×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Изборите ще се проведат в първата неделя след Великден - на 19 април.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Потресаваща история, която се разпространява със скоростта на светлината, разплака милиони


Потресаваща история, която се разпространява със скоростта на светлината, разплака милиони
Ключови думи: жена, история, любов, драма
22 Март 2017, Сряда, 23:55 ч.
Автор: Флагман. БГ

Прости синко, че дойдох до твоята къща и уплаших децата ти, написа майка до отрочето си

В социалните мрежи в днешно време скоростта на светлината се разпространява текст за една нещастна майка, която била отхвърлена от сина си, текст, за който сме сигурни, че няма да ви остави безразлични.  Прочетете го и се убедете сами:

"Мразех я и ме беше срам от нея! Тя работеше като готвачка в моето училище. Един ден майка ми влезе в класната стая, за да ме поздрави. По-късно съучениците ми се подиграваха, беше ми неудобно. Само дето не потънах в земята от срам! Исках майка ми просто да изчезне. Когато повторно я видях ѝ казах, че ме е засрамила, и че е по-добре да умре! Майка ми нищо не ми отговори, само ме гледаше. Не се спрях нито за момент, за да помисля за това което ѝ казах, бях много ядосан. Бях незаинтересован за чувствата си .. Исках само да си отиде у дома и никога да не се върне!  По-късно получих възможност да отида в Сингапур на проучвания. Там се ожених, купих къща и имам деца. Бях щастлив и доволен от живота си. Но един ден майка ми дойде да ме посети. Не се бяхме виждали от години и никога не беше виждала своите внуци. Появи се на вратата. Моите деца започнаха да ѝ се смеят.. Аз извиках към нея: "Как се осмеляваш да идваш в къщата ми и да ми плаши децата!"  Просто така си се появила неканена! "Иди си от тук веднага!" Майка ми просто тихо отговори: "Извинявайте, трябва да съм сбъркала къщата" - и изчезна ... След няколко дни получих писмо. Поканен съм на годишнина от завършване на училището. След тържеството се върнах до родния дом. Когато ме видяха местните жители ми казаха, че майка ми е починала. Нито една сълза не пуснах. Предадоха ми само едно писмо, което ми казаха, че е от нея.  В него пишеше: "Скъпи мой сине, мислех за теб през цялото време. Прости, че дойдох до твоя дом и уплаших децата ти. Беше ми приятно, когато чух, че си успял в живота, съжалявам, че винаги ти бях на тежест и те червих, но виждаш ли, когато беше дете, се случи инцидент, в който ти загуби окото си. Като майка, не можех да понеса да израснеш без едно око. Лекарите те прегледаха и казаха, че никога няма да можеш да виждаш. Аз ти дадох своето око... Бях горда, когато знаех, че синът ми ще може да гледа света с това око.

С любов, винаги с теб твоята майка. "

В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
2
Коментара
Флагман.БГ Обраха офис на СКАТ Обраха офис на СКАТ 04/02/2026, Сряда 14:06 1
Светлозария КИДЕРОВА Уроци за хигиена хранене и отношения влизат в училище Уроци за хигиена хранене и отношения влизат в училище 04/02/2026, Сряда 11:40 0
2
Коментара по темата
2.
DR
23.03.2017 07:50:08
0
1
Баси старата, измислена история от 10 години назад!
Май наистина се изчерпвате вече.
1.
Зъркелан
22.03.2017 22:30:33
0
2
Tva da ne bil Mitio okoto
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Порно скандала продължава със скрити камери в гинекологичен кабинет Порно скандала продължава със скрити камери в гинекологичен кабинет Записите са направению по време на медицински прегледи са качени в сайтове за възрастни, институциите проверяват случая Мъж потроши жилището на бившата си приятелка в Стара Загора Мъж потроши жилището на бившата си приятелка в Стара Загора 29-годишният влязъл в апартамента с още двама мъже и унищожил техника и обзавеждане Жечо Станков: Започваме извънредни проверки заради високите сметки за ток Жечо Станков: Започваме извънредни проверки заради високите сметки за ток Повярвайте ми, ще приложим цялата строгост на закона, закани се енергийният министър Обраха офис на СКАТ Обраха офис на СКАТ Става въпрос за касовия салон в "Меден рудник" Нов кръг мирни преговори за Украйна започна в Абу Даби Нов кръг мирни преговори за Украйна започна в Абу Даби Киев и Москва водят разговори с посредничеството на САЩ на фона на нови руски ракетни удари Емблематичен хирург се завърна в УМБАЛ-Бургас след 18 години в Англия Емблематичен хирург се завърна в УМБАЛ-Бургас след 18 години в Англия Д-р Костадин Петков работеше в болницата от началото на 90-те години, днес вече е част от Първо отделение по хирургия и прилага съвременни лапароскопски хирургични техники ИТН пред Йотова служебният премиер не бива да е политическа фигура ИТН пред Йотова служебният премиер не бива да е политическа фигура Според партията политически оцветени са Андрей Гюров и Димитър Главчев, изборът остава между петима от т.нар. домова книга Ченгета от РУ-Малко Търново спипаха дрогиран шофьор край село Извор Ченгета от РУ-Малко Търново спипаха дрогиран шофьор край село Извор 37-годишният мъж е управлявал Дачия "Логан" след употреба на кокаин и канабис РДНСК Бургас спира днес водата към хотела на Венелин Ташев в Несебър (ОБНОВЕНА) РДНСК Бургас спира днес водата към хотела на Венелин Ташев в Несебър (ОБНОВЕНА) Отрязването на бетонните плочи на ниво минус 1 довело до увреждане на конструкцията, твърдят от РДНСК Един от изпълнителите на „А дано, ама надали“ навършва 38 години Един от изпълнителите на „А дано, ама надали“ навършва 38 години Лъчезарният полунигериец VenZy произхожда от музикален род
И в Гърция ситуацията не е розова, домакинства се борят да свържат двата края И в Гърция ситуацията не е розова, домакинства се борят да свържат двата края Шест от всеки десет семейства остават без пари две седмици преди края на месеца Дубайски "принц" отмъкна 2,5 млн долара от румънска бизнесдама, ето как я оплете в мрежите си Дубайски "принц" отмъкна 2,5 млн долара от румънска бизнесдама, ето как я оплете в мрежите си Жената ипотекирала дома си, за да финансира фиктивен хуманитарен проект с мъж, представял се за престолонаследник на Дубай 22-годишна увисна във въздуха и получи сърдечен арест 22-годишна увисна във въздуха и получи сърдечен арест От ръководството на курорта обясняват, че раницата е останала плътно закрепена за тялото ѝ, тъй като гръдната катарама на раницата е била закопчана, което допълнително затруднило освобождаването ѝ Китай залива Европа с опасни и забранени пептидни лекарства Китай залива Европа с опасни и забранени пептидни лекарства Фиктивни фирми, криптоплащания и социални мрежи движат сивия пазар на вещества без медицински контрол Румънска бизнесдама измамена с 2,5 милиона долара от мнима хуманитарна фондация Румънска бизнесдама измамена с 2,5 милиона долара от мнима хуманитарна фондация Жената е била убедена да инвестира заедно с лице, представящо се за престолонаследник на Дубай Перфектният план – Тръмп превзема Гренландия с гумени лодки, Дания му плаща милиарди Перфектният план – Тръмп превзема Гренландия с гумени лодки, Дания му плаща милиарди Как с европейски ценности, НПО кораби и социални помощи Вашингтон може да получи парче от Арктика без нито един изстрел Жертва на джендър пропаганда спечели дело заради сменения си пол Жертва на джендър пропаганда спечели дело заради сменения си пол Магистратите присъдиха $2 млн. на Фокс Варианчели, превърнала се в момче на 15 г.. Бензема в Ал-Хилал разклати позициите на Роналдо в Саудитска Арабия Бензема в Ал-Хилал разклати позициите на Роналдо в Саудитска Арабия Трансферът на френската звезда задълбочи напрежението в Ал-Насър и постави под въпрос бъдещето на Кристиано Роналдо Над 60 процента от датчаните вече смятат САЩ за противник Над 60 процента от датчаните вече смятат САЩ за противник Проучване на обществената медия DR показва спад в доверието към САЩ сред населението на Дания на фона на напрежение около Гренландия Тръмп иска $1 млрд. обезщетение от Харвард Тръмп иска $1 млрд. обезщетение от Харвард Вчера американското издание "Ню Йорк таймс" посочи, че американският президент се отказал от първоначалното си искане да получи 200 млн. долара от Харвард
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какво да ти сготвя за обед?
- Ами, не знам миличка, направи нещо вкусничко.
- Ти кво бе тъпанар такъв, пак ли ме обиждаш?
Виц на деня Виц на деня - Сашко, какъв искаш да станеш като порастнеш?
- Полицай.
- А ти, Иванчо?
- Бандит, за да можем пак да си играем заедно.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не страдай от психично разстройство — наслаждавай му се
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори