28 българи се отдават на разврат в открито море с „Кораба на оргиите“ (ВИДЕО)
03 Юли 2017, Понеделник, 23:50 ч.
Източник: Pik.bg28 българи, 24 бразилци, 17 австралийци, 23 аржентинци, 27 французи, 37 германци, 24 италианци, 18 мексиканци, 33 холандци, 12 шведи, 17 щвейцарци, 34 англичани, 172 американци. Има още 6 гърци (4 мъже и 2 жени) и 4 кипърци (2 жени е 2-ма мъже). На кораба има екипаж от 393 души и 660 пътници, от които 329 са мъже и 331 жени. Достъпът до него е забранен за обществеността.
От Пирея тръгна круиз под мото „Страст по гръцките острови“, който ще продължи осем дни и ще включва … необуздан секс, секс играчки и „Дионисиеви“ шоу-програми, съобщава "Български новини". Круизът е разпродаден на 700 души, които участват и вече пътуват до островите Миконос, Парос, Родос, Мармарис (Турция), Санторини и Ханя. Резервациите са направени чрез холандски уебсайт за размяна на партньори като разходите на човек възлизат в размер на $ 2349.
Организаторите са планирали парти на запознанството, където участниците ще се видят с двойките, с които ще се разтоварват по-късно, преди корабът да отплава. „Менюто“ включва тематични еротични вечери, kinky shows, секс на живо и уроци pole dancing. 700-те гости са от цял свят, освен „огнените“ прояви, също ще се хранят в тузарските ресторанти и ще се възползват от всички удобства на круизен кораб.
В категории:
Животът
Много хубави новини ще зарадват 4 зодии
Дни преди сватбата си: 22-годишната Даяна загина край Видин
Нови подробности за загиналия българин, разбил камиона си в бетонна мантинела в Гърция
Жертвите след щурма към Сеута растат: Мароко потвърди 11, Испания отчита 72
Заплата под осигурителния праг: Кой плаща повече от 1 август
03/08/2026, Понеделник 13:30
0
БСК: Чуждите работници не изместват българите и не свалят заплатите
Ариана Гранде слиза от сцената и се оттегля от публичността
Нелеп инцидент с Николай Василковски
Двама с опасност за живота след тежки катастрофи в Бургаско
След Стармър идва краят на ерата Макрон: Коалицията за Украйна пред разпад
Реал Мадрид благодари на УЕФА: Единството спря продажбата на Световното
Нов удар за шофьорите: Дизелът поскъпва отново още днес
