Ген. Атанас Атанасов: Няма да се изненадам, ако Перата се сдобие с диплома и започне да правораздава (ВИДЕО)
Хора като Перата влизат в обективите и служат за отклоняване на общественото внимание, каза ген. Атанас Атанасов
13 Юли 2017, Четвъртък, 08:45 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВХора като него използват напрежение в обществото, за да са герои
Петър Низамов уж е загубил доверие в правосъдието, а води дела в съда. Не бих се учудил този човек по някое време да се сдобие с диплома за юрист и да почне да правораздава. Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ лидерът на ДСБ ген. Атанас Атанасов.
„Това са дефекти на държавата. Такъв тип хора влизат в обективите, стават привлекателни за медиите и се превръщат в особени дъвки, които се използват за отклоняване на общественото внимание. Има напрежение в обществото. Недоволството е продиктувано от това, че законите у нас не важат еднакво за всички и такива хора използват ситуацията, за да станат национални герои“, коментира генералът.
Бургаският журналист Катя Капрова пък се оплака пред камерата на бТВ, че в съдебната палата Перата й е нарушил личното пространство, като й е наврял мобилния си апарат на по-малко от една ръка разстояние.
„Низамов ни съди, защото бил загубил вяра в правото и в справедливостта, което било причина да прекъсне следването си по право и да да продължи да се развива в тази област. Преживял бил кошмар, но статията ни е препечатано съобщение от полицията за побой в дискотека“, уточни Капрова.
В категории:
Власт
Светли вторник е - какво повелява традицията
След "Капките" Етиен Леви мина във фолка, пише песни за ретро фурията Лия
МВР арестува кмета на кърджалийското Солище
Сексологът Тейлър изброи ползите от редовните интимни ласки
Къде най-много си купуват шофьорските книжките
Путин опаса резиденцията си с 27 системи за ПВО
Внимание, туристи: BOOKING.COM е хакнат, пазете си парите
Изхвърляме храна за 300 евро годишно: Тези данни ще ви изумят!
Почистване на пералня с лимонена киселина: премахва котлен камък и мухъл
18 години по-късно! Мария Игнатова все още пази първия си подарък от Рачков
Намериха трупа на 46-г. мъж между блокове във Варна, има следи от насилие
Метео Балканс с прогноза за април: Студеният фронт идва от Сибир

стига ни занимавайте с атанасовци бойковци и т н.
Медийте ги правите значими