Покъртителна драма: Писъци огласили училището, където работи бащата на прегазената студентка (СНИМКИ)
12 Декември 2017, Вторник, 19:47 ч.
Родителите на 19-годишната красавица пътуват, за да приберат детето си...от моргата
Невиждана е трагедията, разтърсила днес белишкото село Дагоново. Нелепата смърт на 19-годишната Фатиме Колашова, премазана от автомобил на кръстовище в Благоевград, ужаси всички, които я познават, информира struma.com.Черната новина полицията съобщи на бащата, Салих Колашов, бивш кандидат за кмет на село Дагоново и учител по физика в училището в Белица, където имал час по физика. Човекът буквално се свлякъл в несвяст, писъците му огласили училището, учениците са разпуснати незабавно, разказват близки на семейството.

Фатиме била за пример в село Дагоново. Прекрасно момиче, красива и умна. Снощи е била с приятелки в общежитието и се възхищавала на залеза над Благоевград. Всъщност последната и снимка е залезът над града. Часове преди да залезе нелепо и младият и живот.

Фатиме (с червената рокля и вдигнатата ръка) поведе хорото на абитуриентския си бал
Трагедията е голяма. Тя има по-малък брат, който учи в Белица. Шофьорът на товарния автомобил, прегазил Фатиме, е в шок, в болницата. Той работи във фирма в Симитли. Родителите на Фатиме пътуват за Благоевград, за да видят детето си....в моргата. Няма думи за описването на този жесток инцидент.
В категории:
Лична драма
Сръбската певица Гога Секулич прекъсна почивката си в Русия заради заплаха
85 % от персонала в летните курорти ще е от чужбина
Безплатни консултации за двойки с репродуктивни затруднения в Царево
Превозвачите започнаха да ограничават дейността си заради скъпите горива
Ударът по газово находище в Иран променя хода на войната
Разкриха нелегален дом за възрастни хора край Варна
Убит е генерал Али Мохамад Наини -"гласът" на Иранската революционна гвардия
"Aliens.gov": С нов домейн Белият дом разкрива класифицирана информация за извънземни?
Саудитска Арабия с прогноза: Петролът може да надхвърли 180 долара за барел
Иран обеси 19-годишния си шампион по борба Салех Мохамади
Ралица Асенова ще слага плоча на "Петрохан" в памет на шестимата загинали
Шокираща агресия: Охранител наби дете в училище
