×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургас или ямболското гето? Вижте на какво заприлича районът около Транспортна гара! (СНИМКИ)


Бургас или ямболското гето? Вижте на какво заприлича районът около Транспортна гара! (СНИМКИ)
Ромите, живеещи в колибите, ежедневно изхвърлят боклуците си около ж.п. релсите
16 Февруари 2017, Четвъртък, 14:34 ч.
Автор: Флагман.БГ

Катуните са там от близо година, опасността от зарази вече е сериозна

Ромски катуни са плъзнали по цялото протежение на ж.п. релсите до Транспортна гара в Бургас. Това показа проверка на Флагман.бг. Колибите, изградени предимно от картон, найлон и скалъпени одеала, са плувнали в боклук, който живущите там изхвърлят постоянно.

„Така ли трябва да изглежда „най-добрия град за живеене”? Това е абсолютно безобразие, всеки ден обират казаните, разхождат се с едни стари колички и създават проблеми и притеснение на хората”, коментират местни.

Проблемът обаче е по-задълбочен. Точно на това място живущите в катуните са проблем не само за себе си и местните, но и за безопасността на влаковете. Освен, че всяка нощ пресичат железопътното трасе по тъмно, някои от тях хвърлят камъни по минаващите влакове, което създава сериозна опасност за пътници и служители на БДЖ.





„Трябва ли да този район в Бургас да заприлича  на небезизвестния блок 20 в Ямбол? Защото така както е тръгнало това ще е бъдещето и е цяло чудо, че все още никой не е пострадал. Надявам се час по-скоро нещо да бъде направено по решаването на този проблем защото скоро ще започне да става непоносимо!”, категорични са бургазлии, работещи в района.

В категории: Бургас


7
Коментара по темата
7.
От Варна
16.02.2017 20:41:27
3
1
Бургас, определено ни биете по много показатели. Единият е % роми от населението, повече са в Бургас.
6.
въй
16.02.2017 17:23:49
1
3
Това ще е някоя нова гара в Бургас, с директни линии за Айтос, Руен и Карнобат.
5.
bai ivan
16.02.2017 14:29:01
15
2
na nikoi ne pre4at,moje bi samo na flagman!i te sa ora!
4.
Ямболлия
16.02.2017 14:12:36
4
12
Петър Кънев ще се разкара един ден от Бургас, ама ромите - никога! Те са ви за награда. Ще си ги носите като воденичен камък на шията... Съдба!
3.
фенчо
16.02.2017 12:49:15
6
16
Еми кметът поне до изборите няма да ги закачи. Нужни са на партията му.
2.
Споко !
16.02.2017 12:37:58
10
13
Те са от комитета по посрещане на БеСеПара Петър Кънев, Бургазлията от Ямбол. Когато го разкараме от Бургас ще отпътуват и те, освен ако не ги хареса Димитър Общи за гласоподаватели на кметските избори.
1.
NAZI
16.02.2017 12:16:14
0
26
Шибани мангалиии! Къде са огнехвъргачките! Да изгорим всички скапани орки!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Силен старт на Lozenets Music Fest 2025 Силен старт на Lozenets Music Fest 2025 Хиляди празнуваха Внимавайте, ако плувате днес - на Илинден морето се обръща Внимавайте, ако плувате днес - на Илинден морето се обръща По стар стил честваме един от най-големите летни празници в страната Пътят за Гърция през Маказа ще е затворен за два часа поради протест Пътят за Гърция през Маказа ще е затворен за два часа поради протест Алтернативен маршрут няма Срутване в голяма медна мина в Южна Америка, миньори са в капан Срутване в голяма медна мина в Южна Америка, миньори са в капан Земетресение вероятно е причинило инцидента Екшън в страната - разбиха черепа на мъж с дървен кол Екшън в страната - разбиха черепа на мъж с дървен кол Жестока свада в Белоградчик Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси ChatGPT се нуждае от 3,617 NVIDIA HGX A100 сървъра, с над 28,936 графичи процесора (GPUs), за да работи - около 564 MWh на ден LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) Иновативният фестивал гостува на Царево, Лозенец, Ахтопол и Синеморец от 1 до 4 август,  с различни 3D визуализации на върха на вълните и проекции по сградите Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Велчева има талант в пеенето Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда 21 секунди е прието за най-нормално Как да се отървем от паяците у дома Как да се отървем от паяците у дома Пускайте прахосмукачка редовно, особено в ъглите и зад мебелите
Живеещ до бар мъж нахлу вътре и уби 4 човека, после офейка бързо в планината Живеещ до бар мъж нахлу вътре и уби 4 човека, после офейка бързо в планината Страшен екшън в САЩ Обявиха причината за смъртта на легендата на кеча Хълк Хоган Обявиха причината за смъртта на легендата на кеча Хълк Хоган Американецът почина от остър инфаркт Украинки влязоха в сблъсък с полицията заради готвената мобилизация на мъжете им Украинки влязоха в сблъсък с полицията заради готвената мобилизация на мъжете им Напрежение в град Виница Илон Мъск призова за разпадане на ЕС, милиардерът счита, че демокрацията на Стария континент е в процес на унищожаване Илон Мъск призова за разпадане на ЕС, милиардерът счита, че демокрацията на Стария континент е в процес на унищожаване Предприемачът е на мнение, че свободата на словото е ограничена в световен мащаб Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев В Белия дом и Кремъл са на тръни Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Шегаджията им се подиграл сериозно, юноша пък опитал да се възползва от Бони на промоция Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Тя твърди, че е изоставена на остров Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Ценният артикул предизвиква голям интерес, наддаването ще е голямо Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Трагедия в Италия Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Починалият бе ръководител
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Ако почнем да закриваме всеки орган на държавата, който не работи, трябва да закрием цялата държава Виц на деня Виц на деня Свалка:
- Госпожице, много ми харесвате! Искам проблеми от вас.
Виц на деня Виц на деня - Когато не мога да заспя, броя жените, с които съм правил любов!
- А защо не овце?
- Е, то беше веднъж!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Говорете истината
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори