×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Честит празник, бургазлии! Честит Никулден!
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Искат отвод на съдия Захарин Захариев по делото на сексгуруто заради публикация на Флагман.бг


Искат отвод на съдия Захарин Захариев по делото на сексгуруто заради публикация на Флагман.бг
Руснакът е променил значително екстравагантните одежди и днес е издокаран изцяло в червено
Тема в развитие
Чудо! Сексгуруто Митрадевананда се събуди след 7 дни в кома Дни преди комата, секс гуруто отсича: Жив в Русия? Не! Обявилият се за божество Свами се вкара в кома часове преди да бъде екстрадиран от Бургас Екстрадират руския сексгуру, защитата обяви процеса за фарс Искат отвод на съдия Захарин Захариев по делото на сексгуруто заради публикация на Флагман.бг Съдия Захариев проведе невероятен диалог с дирен от Интерпол за брутални гаври с деца Руският сексгуру Свами поиска свобода, заради хлебарки, пречещи му на йогата и храна със захар, която можела да го убие Откриха дете в Беларус, похитено от сектата на арестувания в Бургас руснак Само във Флагман.бг! Зловещият руски сектант се издържал с домашно порно у нас, а уж продавал хранителни добавки (СНИМКИ/ВИДЕО) Шок! Гуруто сводник, издирван за убийство на дете, поиска политическо убежище в България (ОБНОВЕНА) Само във Флагман.бг! Заловеният в Бургас руснак е сред най-бруталните престъпници в Европа, гаврите му шокират (СНИМКИ/ВИДЕО 18+) Извънредно! Арестуваха в Бургас опасен руснак, издирван от Интерпол за убийство, мъчения и гаври с деца
виж още
скрий
14 Юли 2017, Петък, 08:59 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимки: авторът

Привърженици на Митрадевананда Свами скандират пред Съдебната палата в Бургас

Привърженици на самопровъзгласилия се за Бог руснак Митрадевананда Свами окупираха днес Съдебната палата в Бургас. Гуруто, който се счита за ръководител на секта в родината си, се издирва от Интерпол за престъпление за гаври с деца. Около 10 души опънаха плакати с лика на диктатора Йосиф Сталин, искайки свобода за своя лидер. Те дори бяха донесли пречистена вода и диня, тъй като Митрадевананда Свами е на специален хранителен режим.



Руснакът преди минути обяви в съдебната зала, че отказва да се върне в родината си, тъй като се страхува от репресии.

Митрадевананда Свами се яви с трима адвокати, които поискаха отвод на председателя на съдебния състав Захарин Захариев, който според тях обидил лично клиентът им в предходно заседание.

Единствено репортер на Флагман.бг. подробно описа колоритното поведение на съдия Захариев, а публикацията ни от събота стана причина адвокатите му да поискат отвод на магистрата.

Флагман.бг. предаде абсолютно точно думите на уважавания съдия Захариев и необичайните въпроси, които той задаваше към Митрадевананда Свами (ВИЖ ТУК).


Съдия Захариев не си даде отвод, тъй като е водил и предходната мярка за неотклонение, не виждал пречка да го направи и сега. 

За разлика от предните мерки за неотклонение руснакът е променил значително екстравагантните одежди и днес е издокаран изцяло в червено.

Очаквайте подробности!

В категории: Темида


3
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Нова година у нас по-скъпа от Дубай Нова година у нас по-скъпа от Дубай 06/12/2025, Събота 13:20 0
3
Коментара по темата
3.
Киранка
14.07.2017 16:26:24
1
1
Брее а с прокурор Ангел Георгиев колко ракия са изпили заедно в кабинетите си. Ако не беше делото Гранити да държат натопени хора в арестите по 3 години, щеше да се пропият като бездомници. Но прикриха убиеца на Стоянов и си държат службичките. Дано да пазят обзаведената клетка на Кела за Ангел Георгиев. И от там вадеше левчета бат Ангел, ама Кела не те е забравил свиньооо
2.
У
14.07.2017 13:41:24
1
9
Може да е ваякакъв, но e сигурно че не плаща на флагман, за което дълбок поклон
1.
Захарин Захариев
14.07.2017 12:17:54
0
10
Аз съм алкохолик,отвод не давам,айде наздраве!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! Кметът Димитър Николов активира системата Bg-alert, реките Факийска и Хур дере преляха (ОБНОВЕНА) Извънредно! Кметът Димитър Николов активира системата Bg-alert, реките Факийска и Хур дере преляха (ОБНОВЕНА) Четири села са в опасния периметър По примера на Свети Николай: Бургаски семейства получиха духовна и материална подкрепа По примера на Свети Николай: Бургаски семейства получиха духовна и материална подкрепа Благородната инициатива на Сливенската митрополия е в подкрепа на раждаемостта и семейните ценности 3-месечният Никола и баба Николина се откроиха на общата никулденска снимка с кмета 3-месечният Никола и баба Николина се откроиха на общата никулденска снимка с кмета Кадърът ще влезе в Държавния архив – запазен за бъдещите поколения Танкер „Kairos“ е без капитан, изоставен от турски влекач край Ахтопол Танкер „Kairos“ е без капитан, изоставен от турски влекач край Ахтопол Седем китайци и моряци от Индонезия, Мианмар и Виетнам са на борда  Здравко от Ритон е в болница след падане от високо Здравко от Ритон е в болница след падане от високо Той е счупил кост под глезена на левия крак, което е наложило спешна хирургическа интервенция в болница "Софиямед" Бургас грейна в празнична магия с детски фестивал „Зимни празници“ Бургас грейна в празнична магия с детски фестивал „Зимни празници“ Талантливи деца от различни възрасти донесоха вълшебство на сцената на „Морско казино“ в Бургас в навечерието на Никулден Как танкерът KAIROS се озова в български води? Нови данни насочват към турски влекач Как танкерът KAIROS се озова в български води? Нови данни насочват към турски влекач TIMUR BEY оставя танкера на 18 км от Синеморец, а в час по-късно той дрейфира до Ахтопол Пътят между Царево и Ахтопол затворен заради наводнение след проливен дъжд Пътят между Царево и Ахтопол затворен заради наводнение след проливен дъжд След проливните валежи в Бургаско, пътят между Царево и Ахтопол беше наводнен и временно затворен – вода прелива от дере в района Ахтопол постави вълшебно начало на коледните празници! Ахтопол постави вълшебно начало на коледните празници! Празникът започна в НЧ „Христо Ботев – 1925“ с голямата изненада за вечерта — впечатляващо лазерно шоу, което озари залата и предизвика истински възторг сред всички присъстващи Кръстиха площада в Царево на големия Стефан Данаилов Кръстиха площада в Царево на големия Стефан Данаилов В рамките на заседанието бяха удостоени и нови почетни граждани на Община Царево – личности с големи заслуги към обществото, прославили името на града в различни сфери
Макрон бяга в костюм в Китай: Дипломатически жест или зрелище за мрежите? Макрон бяга в костюм в Китай: Дипломатически жест или зрелище за мрежите? Френският президент изненада китайските студенти с неформално поведение, но визитата му имаше сериозен политически и икономически подтекст Седем дела срещу OpenAI: Семейства твърдят, че ChatGPT е допринесъл за психични сривове и самоубийства Седем дела срещу OpenAI: Семейства твърдят, че ChatGPT е допринесъл за психични сривове и самоубийства Продължителното използване на чатбота е довело до разрушителни делюзии у жертвите и причиняване на емоционални вреди САЩ - Европа се разпада икономически и може да се срути цивилизационно до 20 години САЩ - Европа се разпада икономически и може да се срути цивилизационно до 20 години Американската стратегия за национална сигурност очертава мрачен анализ: спад на раждаемостта, масова миграция, икономическа стагнация и политическа криза застрашават бъдещето на континента Меси посочи основните фаворите за Световното, липсата на един отбор отвори дискусия Меси посочи основните фаворите за Световното, липсата на един отбор отвори дискусия Лионел не сложи Роналдо и Португалия сред основните конкуренти на Аржентина Симеон Николов с нов блестящ мач в Русия, Локомотив е лидер Симеон Николов с нов блестящ мач в Русия, Локомотив е лидер Разпределителят направи 7 точки, 5 от блокада Netflix купува Warner Bros. и HBO Max за 72 млрд. долара - най-голямата сделка в историята на Холивуд Netflix купува Warner Bros. и HBO Max за 72 млрд. долара - най-голямата сделка в историята на Холивуд Администрацията на Тръмп ще разгледа всяка сделка между Netflix и WBD, а някои анализатори очакват да последва политическа и правна битка. RSV набира скорост по света и причинява тежки респираторни, сърдечни и неврологични усложнения RSV набира скорост по света и причинява тежки респираторни, сърдечни и неврологични усложнения Специалистът Иън Уий от Сингапурската многопрофилна болница обяснява, че около 5–10% от хората, които изглеждат като цяло настъпили, са заразени с RSV Ампутираха крака на бащата на Меган Маркъл, бори се за живота си Ампутираха крака на бащата на Меган Маркъл, бори се за живота си Новината беше съобщена от сина му, Томас-младши, който даде актуална информация за състоянието на баща си Масова смърт на пингвини в Южна Африка Масова смърт на пингвини в Южна Африка Учени предупреждават, че колониите на африканския пингвин са на ръба на колапс и че са нужни спешни мерки за ограничаване на риболова и защита на екосистемите Правителство, синдикати и работодатели се разбраха за Бюджет 2026, в понеделник го внасят в НС Правителство, синдикати и работодатели се разбраха за Бюджет 2026, в понеделник го внасят в НС Още днес Министерството на финансите ще предостави готовия проектозакон и актуализираната средносрочна прогноза на социалните партньори. През почивните дни предстои работа по бюджетите на НЗОК и ДОО
Бойко Борисов Бойко Борисов Изнасям три деца по комшиите. Те комшиите се възмущават вече. Виждам, че другите партии мълчат, но животът е колело и ще дойдат и пред техните къщи Виц на деня Виц на деня - Докторе, вярно ли е, че здравето не се купува с пари?
- А бе кой ви пълни главите с тези глупости?!
Виц на деня Виц на деня Едно време жените готвеха като майките си, но днешно време пият като бащите си! Статус във фейсбук Статус във фейсбук Тези мъже, които се имат за много хитри, да не забравят, че и на дявола някой е сложил рога!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори