×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургас потресен: Изкараха сина на най-талантливия ни саксофонист незаконно отроче на Филип Киркоров


Бургас потресен: Изкараха сина на най-талантливия ни саксофонист незаконно отроче на Филип Киркоров
Бащата Краси и синът Ивайло – в родния град двамата са достатъчно известни и обичани, заради което е и гневът на бургазлии
13 Март 2017, Понеделник, 09:00 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВ, Снимка: Флагман.бг

Обиден съм на жълтите медии, адвокатът ми вече подготви иск за съда, каза любимецът на бургаската публика Краси Филипов

Цялата бургаска бохема е в потрес, след като няколко жълти национални медии тиражираха гнусното „разкритие”  за незаконния син на певеца Филип Киркоров – известното талантливо дете Ивайло, което снощи плени журито на „Гласът на България”. 17-годишният Ивайло Филипов изпълни блестящо  What do you want from me. Всички станаха на крака, а публиката просто онемя – което предизвика вълна от гордост за поредната изгряваща  звезда от хоризонта на бургаския бряг.

Щастието на бургазлии обаче бе мигновено помрачено от публикации, че Ивайло Филипов бил тайно отроче на руския поппевец от арменски произход Филип Киркоров, който е роден в България.
Факт е, че  непосредствено преди изпълнението на песента Ивайло  получи видеопослание от своя идол и учител Филип Киркоров.

Така някои „журналисти” вързаха две и две, виждайки допълнително като потвърждение и еднаквостта във фамилиите. Шок и ужас! НЕЗАКОНЕН СИН на руския певец!

Всъщност Ивайло Красимиров Фиипов  е син на сем.Янка и Красимир Филипови от Бургас. Двамата имат законен брак, Ивайло е единственият им син.

48-годишният му баща Краси Филипов е най-известния бургаски саксофонист, който може да съживи и мъртвец с изпълнения на джаз и блуз.  През последните години саксофонистът взривява  публиката и на двата нощни клуба в Бургас – „Нептун” и „Приморец”, от известно време се появява на сцена с прославената група „Фор”. Участвал е в поредица от съвместни проекти с доказани български музиканти като Георги Христов, Георги Дюлгеров и др.

„Днес прочетох всичките тия гнусотии, не мога да повярвам – та аз присъствах на раждането на детето си, което е наследило гените ми. Пее откакто проговори. Съпругата ми работи в частна спедиторска фирма на руска територия. И в момента е в чужбина,  още не е прочела тия измишльотини, аз обаче се консултирах с адвокат и ще заведа дело за клевета, искът е подготвен”, каза Краси Филипов пред Флагман.

Ивайло е разпознаваем в Бургас още от 6-годишен, първите му изяви бяха подпомогнати от местните ротарианци, които осигуряваха възможост детето да пее сред по-голяма аудитория.

Ивайло развива таланта си в Русия, след като случайно, в Каварна, се запознава с Бедрос Киркоров – бащата на Филип Киркоров. Семейството било на 70-годишния му юбилей.  Бедрос също е естраден изпълнител и той харесва 8-годишното момче. Взема негов диск и го пуска на своя син. Така тръгва приятелството.

„Мое и на съпругата ми Янка бе решението да развива талантите си в Русия. Със самия Филип Киркоров, Ивайло се запозна на доста по-късен етап, когато певецът изнесе четири концерта у нас, единият бе в Операта в Бургас. Моето дете пя на този концерт и бе бурно аплодирано, после Филип наистина работи с него и го разви като музикант, двамата са приятели вече 10 години”, каза Краси.
Във видеоматериала от снощи се виждат гордите родители на Ивайло - Янка и Краси Филипови. Докато тече посланието в таблета, двамата са в кадър - бащата е с кафяво яке, поклаща одобрително глава:


В категории: Бургас


Тервел ИЛИЕВ 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже 16/09/2025, Вторник 21:33 3
Флагман.БГ Айтос посрещна Първия учебен ден (СНИМКИ) Айтос посрещна Първия учебен ден (СНИМКИ) 16/09/2025, Вторник 17:59 0
15
Коментара по темата
15.
ВФ
13.03.2017 21:27:55
1
3
Интересно дали,хората с негативните коментари,ще се почувстват удовлетворени от себе си и въобще от днешния си ден,ако това Ви направи по щастливи,оправдани сте!
14.
Втора истина
13.03.2017 21:20:57
0
7
Всеки само може да мечтае за такова добро и талантливо дете!
13.
Няма значение
13.03.2017 21:19:18
0
9
Вместо да се гордеете с таланта на това Бургаско дете Вие плюете злоба. Засрамете се и подкрепете този талант.Успех момче!
12.
ИСТИНАТА
13.03.2017 21:05:58
0
7
ДО ОТКЪДЕ ТРЪГНА - СЕГА ---- Отваряй си устата само при зъболекър . Наистина бях чувал че навремето е бил обсебен от алкохола но това е било ОТДАВНА може би 3-4 г . Почти всяка седмица го виждам и чувам в пиано бар Приморец - нищо не пие адекватен и много добър саксофонис може би най добрия в момента в Бургас . .За детето му , ами уникален ПРОФИСИОНАЛИСТ . Запомнете може да не стигне до финал, но той е уникален профисионалист и с перфектно сценично поведение за годините му .Ще помоля хейтърчетата да не се изказват неподготвени . Детето пее страхотно и според мен ще стигне далеч .
11.
Иво Вачев
13.03.2017 20:59:06
1
11
Простотията и зависта в България няма край Краси съди ги до дупка с теб сме
10.
Borqna Raikova
13.03.2017 19:53:10
1
6
Zasramete se! Krasi pie samo voda i bezalkoholno i siviri kato zmei. Na nqkoi mnogo im e stara bazata danni. Da vzemat da q refreshnat. A shto se otnasq do tova koi na kogo e dete, ste mnooogo jalki.
9.
Ot kude trugna kude stigna
13.03.2017 18:18:24
10
1
Krasi deto vzima narkotici e pian postoyanno ne moje da otgleda dori edno tsvete. Sujaliavam che propadna.
Navremeto vodeshe duhovata sekcia v Orfeia, ama sega vodi vodkata.
8.
До 7
13.03.2017 17:35:57
1
0
Много си лек човек...хаха..кефят ма такива мнения ...
7.
Tromp
13.03.2017 16:37:35
8
1
Obicha da lapa trompeta geitak
6.
Голям
13.03.2017 16:23:07
0
11
Голям музикант шоумен и пич
5.
До чичо Манчо
13.03.2017 15:57:58
0
7
Ако Флагман се научат да не правят елементарни грешки,ще е по- добре!
4.
koko
13.03.2017 15:36:38
0
8
momcheto e simvol na burgaskata kultura skromen,uchtiv,usmihnat -sofiqnci nqma kak da otgledat podobni deca v tqhnata sreda za tova gi boli
3.
Чичо Манчо
13.03.2017 14:55:36
12
7
Много нещастни хейтърчета плюят Флагманите,но Бургас няма друга медия като тях.Най-добрите,най-четените,винаги готови да бранят Бургас!И сега станаха и защитиха едно талантливо бургаско семейство от гнусни нападки!Браво!Другите бургаски така наречени сайтове са направо жалка работа!!!!!!!!!!!!!
2.
ГлупакЪт
13.03.2017 14:49:12
1
18
Кога ще разберете най-сетни, че няма "незаконородени деца". Може да се извънбрачни, но такова нещо като незаконородени не съществува.
1.
Роко
13.03.2017 14:42:04
1
18
Журналя...Краси не им се ядосвай Братко.Тегли им една и напред.Ще се видим във Приморец.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Нападнатият с брадва е бивш състезател по ръгби, плашел с бой и карал хората да го спонсорират Нападнатият с брадва е бивш състезател по ръгби, плашел с бой и карал хората да го спонсорират Враждата му с охранителя Иван не е отскоро, а днес софиянецът е пристигнал специално, за да го открие като го е посетил на работното му място и се опитал да му вземе оборота Торпедо изплува в морето край Созопол Торпедо изплува в морето край Созопол Няма яснота какъв е произходът му, военните започват обследване Мъж почина при мистериозни обстоятелства във Велико Търново Мъж почина при мистериозни обстоятелства във Велико Търново Почернената му съпруга с разтърсващ разказ Бургазлията от "Ергенът" посочи на какво разчита най-много при първа среща с жена Бургазлията от "Ергенът" посочи на какво разчита най-много при първа среща с жена Валентин се счита за чаровник Вотът на недоверие незаконен? Конституционния съд може да реши съдбата на кабинета „Желязков“ Вотът на недоверие незаконен? Конституционния съд може да реши съдбата на кабинета „Желязков“ Дори и опозицията да събере 121 гласа за сваляне на правителството, решението на парламента вероятно ще бъде отменено  Започват яки ремонти на АМ Тракия, вижте къде ще са Започват яки ремонти на АМ Тракия, вижте къде ще са В следващите дни ще се ремонтира аварийно аутобана Извънредно! Пазач на паркинг нападна с брадва мъж в Бургас (ОБНОВЕНА) Извънредно! Пазач на паркинг нападна с брадва мъж в Бургас (ОБНОВЕНА) Свадата се случи пред очите на майки и деца Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана (ОБНОВЕНА) Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана (ОБНОВЕНА) Майка му - апелативният прокурор Валентина Маджарова няма намерение да си подава оставката, подала е само молба за отпуск Зловеща находка на брега край Солниците в Бургас Зловеща находка на брега край Солниците в Бургас Труп на делфин шокира бургазлии Татяна Султанова: Сливен се е превърнал в национална автоморга! Татяна Султанова: Сливен се е превърнал в национална автоморга! По време на заседание на парламентарната комисия по околна среда и водите миналата седмица Султанова за пореден път повдигна въпроса за инцидента край сливенското село Чинтулово, където в края на юли горя обект, използван за складиране на автомобилни гуми
Везните да се доверят на интуицията си, а Рибите да внимават с авантюрите Везните да се доверят на интуицията си, а Рибите да внимават с авантюрите Хороскоп за деня –17 септември 2025, сряда 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже Андреа не е срамежлива Газа гори, ООН обвини Израел за геноцид Газа гори, ООН обвини Израел за геноцид  Властите в Ерусалим обаче категорично отхвърлят доклад на Независимата международна комисия за разследване Невиждана жестокост - млад баща уби 11-месечното си дете Невиждана жестокост - млад баща уби 11-месечното си дете Бруталната агресия е излъчена на живо в социална мрежа, кадрите вече са изтрити, но едно семейство се разпадна за миг Двама гладни мъже срещнаха питон, съдбата на влечугото бе трагична Двама гладни мъже срещнаха питон, съдбата на влечугото бе трагична Змията е убита и изядена Мощна кола фуча с 4 пъти над позволената скорост, няма да повярвате какво уловиха на шофьорското място камерите Мощна кола фуча с 4 пъти над позволената скорост, няма да повярвате какво уловиха на шофьорското място камерите Създаде се впечатление, че малко кученце шофира с близо 200 километра в час в руската столица Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Президентът на САЩ обвини вестника в лъжи за него, семейството му и бизнеса му Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Скандалът разтърси най-голямата верига за хот пот – съдът в Шанхай обяви родителите на младежите за отговорни Израел започна сухопътна офанзива в Газа Израел започна сухопътна офанзива в Газа "Газа гори", каза израелският министър на отбраната Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба За 5 години той не получи документи за пребиваване в РФ, сега е зад решетките
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня - Защо майсторите се заглеждат в силиконовите бюстове?
- Защото изчисляват, колко душ кабини щяха да уплътнят с толкова материал
Виц на деня Виц на деня - Тя все ми викаше "Никакъв с*кс до сватбата!"
- И какво стана?
- Какво ли... срамна сцена в ритуалната зала!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук „Аз не съм на възраст, в която несъзнателно правя глупости. Аз съм на възраст, в която те се вършат осъзнато и с удоволствие!“ – Марк Твен
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори