×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Норвегия предупреждава: Русия ще засили шпионската си дейност през 2026 г.
  • 858 двойки си казаха „ДА“ в Бургас през миналата година
  • Саудитска Арабия вдига забраната за алкохол за богати чужденци
  • Епстийн обмислял създаване на нова раса от собствените си гени
  • Проверяват гинекологичен кабинет и в Бургас за изтекли видеозаписи
  • Превръщането на женската уязвимост в порнографско съдържание показва сериозни пропуски в контрола
  • 20 г. след последния български зимен медал: 20 спортисти в опит да променят историята
  • Индустрията в колапс, уволняват хиляди хора
  • Естония затваря граничните си пунктове с Русия през нощта
  • Днес през 1878 г. е свободен град Бургас от османско владичество и е учредена първата българска градска община
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бизнесмен от Пловдив поема координацията на структурите в НФСБ


Бизнесмен от Пловдив поема координацията на структурите в НФСБ
Костадин Гаров става дясна ръка на лидера Валери Симеонов
18 Ноември 2017, Събота, 03:05 ч.
Автор: Лъчезар Лисицов

Костадин Гаров ще оптимизира управлението на партията по места


42-годишен бизнесмен и общински съветник от Пловдив ще координира всички структури на „Националния фронт за спасение на България”.
Решението е било взето на последния Конгрес на партията в края на октомври т.г. То обаче не бе обявено официално и остана в сянка. 

Лидерът на НФСБ в града под тепетата Костадин Гаров е избран за първи национален координатор на формацията. Длъжността е била открита именно на Конгреса.

„До момента не е имало такава. Явно има нужда от координация между всички части на страната и всички останали координатори”, коментира пред „Флагман” Гаров.
Досега е имало длъжност секретар, която пък е закрита.

Гаров обясни, че идеята е да се оптимизира работата на регионалните координатори, за да се действа по-своевременно и е по-правилно по отношение на структурите.

Длъжността национален координатор е необичайна за партиите у нас. За първи път тя бе въведена от „Атака” преди няколко месеца. На нея бе назначен бившият главен секретар на МВР по времето на Орешарски – Светлозар Лазаров.

Костадин Гаров смята, че до два месеца ще стане ясно дали има смисъл от национален координатор в НФСБ.
Гаров е лидер на партията в Пловдив. Общински съветник е от групата на „Патриотичния фронт”.
Той е на 42 години, дългогодишен бизнесмен в сферата на услугите.


Гордее се, че е сформирал вероятно втората местна структура на НФСБ в страната след тази в Бургас. Член е на партията от самото й създаване.

За Светлозар Лазаров се коментираше, че като национален координатор на „Атака” е станал вторият човек в партията след Волен Сидеров. Дали това ще важи и за Костадин Гаров по отношение на Валери Симеонов и НФСБ, предстои да разберем.

В категории: Политика


Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
5
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Бебетата на Бъзби, които не пораснаха Бебетата на Бъзби, които не пораснаха 06/02/2026, Петък 17:54 0
Мария АРНАУДОВА При 4 зодии нещата ще се подреждат без усилия  При 4 зодии нещата ще се подреждат без усилия  06/02/2026, Петък 17:20 0
5
Коментара по темата
5.
Божидаров
19.11.2017 14:04:17
0
1
Сега аз не знам да се гордея ли че съм създал първата в Бургас.
4.
ko4o 4estimenski
19.11.2017 05:25:33
0
2
moje li da povarna varhu i dvamata zapo4vat s V vtorite imena zapo4vat sas S
3.
Пловдив
18.11.2017 19:44:35
0
5
Този не го ли е срам така да лъже! До 2013 г. в Пловдив имаше само една структура създадена от Димо Чолаков. Съшата година имаше избори в Пловдив дойде Байрактаров и за един месец учреди над десет структури.Гаров тогава си беше подал заявлението за напускане на НФСБ искаше да ходи в ГЕРБ !
2.
Бобо
18.11.2017 19:32:13
0
3
Този има погребална агенция и сега ще прави списъци на бъдещите си клиенти от НФСБ-то.Егати подигравката с хората!
1.
Plovdiv
18.11.2017 13:40:57
1
4
Valeria maina ti si goliam ta6ak I ti Latoya Glav4onkata 6te si zaminava6 skoro jelaiati popaten vistas kam pandelata
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Закрила на детето се самосезира за изчезналото момче по случая "Петрохан" Закрила на детето се самосезира за изчезналото момче по случая "Петрохан" 15-годишният син на спелеолога е в неизвестност и е с издирваните след тройното убийство край „Петрохан“ Ивайло Калушев и Николай Златков Работна среща координира подготовката за Giro d’Italia – Bulgaria Grande Partenza 2026 Работна среща координира подготовката за Giro d’Italia – Bulgaria Grande Partenza 2026 Институциите отчетоха напредък по сигурността, финансирането и кампанията за популяризиране на България Как се променят таксите за дебитни карти след приемането на еврото Как се променят таксите за дебитни карти след приемането на еврото Анализът на тарифите на банките показва ясно очертана тенденция: все повече кредитни институции комбинират фиксирани такси с процент от теглената сума, което оскъпява по-големите тегления Освободителят на Бургас притежавал огромна библиотека – над 6000 книги Освободителят на Бургас притежавал огромна библиотека – над 6000 книги 6 февруари 1878 г. е дата с памет и предупреждение, а не формален ритуал без граждани, какъвто имаше днес в морския град При 4 зодии нещата ще се подреждат без усилия  При 4 зодии нещата ще се подреждат без усилия  Вселената ни намигва точно в точния момент Арестуваният за педофилия учител от Пловдив се оказа от влиятелно семейство Арестуваният за педофилия учител от Пловдив се оказа от влиятелно семейство През октомври миналата година той е контактувал онлайн с 16-годишна ученичка и е извършил блудствени действия, докато тя е била негов ученик Баща кани дъщеря си на разходка, след което я изнасилва и пребива Баща кани дъщеря си на разходка, след което я изнасилва и пребива Извършителят е осъден на 15 години затвор Гинекологичният салон в София се оправда: Това беше единствената ни камера, някой я хакна Гинекологичният салон в София се оправда: Това беше единствената ни камера, някой я хакна Камерата, с която е злоупотребено, е лицензирана, охранителна камера, поставена от квалифициран специалист и понастоящем е демонтирана, твърдят от Люлин мед Дават 100 хил. долара награда за информация по случая "Петрохан" Дават 100 хил. долара награда за информация по случая "Петрохан" „Познавам тези хора, откраднаха ми идея за трениране на доброволци за спасителни операции“, разказа Човекът-паяк Две отсечки ще са ограничени по АМ "Тракия" в Бургаско  Две отсечки ще са ограничени по АМ "Тракия" в Бургаско  Ограниченията ще са в сила в началото на следващата седмица
Заляха олимпийските кръгове с черен петрол като символичен акт срещу замърсяването Заляха олимпийските кръгове с черен петрол като символичен акт срещу замърсяването Greenpeace протестира срещу спонсорите на Зимните олимпийски игри в Милано Собственичка на козметичен салон: Клиентите първо ни питат "Имате ли камери?" Собственичка на козметичен салон: Клиентите първо ни питат "Имате ли камери?" Клиентите са възмутени от случващото се и често реагират с ирония, разказа Йоана Вълчанова Мъж загина в Северна Гърция, след като колата му бе отнесена от придошла река Мъж загина в Северна Гърция, след като колата му бе отнесена от придошла река Проливните дъждове предизвикаха наводнения свлачища и сериозни щети в няколко района Опит за покушение срещу високопоставен генерал от ГРУ в Москва Опит за покушение срещу високопоставен генерал от ГРУ в Москва Генерал-лейтенант Владимир Алексеев е прострелян и настанен в болница нападателят е избягал "Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва "Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва Размерът на плащането е определен от трибунал на Професионалната футболна компенсационна комисия (PFCC) и не подлежи на допълнителни преговори между двата клуба Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Разследването тръгва по сигнал на ЦРУ, офицерът е имал достъп до тайни на НАТО Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Нестабилните метеорологични условия в Мароко ще продължат да засягат няколко части на страната Край на бързите сделки: Как се променя пазарът на имоти в София през 2026 г. Край на бързите сделки: Как се променя пазарът на имоти в София през 2026 г. Средните цени трайно преминаха психологическата граница от 2000 евро на квадратен метър, а в централните и южните квартали сделки над 2500 евро вече не са изключение Мъж уби с нож партньорката си на бул. „Никола Пашич“ в Лесковац Мъж уби с нож партньорката си на бул. „Никола Пашич“ в Лесковац Шофьорът на автомобила разказа, че малолетното му дете, което е било с него в колата, е видяло цялата зловеща сцена и поради преживяната травма е било отведено за оказване на медицинска помощ Естония затваря граничните си пунктове с Русия през нощта Естония затваря граничните си пунктове с Русия през нощта Пунктовете ще останат отворени през деня в продължение на 12 часа.
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня Катаджия спира автомобил.
– Минахте на червен светофар. – Шофьора без да каже нищо подава 10 лева.
– И с превишена скорост- – Шофьора прибира 10-те и подава 50 лева.
– Изглеждате ми подпийнал. – Шофьора подменя 50-те лв. със 100 лева.
– Тая кола, не е ли крадена? – На мястото на 100-те лева се появява дуло на пистолет 45-ти калибър…
– Ами… Да се върнем на това, че сте пил…
Виц на деня Виц на деня В родилния дом нов баща се удивлява:
- Какво... близнаци!?
- Не, едно е! - успокоява го медицинската сестра. - И следващия път елате трезвен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Преди не ми вървеше с мъжете, но мина време и натрупах опит... Сега на мъжете не им върви с мен...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори