Бойко Борисов награди директора на ОД на МВР в Бургас старши комисар Калоян Калоянов, вижте защо
04 Януари 2017, Сряда, 16:58 ч.
Автор: Флагман.бгТой получи приза си на тържествена церемония в МВР
Началникът на ОД на МВР в Бургас старши комисар Калоян Калоянов бе награден с почетното отличие "За доблест и служба II степен" на тържествена церемония, провела се днес във вътрешното министерство.Той получи приза заради високия професионализъм и принос в справянето със снежното бедствие. Заедно с него отличия получиха старши комисар Ангел Ганчев и колегата му от Шумен старши комисар Ялчън Расим също бяха отличени.
Наградите на тримата директори са за проявен висок професионализъм и конкретен принос в организацията при решаването на възникнали сложни проблеми и ситуации през последните месеци в страната.
Благодарение на създадената от ст.комисар Ганчев не бе допуснато разрастването на конфликта в РПЦ-Харманли. Активни бяха действията на ст.комисар Расим при решаване на проблемите след тежкия инцидент в Хитрино.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Така приключват с полицейската кариера на момчето тръгнало от Сунгурларе а чрез ДПС озовал се с Васил Едрев в ОДМВР-Бургас.
Ама докато Едрев стана кмет на Айтос, от тази китка никъв чеп не става.
ЗНАЧИ УБЕДИХ СЕ ,ЧЕ ГЕРБ И РФ СА ОТБОР ОУИГОФУЕЕЕЕЕНИ ТОТАЛНИ!!!!!!!!!
ПО-ГОЛЯМО БЕДСТВИЕ ЗА БЪЛГАРИЯ ОТ ТЯХ НЕМА!!!!!!!!!!!!!!!
ДОЛЕТЯ БОЙКО С ДРУЖИНКА И ИЗКАРА ЦЕЛИ ДВЕ РЪЖДИВИ ЕМТЕЛБЕТА ОТ АТИЯ В СПАСИТЕЛНА АКЦИЯ!!!!!!!????.......ПОРОДИЯ НА ДЪРЖАВНОСТ НЕВИЖДАНА, ЧУТОВНА................
Трябва да бъде награден с отличие първа степен за приноса в разрастването на престъпността в Бургас.