×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Строят 9 многоетажни паркинга в София
  • 5,14% е безработицата през ноември
  • КЗП и НАП проверяват малките магазини за необосновано повишаване на цените
  • Възраждане иска избори през март
  • Страната се намира в началото на грипна епидемия, каза доц. Ангел Кунчев
  • Китайци възраждат марката Santana
  • Разкриват директни полети от София до Варшава
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Само във Флагман.бг! Ето кой е фен № 1 на Бойко Борисов в бургаското духовенство - пали свещ и се моли за здравето му


Само във Флагман.бг! Ето кой е фен № 1 на Бойко Борисов в бургаското духовенство - пали свещ и се моли за здравето му
Отец Петър от години е "абониран" за всяко освещаване, на което присъства премиерът Бойко Борисов
09 Юли 2017, Неделя, 11:05 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимка и видео: Иван КОЛЕВ

Между другото отец Петър поиска и малка помощ за храма "Св.св.Кирил и Методий"

Кой е най-големият фен на Бойко Борисов в бургаското духовенство? Репортер на Флагман.бг узна отговора на този въпрос при днешното посещение на министър-председателя в Бургас.

Премиерът трябваше да открие реконструираната Морска градина (ВИЖТЕ ТУК), а кметът Димитър Николов го чакаше на входа на Приморския парк, за да отидат заедно до възстановения фонтан, където бе официалната церемония.

Приближавайки мястото Бойко Борисов бе посрещнат от отец Петър Василев, председател на настоятелство на храма „Св.св.Кирил и Методий”, един от висшите църковни представители в Бургас.

Това е най-големият ви фен в бургаското духовенство. Винаги пали свещ за Вас, винаги се моли!”, представи го кметът Димитър Николов. Градоначалникът може би прояви чувство за хумор, защото отец Петър от години води всяко освещаване в Бургас, на което присъства Бойко Борисов, но може и да е бил откровен, ако е запознат с политическите възгледи на отец Петър.

„Дай няколко думи, ръси и да нямаме проблеми!”, отговори в свой стил министър-председателя, след като целуна Светото разпятие. След това той се огледа за сенчесто място, където да се скрие от парещото слънце днес по обяд.(ВИЖ ВИДЕОТО)

„Всяка година нашият град благодарение на усилията на кмета, и на премиера става все по-добър. Бог да ви дава много здраве и сили, да ви пази от враговете”, каза отец Петър, а след това някак си между другото отбеляза, че са необходими още малко средства за 100-годишния храм „Св.св.Кирил и Методий”. „Познава добре премиера, почеса егото му, за да получи подкрепа за храма”, коментираха свидетели на непринудения разговор между премиер и отец.



В категории: Бургас , Политика


19
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Изискана рецепта с яйца и хайвер Изискана рецепта с яйца и хайвер 16/12/2025, Вторник 20:00 0
19
Коментара по темата
19.
в
10.07.2017 11:17:57
0
1
ФИКРЕТ ФИЛАРЕТ (КАКА ФИЛКА) ... ЗАЛАГАМ НА НЕЯ/НЕГО .
18.
методаки
10.07.2017 10:46:25
1
3
Да не забрави и да посети циганския Квартал в Кумлука там от кадето го издигнаха срещу 35 лв. Човек
17.
РЕДЖЕП ЕРДОГАН
10.07.2017 09:53:47
1
3
БОЙКО НАБЛИЖАВА ВРЕМЕ РАЗДЕЛНО.ЗА ТЕБ СЪЩО МИМЕ.
16.
ЛAКОМИЯ
10.07.2017 07:47:27
2
5
Фен нa мутри и мaфиоти, и нa всеки с дълбок джоб.
Фен е и нa копки които рушaт кaто тaзи зa подземието..
Фен е и нa служби и оргaнизaции зa които е срaм дa се нaричa свещеник
Не е фен нa онези които сa в немилост, спят по улиците, търсят из кaзaните някой зaлък дa се зaситят...не е фен нa онези които гaснaт в някоя болест мaкaр че имaт дом...
A може ли дa подрaжaвa нa своя сливенски нaчaлник и му е ФЕН!
15.
ВАСИЛИЙ
10.07.2017 00:44:39
1
7
БРАТЕ ПЕТРЕ, така ли ще свидетелстваме за ГОСПОД,
нужно ли е расото(служението свято) да се петни когато трябва да изпросиш кесаревото
и да го имаш за идеал, нежели да се краси така както СВЕТЕЙШИЯ КИРИЛ спря влаковете и се застъпи за гонените. ПРОЧЕЕ КМЕТА ТЕ ПОХВАЛИ КАТО В РЕЖИСИРАН СЦЕНАРИЙ ЗА ДА НАПРАВИТЕ ГЪДЕЛ КАКТО БЕШЕ
ПРИ ИРОД. ТИПИЧНО СЛУЖЕНИЕ ЗА ДРУГИ СЛУЖБИ ПОКАЗА, НО НЕ И ПРИМЕР ЗА ТОВА КАКВО ГОСПОД ИСКА ОТ НАС.ЩЕ СЕ ЗАСРАМЯ ЗАЕДНО С ТЕБ И ТИ ИСКАМ ПРОШКА, защото пред паствата си онези които трябва даприобщим в тях сме посрамени и осъдени.
14.
xyi
09.07.2017 23:11:13
1
7
mnogo pravilno kazano ot tefter xyi efendi ..v burgas kmeta na burgas mitko vaflata i boiko xitar boratino borisiv sa mafioti i kradat za milioni...prezidente radev kade ste ne znaete li a....
13.
до12
09.07.2017 21:39:29
0
6
Тя и Златка майката на Хекимян ПЕЧЕЛИ 50.00Оеа освъхесествен път 4дни преди чадото и Атон да ВЗЕМЕ блиц интервю по БТВ от православния будист демократ неолиберал -тамплиер Бойко Борисов и влашката ромска перла кардаршка сдсаро-бспарка Корнелия Нинова.2011 по времето на Бойко1 По още по свръхнеестесен начин младия началик и шеф на Икономическа Полиция печели от ТОТО2 1теглене1.500.000 лева равняващи се 4412 минимални работни заплати от тогавашните 340лева тоес заплтата за 367години и 6месеца на работещия на мин.заплата които при индексация 340 на460лева минимална заплата 2017трябват 267години да изработи1.5милиона
12.
Новините на NOVA
09.07.2017 21:02:47
1
9
Тоест отец Петър е спечелил имотна поръчка за два милиона лева, да закупи два апартамента в Меден рудник и Морксатв градина срещу неизвестна сума.
11.
Тефтер ефенди
09.07.2017 20:50:43
0
12
Равносметката за Баце Митко Момата Вальо Голдмана(Златев) със СТОТИЦИ МИЛИОНИ в Люксембургски банки от контрабанда и КОМИСИОНИ от съвместното сътрудни4иество с ЕБВР банк Лондон.За бургазлии хиледи отровени деца(набор 90и кусур сиреч батки)с радиактивно мляко близо 4МИЛИАРДАлева невнесени ДДСи такси към Държавната хазна от 10годшна контрабанда на гориво дизел нафта и д р 130МИЛИОНА лева дългове на фалирала Бургаска Община милиардни заеми 5години затворена и по4ти срутена за малко църква и ИЗЛЪГАНИ от малтийеца тамплиер Баце и от ротарианеца кметСлънце Сливенски МИТРОПОЛИТ и православни свещеници
10.
допълнение към 7
09.07.2017 20:21:31
0
14
Галерия но не МОЛ;МИЛКИ-съкратено МИЛИОНИ;ЕБВРЛондон Еврейската Банка за Възстановяване и Развитие.ПОНС-съкратено от Пашата Обира с Нови Схеми.МГУ Москва значи Милиардери Грабещи Успешно Москва.ПИБ- Парата на Ивайло и Бойко.БАКБ-Бялото Акостира с Корабите на Баце.
9.
Новините на NOVA
09.07.2017 20:16:16
0
6
Доверилите се на опита г-н Николов и отец Петър са свързани с участия в новото студио на Новините на NOVA и се разходили при нас.
8.
Бургас
09.07.2017 20:06:18
0
17
Оправените уж улици пак изглеждат като лунен пейзаж. По колко пъти ще се харчат пари за едни и същи неща? Или това е може би целта на задачата: постоянно осигуряване на доходи за някои фирмички като "Трейс". Абсолютно източване на бюджета...
7.
Пусть Всегда будет Кмета Солнце-Ротарианец
09.07.2017 19:58:24
5
18
29юни 2017 Бойко тегли нови з аробващи заеми от 200милки в евро от най-еврейските АНТИхристки банки ЕБВРЛондон и СБ-световата банка.ЕБВРпробутва токсичните активи 1пропадала унарска банка на ПИБ преди тов а ПИБпечели мазна строителна поръчка (подизпълнителка на на новата НАТОцентрала във Брюксел)ЕБВР дава пари наПИБ да финаира проекта а подзения паркинг.ойко иКметаСлънце отдавна играят подмолни дяволски игрис банкерите еврей от ЕБВР.Молдовското дунавско Пристанище ДЖУРДЖУЛЕЩИ е същото от което през 90те пристига 22тоното контрабандното СУХО МЛЯКО(радиоактивно от Чернобил) котоЧичиКмет разхвърля във вафли и бонбони бисквити ПОБЕДА.От ДЖУРДЖУлещи пристигат и танкери с контрабандното гориво на МАРЕШКИ и състудента на ЧичеКмет от МГУМосква В.Златев-ЛУКОЙЛ)Молдовското портДжурдулещи еБЕЗМИТНАЗОНА ие собственост на група полски-литовски евеи собствении ЕБВР .Лондон.Чичи Кмет ТЕГЛИ 120 МИЛКИ от чифутската ЕБВР за да купи 130-140бр буса и тролея СОЛАРИС(Полско-германска фирма със собственици банкери полски евреи ЕБВР)ЕБВР отпуска БЕЗвъзмездни пари от кохезионите фондове на ЕС ДЖЕРЕМИ и ДЖЕСИКА на банките ПИБ БАКБ (Цеци Секса-Бориславова)и на ШОКОЛАДОВАТАфабрикаПОБЕДА(Митко Момата ДСава Чоролеев Владо Харпуна-реформатора)
6.
К'во очаквате
09.07.2017 19:53:12
3
13
То заради такива сребролюбци храмовете стоят празни, а крадците си купуват от тях индулгенции. Някой да е видял от църквата помощ за бедни и болни хора?
5.
Новинитий нь NOVE
09.07.2017 19:44:04
0
9
Боко лови шарана... Отците са прави.
4.
ДПС-Дорожное Проверовочноя Служба
09.07.2017 19:20:54
1
9
Баце до който са докосне и гейм оувър.Справка старозагорския митоополит Галактион(изповедник на Бойко и негов духовен брат от братството на ДСРицaрите Тамплиери Малтийци)
3.
отец Петър
09.07.2017 19:12:32
1
8
Нали С.Николов отпусна 1,7 млн.лв. или само по фактури макар че който събори храма той трябва да го поправи но м името пак приегра поставихме грешката на фирма Поне съставена от ДС ченгета
2.
Аз
09.07.2017 19:05:36
1
9
Такова е мисленето на тия хора - да се забравя проблема, да се отмества погледа от всичко, което дращи по манията им на триумфатори, или по-скоро на разсилните на Европейския съюз – нищо, че и той е на път да остане под собствените си руини.&nbsp; Царете на Забравата са все пришълци, довлечени от мътният потоп на „Промяната“ – далеч по-смъртоносен от онзи в Аспарухово.&nbsp; Номинални хора, качени на сцената в повечето случаи напълно случайно - няма защо да очаквате от тях Мъдрост или Промисъл за Бъдещето. Няма как да го има това при тяхната Случайност.&nbsp; Озадачени от личното си и невероятно за самите тях въздигане, те нямат желание да гледат напред, защото се страхуват единствено за себе си.&nbsp; А заети единствено със собственото си оцеляване, те изобщо нямат време за Миналото.<br>
К.Кеворкян<br>
....а милиони българи вече ви мразят<br>
1.
прошко прошков
09.07.2017 19:03:17
0
14
Бойко сигурно иска прошка от отчето все пак СИКаджиската ПОНС приближените му банки БАКБ и ПИБ и чифутите отЕБВР подкопа пропукаха храма с проекта си ПОДЗЕМЕН ПАРКИНГ.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Директор на училище задържан за скрити камери в ученически тоалетни Директор на училище задържан за скрити камери в ученически тоалетни Родители сигнализират, че децата им разпознали подробности от разказите на директора, полицията работи по случая Операция срещу мафията започва в Бургас, готвят се ударни групи за изборите Операция срещу мафията започва в Бургас, готвят се ударни групи за изборите Борбата тепърва започва, нужни са хора, готови да си върнат държавата, каза Ивелин Михайлов Пиян поляк намушка българка след скандал в апартамент в Германия Пиян поляк намушка българка след скандал в апартамент в Германия 30-годишната жена е с тежки наранявания и е настанена в болница, нападателят е задържан, тестът му е отчел над 2 промила алкохол в кръвта Цените на жилищата ще растат и през 2026 г., но с по-бавни темпове Цените на жилищата ще растат и през 2026 г., но с по-бавни темпове Анализатори виждат връзка между икономическия растеж и движението на цените в имотния сектор Стефан Диомов събра музикални легенди в Бургаската опера Стефан Диомов събра музикални легенди в Бургаската опера Маестрото сътвори коледна магия, коментира кметът Димитър Николов Три зодии ще имат пробив през 2026 година Три зодии ще имат пробив през 2026 година Планетарните влияния ще подкрепят личностното им развитие и професионалния им напредък Станка Златева: На следващата олимпиада искаме българи, а не натурализирани състезатели Станка Златева: На следващата олимпиада искаме българи, а не натурализирани състезатели Легендата в борбата зове за единство и дисциплина преди началото на подготовката за новия олимпийски цикъл Политическа буря с Изборния кодекс: Ще има ли валиден предсрочен вот? Политическа буря с Изборния кодекс: Ще има ли валиден предсрочен вот? Да се признават само при над 50% участие, както при референдумите, настоява Костадин Костадинов Съдът остави в ареста Росен Кръстев - Стъкларя, обвинен за лидер на престъпна група Съдът остави в ареста Росен Кръстев - Стъкларя, обвинен за лидер на престъпна група Сред задържаните са полицаи, включително началник от Пето РПУ, а още едно лице се издирва от прокуратурата Нови научни данни поставят под съмнение представата за вейповете като "по-безопасна алтернатива" Нови научни данни поставят под съмнение представата за вейповете като "по-безопасна алтернатива" Пушенето им увеличава риска от инфаркт и инсулт, сочи последно проучване
Пламен Константинов остава в Локомотив Новосибирск до 2028 година Пламен Константинов остава в Локомотив Новосибирск до 2028 година Бившият национален селекционер на България продължава успешната си работа в Русия Кола се вряза в пълен с хора басейн във Франция след объркване на педалите Кола се вряза в пълен с хора басейн във Франция след объркване на педалите Майка и дъщеря ѝ оцеляха, след като автомобилът им потъна в басейн пред очите на плувци и спасители Агресивен нов вариант на грип А се разпространява по света: лекарите предупреждават за тежки симптоми Агресивен нов вариант на грип А се разпространява по света: лекарите предупреждават за тежки симптоми Щамът H3N2 (подклад K) причинява по-тежко протичане, а по-ниската ваксинация увеличава риска от сериозен грипен сезон Китайската полиция тества смарт очила с изкуствен интелект и преводач Китайската полиция тества смарт очила с изкуствен интелект и преводач Новата технология ще помага на служителите на реда при проверки, комуникация с чужденци и наблюдение в зони с ограничен достъп Нови научни данни поставят под съмнение представата за вейповете като "по-безопасна алтернатива" Нови научни данни поставят под съмнение представата за вейповете като "по-безопасна алтернатива" Пушенето им увеличава риска от инфаркт и инсулт, сочи последно проучване Русия обяви Deutsche Welle за „нежелана“ и фактически забрани дейността ѝ Русия обяви Deutsche Welle за „нежелана“ и фактически забрани дейността ѝ Решението идва на фона на напрежението между Москва и Берлин заради войната в Украйна Коледа и Нова година са най-рисковият период за изневерите Коледа и Нова година са най-рисковият период за изневерите Алкохолът, прибрали се приятели от близко и далеч, и силни емоции превръщат празниците в капан за неверните Студентите в Сърбия се готвят за предсрочни избори след месеци на масови протести Студентите в Сърбия се готвят за предсрочни избори след месеци на масови протести Младите лидери на протестите свикват нова демонстрация на 28 декември и започват събиране на подписи Силни ветрове събориха 24-метрова „Статуя на свободата“ в Бразилия(видео) Силни ветрове събориха 24-метрова „Статуя на свободата“ в Бразилия(видео) Скулптурата е паднала на главата си по време на екстремно време в щата Рио Гранде до Сул Икономическите загуби от природни бедствия са намалели с една трета през 2025 г. Икономическите загуби от природни бедствия са намалели с една трета през 2025 г. По-спокойният ураганен сезон в Атлантика намали щетите, въпреки мащабните пожари и наводнения
Слави ТРИФОНОВ Слави ТРИФОНОВ ПП-ДБ ни мислят за селяни и чалгари! Виц на деня Виц на деня - Каква е разликата между умната и опитната жена?
- Умната непременно ще каже на мъжа си сутринта нещо приятно, а опитната ще го направи...
Виц на деня Виц на деня - Вие как се оженихте - по любов или заради друго?
- По любов естествено, то другото, вече е на две годинки!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Възрастните птици Колибри, достигат дължина 10-13 см. Или както обичат да казват мъжете... около 21 санта
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори