разхожда фолк певицата Мария. След като върна Бентлито на Гущеров и Майбаха, певицата се вози с луксозни джипове и два различни мерцедеса, всеки на стойност над 200 000 лв.
Плътно по петите я следва Алисия. Експоловинката на Валери Божинов, залага не толкова на стила, колкото на бързината. Неслучайно, предпочита да ползва най-бързите автомобили на новото си гадже.
Макар и често пъти да е засичана, да кара с превишена скорост, пише „България днес”.
Подобна е ситуацията и с Веселин Маринов. Певецът на „Горчиво вино” подкара чисто ново „Волво”, с което гордо се разхожда из столичните улици.
Лъскаво „Бентли” държи в гаража си и миската Юлия Юревич, която носи короната за най-красива българка, през 2007 година.
Освен с титлата, Юлия нашумя и с вече приключилата си връзка със сина на Тодор Батков.
Най-добрият ни боксьор Кубрат Пулев също кара луксозни лимузини. Той предпочита да ползва у нас лимузина „Мерцедес”, а в Германия кара джип.
Вдовицата на Жоро Илиев – Мая не изневерява на стила си и никога не сменя марката. Тя от години е вярна на „Мерцедес” и ако от време на време сменя колата, то се отнася само до годината на производство.
Първенство по най-скъпа кола обаче държи бившият на Русата Златка – Камен Балбузанов — Куката. Той дълго време фучеше из София със своето „Ламборгини Авентадор”, чиято цена гони близо милион. Неотдавна обаче го продаде, заменяйки го с „по-скромен” бял джип.
В категории:
Лайфстайл
38-годишен преби жестоко приятелката си, а после взе трион и...
Не стигат ремонтите и катастрофите, ами и разсипан асфалт ограничава движението по магистралата
Пожар изпепели 6 коли на паркинг, умишлен палеж ли е (ВИДЕО)
Сплав от емоции, вяра и музика: Тържествен и вълнуващ финал на „Достойно есть“
От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство
Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция
Васка е най-чаровната катаджийка у нас и е необвързана
Ужасът с домашните любимци е навсякъде! Спасиха куче и котка, прекарали над 4 дни заключени на тераса (СНИМКИ)
Гордост за България! Никола Цолов завърши втори в Испания и оглави шампионата
Неочакван обрат в опита за съставяне на правителство
Селска манджа с печени чушки и сирене – стара българска рецепта, която ухае на лято и домашен уют
Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ)
