Бургазлии останаха потресени от тази майка, ето какво направи в най-големия мол в града (СНИМКИ)
24 Август 2017, Четвъртък, 20:10 ч.
Автор: Флагман.бгЧак толкова показност… не е като да няма тоалетни в търговския център, възмущават се наши читатели
Бургазлии и гости на града станаха свидетели на много причудлива сцена в в мол „Галерия”. Майка на малко дете, на което му се ходи до тоалетна, вади детско гърненце, слага го пред един от известните магазини за обувки в търговския център и оставя малчугана „да си свърши работата”. Жената предвидливо е подготвила дори и тоалетна хартия.„Как може такова нещо? Няма тоалетни в „Галерията” ли? Не, че имам нещо против, но чак такава показност… не е нормално според мен”, възмущава се жена, отишла да пазарува в мола, когато се натъкнала на комичната гледка.


В категории:
Бургас
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите

МАЙКАТА Е ПЛАТЕНА!
ВСИЧКО Е ПОСТАНОВКА С ЦЕЛ СВАЛЯНЕ НА РЕЙТИНГА!
ЗНАМ КОЙ И КОЛКО Е ПЛАТИЛ НА МАЙКАТА ЗА ДА ГО НАПРАВИ.
МОГА ДА СЪДЕЙСТВАМ С ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ СРЕЩУ АДЕКВАТНО ЗАПЛАЩАНЕ.
Отдавна не се бях смял така.
Демек да ходим вече в МоЛУ с гърне. Ако ми се присере или препикае и нямам време да стигна до WC вадя гърнето до Ескалатора или близкия магазин и действам ! Разхождаме се из МоЛУ и на всеки ъгъл кендзаамее
Преди няколко дни зверски ми се пикаеше, а кенеф не видях! Само някакви аварийни изходи!