Борисов разказа горчиви спомени за комунизма - намирал храна за дъщеря си с връзки
26 Февруари 2017, Неделя, 08:42 ч.
БСП е партия, която ние не можем да надминем в подривните действия. Чинията на Бузлуджа ги показва какви са, каза лидерът на ГЕРБ
Дори да кажеш: "Дай да се разберем по мъжки", това в Благоевград означава: "Дай да ти ударя по едно кроше". Не искам война, а мир. Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов по време на среща с младежката организация на ГЕРБ в Сандански"Знам как навремето само на Нова година се намираха банани, те може да са яли всеки ден. Ние само на Нова година. Знам как, когато детето ми беше малко, се намираше бананова каша - с връзки. Всичко беше с връзки", добави той.
"И сега казват, че се били променили. Как, бе? Като сте същите от онова време", каза още бившият премиер.
"Това е партия, която ние не можем да надминем в подривните действия. Чинията на Бузлуджа ги показва какви са. Помните ли какво направиха с Цецка Цачева - една симпатична дама? Като ги гледам тези от БСП какви вампири са, като ги минат през фотошоп, изглеждат едни тънки", изригна Борисов.
Бум от задържани за алкохол и наркотици зад волана в Бургас и областта
Почина Фернандо Естесо
Качеството, с което дамите "омагьосват" мъжете
Актуална обстановка към 22 часа: АМ "Тракия" е блокирана, Подбалканският път - също
Почина известен бизнесмен
3 неща, които са като магнит за жените
Кога България ще се класира на Световно по футбол? Реалистична прогноза
Най-вкусната рецепта за свинско със зеле - класика в българската кухня
Как да се справите със замръзналите накладки
Карлос Алкарас разкри защо е като звяр на корта
Как да изсушите мокрите дрехи бързо: Скрит трик с пералнята
4 зодии ще усетят огромно щастие през първата седмица на февруари

Бойко, не ни оставяй на комунистите!
Води ни още 4 години, длъжен си!