×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шведът, който зверски счупи челюстта на камериерка в Слънчев бряг, получи справедливо наказание в родината си


Шведът, който зверски счупи челюстта на камериерка в Слънчев бряг, получи справедливо наказание в родината си
Ралф беше общ работник във фабрика за мляко, но е уволнен за уронване на престижа на фирмата
20 Октомври 2017, Петък, 16:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Архив на Флагман.бг

След като отърва затвор от три години у нас, работодателите му го уволниха за "срамната му постъпка" в България

Ралф Сундберг, който през лятото счупи челюстта на българската камериерка Дияна Петкова със зверски ритник в главата й във фоайето на хотел в Слънчев бряг, бе застигнат от частична справедливост в родината си.

След като 54-годишният скандинавец се прибра в Швеция в края на септември, след плащането на глоба от 4500 лева за бруталния ритник в лицето на камериерката Диана и отърва затвор от три години у нас, работодателите му го уволниха.

Ралф Сундберг вече не е общ работник във фабриката за мляко и млечни продукти в шведското градче Шьопинг. Агресорът е бил уволнен от работа още преди да се прибере в родината си, като от фабриката за мляко в 18-хилядното градче Шьопинг са използвали като мотив за изгонването на Ралф срамната му изцепка в страната ни.

"Сега Ралф е безработен и трудно ще си намери работа в град Шьопинг. Тук всички са наясно какво е извършил в България, грозният инцидент в Слънчев бряг получи шумен отзвук в Швеция. Повярвайте ми, Ралф Сундберг много трудно ще изчисти опетнената си репутация и тя няма да му бъде от полза при намирането на нова работа", коментира журналистът Томас Линдстрьом от регионалния вестник "Кьолстаон".



13
Коментара
Очаква ни лято в есента
Очаква ни лято в есента 16/09/2025, Вторник 14:00 0
13
Коментара по темата
13.
zainterisovahme se
21.10.2017 13:24:14
1
2
ne bila vi6istka a bila fa6istka, a 6veda bil varl kumonist i za tova se stignalo do shvatkata, tq mu kazala zih hail i toi ne mu trqbvalo mnogo!!!
12.
hahaha
21.10.2017 12:55:08
0
2
razbrah 4e shveda go izgonili ot rabota ne za drugo a za da zapo4ne nova rabota lovec na glavi mnogo tarsen bill za neq :)
11.
Срам
21.10.2017 12:12:07
2
2
Българската прокуратура и съд на колене пред общи работници само защото са чужденци. Бедни Македонски що не пи още една ракия ?
10.
Vulka
21.10.2017 11:00:20
1
4
8,9 отчайващо прости сте ... деградаци ята е голяма при вас,човешката злоба няма край, да ритат майкати в главата и последа се радваш тина на парите от обещетението , ако се бяхте зайнтересували щяхте да знаете че въпросната жена е висшистка знае 2 езика и така нататака,срамна работа няма особено като вадиш парите си с труд , не мамиш не крадеш,приблемите идват от туроператорите защото насаждат представата че могат да правят и да си позволят всичко а ние сме роби и крепостни селяни,проблема е че работодателите не седят и не подкрепят персоналите си , затова и повечето кадърни и можещи хора се разкараха и проблема с персонала ще става всеки сезон все по сериозен .. но вие сте безродници маймуни и парите са фикс идея при вас ,но никога няма да имате качеството знанието и способноста да пустигните нещо
9.
taka si e
21.10.2017 08:31:04
5
4
sega na vsiaka kamerierka mechtata i e da e ritne cujdenec da zabogatee
8.
do nai golemiq
21.10.2017 08:28:36
9
3
наистина малко и беше и изкара девидент няква необразована проста камериерка голяма сензация намериха един прост чужденец да обогати заплатата ако бе6е учила камериерка ли щеше да е?питам аз и отговор не искам!!!
7.
nai golemiq
21.10.2017 08:23:45
7
3
malko i be6e kak e ritna
6.
Сериозно?
21.10.2017 08:18:28
2
6
Защо лъжете, че й е счупил челюстта?
5.
Калиман Георги
20.10.2017 20:25:43
4
19
Общ работник може да си позволи почивка в друга държава. АЛОООООО УПРАВНИЦИТЕ.
4.
дпс,герб ,бсп и патрЕотите
20.10.2017 19:53:40
5
24
Ние мислим за вас. Камериерка с висше от БГ ,а един общ работник от бяла държава се чувства като крал пред нея! Продължавайте да гласувате овча, проста и бедна пасмина.
3.
Столтенбенг-Янсен
20.10.2017 19:47:48
2
16
Да дойде лятото поддръжка в същия хотел за 500 лв...
2.
Reny
20.10.2017 18:44:22
6
1
https://www.youtube.com/watch?v=bgCqp6YaLQM
1.
Г
20.10.2017 18:30:11
3
22
Така е, като хората живеят в бели държави!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана Майка му - апелативният прокурор Валентина Маджарова няма намерение да си подава оставката, подала е само молба за отпуск АМ "Европа" се оказа полумагистрала - обикновено шосе АМ "Европа" се оказа полумагистрала - обикновено шосе Лентите са стеснени с по 25 см, а на места скоростта е ограничена до 90 км в час Катето Евро чака внуче, но получи куче Катето Евро чака внуче, но получи куче Младото семейство Кадиеви се сдоби с куче, което и двамата наричат „бебчо“ Община Бургас и Eldrive събират електрически автомобили от цялата страна на 20 септември на Морска гара Община Бургас и Eldrive събират електрически автомобили от цялата страна на 20 септември на Морска гара Фестивалът на електромобилността е част от програмата на “Европейска седмица на мобилността“, която се организира за 12-та поредна година в Бургас Бисквитки с парченца шоколад и портокалова кора Бисквитки с парченца шоколад и портокалова кора Ето как да ги приготвите Първи подробности за жената, намерена в гребния канал Първи подробности за жената, намерена в гребния канал Предстои аутопсия да изясни точните причини за настъпилата смърт Автомобил се вряза в кафе-закусвалня Автомобил се вряза в кафе-закусвалня Колата помете маси и столове, няма пострадали Три шампионски титли за състезателите на ШК „Бургас-64“ в Приморско Три шампионски титли за състезателите на ШК „Бургас-64“ в Приморско Гросмайсторите Мартин Петров, Борис Чаталбашев, Радослав Димитров и Васил Спасов изведоха бургаския тим до републиканския връх в класическия, ускорения и блиц шахмата Започна последният етап от реконструкцията на булевард "Ал. Стамболийски" в София Започна последният етап от реконструкцията на булевард "Ал. Стамболийски" в София Крайната точка е натовареното кръстовище с бул. "Константин Величков" Това ли е собственикът на ултраскъпото Ламборгини, което се размаза във Варна Това ли е собственикът на ултраскъпото Ламборгини, което се размаза във Варна Досега бе известно само, че е шофирал 56-годишен мъж
Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Президентът на САЩ обвини вестника в лъжи за него, семейството му и бизнеса му Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Скандалът разтърси най-голямата верига за хот пот – съдът в Шанхай обяви родителите на младежите за отговорни Израел започна сухопътна офанзива в Газа Израел започна сухопътна офанзива в Газа "Газа гори", каза израелският министър на отбраната Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба За 5 години той не получи документи за пребиваване в РФ, сега е зад решетките Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Драма отвъд океана Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Макар да се отказа от политическата сцена, той обеща да продължи да работи за доброто на страната Как родителите изпращат първолаците в Япония Как родителите изпращат първолаците в Япония Ако и у нас децата поемаха към училище с подобно възпитание, нямаше да произвеждаме зрелостници като пораснали магарета Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Цените са доста приемливи и всеки може да намери продукти по джоба му Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Безконтролната имиграция, икономическата стагнация и загубата на доверие в политиците неминуемо радикализират народа 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол Младият работник е настанен в столична болница с втора степен изгаряния на левия крак
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня - Защо майсторите се заглеждат в силиконовите бюстове?
- Защото изчисляват, колко душ кабини щяха да уплътнят с толкова материал
Виц на деня Виц на деня - Тя все ми викаше "Никакъв с*кс до сватбата!"
- И какво стана?
- Какво ли... срамна сцена в ритуалната зала!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук „Аз не съм на възраст, в която несъзнателно правя глупости. Аз съм на възраст, в която те се вършат осъзнато и с удоволствие!“ – Марк Твен
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори