Георги Дългия от екшъна в "Бикини" иска на свобода, не можел да спи в ареста

Вече не съм интересен, обърна се към журналисти Георги Недялков при днешното гледане на мярката за неотклонение
16 Август 2017, Сряда, 10:51 ч.
Автор: Гергана РАДЕВАЕкспертиза ще реши дали може да обвиняемият може остане зад решетките
Единият от арестуваните за екшъна в бар „Бикини” – Георги Недялков, по прякор Дългия, иска на свобода. Младият бургазлия изглежда здрав като бик, но ако се вярва на оплакванията му, е като 70-годишен старец. Недялков твърди, че имал оплаквания в тазобедрените стави, раменете и пръстите на ръцете, освен това вдигал и температура, а в ареста не можел да получи адекватно лечение.
Днес Районният съд в Бургас разгледа поисканата от него изменение на мярката му. По време на заседанието стана ясно, че Дългия имал хронично заболяване от 4 години.
Защитата му представи епикриза от Специализираната болница в Горна баня, където се е лекувал клиентът му, и поиска да бъде извършена медицинска експертиза, от чието заключение да стане ясно дали Дългия може да остане в ареста, или да бъде освободен.
„Не мога да спя в ареста. Дадоха ми лекарства и ми биха противовъзпалителни инжекции”, обясни Георги Недялков в съда.
Съдия Георги Иванов уважи искането на адвоката. До дни трябва да бъде извършена експертиза от съдебния медик Галя Милева, а следващото заседание е насрочено за 21 август, когато ще стане ясно дали обвиняемият за побоя в бар „Бикини” ще остане зад решетките (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ).
Направи впечатление, че и днес Георги Дългия бе в изключително добро настроение. Докато чакаше пред съдебната зала, хвърляше шеги, дори изглеждаше разочарован от вялото медийно внимание. „Вече не съм им интересен”, каза той.
По време на заседанието пък се обръщаше към малкото журналисти и им се усмихваше. Припомняме, че именно той бе се изсмя на окръжния съдия Стефан Стойков, след като чу решението му, че оставя петимата обвиняеми в ареста (ВИЖ ТУК).
В категории:
Темида






Как да повишите либидото след 40?
14/06/2025, Събота 22:00
0

10 трудни неща, които силните двойки правят, а другите не
14/06/2025, Събота 21:40
0

Турски тир удари каруца, уби коня и рани човек в Бяла Слатина
14/06/2025, Събота 21:20
0

Челен удар взе жертва и прати трима в болница
14/06/2025, Събота 21:00
0

Турист счупи „Стола на Ван Гог“
14/06/2025, Събота 20:43
2

Чудото от 11А - разказва излезлият жив сред трупове от самолетната катастрофа
14/06/2025, Събота 20:40
0

Тази вкусна марината за пилешко ще ви накара да си оближете пръстите
14/06/2025, Събота 20:20
0

Предприемач: 2,5 милиона българи са напуснали страната ни
14/06/2025, Събота 20:00
2

Бретонът се завръща на мода: защо все още си без него?
14/06/2025, Събота 19:40
0

Дара вдига ЛУДА пищна морска сватба, датата е тайна
14/06/2025, Събота 19:20
4

Сбогуваме се с този сериал
14/06/2025, Събота 19:00
0

Тир удари каруца, уби коня
14/06/2025, Събота 18:40
3
Кой ви каза че не е раздавал шамари когато не се вижда на камерата?
http://www.flagman.bg/article/133580
Точно пък Георги е тоя дето на три пъти се връща да ги разтървава и усмирява другите идиоти. Той изобщо защо е арестуван???
Виновен е, че има приятели идиоти, ама в случая не прави нищо, с което да вреди на обществото.
Георги, помниш ли какво си говорихме на онова кафе!!! Какво правиш там и ти...
Obicham da lapam dalboko garlo 30 lv v gaza 50 palna programa primociq petak i sabota 45 lv molq zvanete po vsqko vreme