Бургазлии бесни: Спират парното, а заради санирането нямаме климатици! От студ ли да умираме?
03 Януари 2017, Вторник, 16:17 ч.
Автор: Флагман.бгКой ще ни стопли – Общината ли, Топлофикация ли, питат гражданите
Бургазлии от блоковете, които в момента се санират безплатно, изпратиха притеснителен сигнал в рубриката на Флагман.бг. Оказва се, че заради санирането климатиците в сградите, които се обновяват, са свалени, а докато ги върнат, хората са разчитали на централното отопление за зимата. Сега обаче предстои спиране на ТЕЦ-а за няколко дни. Заради авария от 0.00 часа на 04.01.2017 г. до 0.00 часа на 06.01.2017 г. бургазлии ще са на студено и без топла вода.
„Пишем Ви от бл. 21 в ж. к. „Славейков”, защото сме много притеснени. Нямаме климатици, няма да имаме и парно в най-студените дни може би за тази година. Кой ще ни стопли – Общината ли, Топлофикация ли? От август месец започна санирането на блока ни, който е с 8 входа, засега обаче са готови само 2”, пишат ни изнервените бургазлии.
Подобен проблем има и в други жилищни сгради в Бургас, които в момента се санират.
В категории:
Вашият сигнал до ФЛАГМАН
Коя зодия е с най-труден характер
Пухкави палачинки с прясно мляко: Лесна рецепта
Най-честите грешки в домакинството и как да ги избегнете
Коя зодия е най-ревнива
Спагети Болонезе по домашна рецепта: Класика
„Илюзията в брака“ разбива мита за идеалното семейство в Бургас
Думите на Азис за Фреди Меркюри предизвикаха буря: Той е един шизофреник, който подскача, вика и крещи
Ограничават активната лента в тунел „Витиня“ към Варна
В тази страна въведоха 4-дневна работна седмица заради Иран
Секретар на СИК отива на съд за преправяне на изборни резултати
Извънредно! Млада бургазлийка не можа да вземе завоя, обърна колата на кръговото за „Меден рудник“
Енергийната комисия подкрепи решение България да поиска временно спиране на търговията с емисии в ЕС

Селяндура фаянсаджия - Plamen Trifonov.
Най-отдолу му е фейсбука.
Ako ima svobodni mesta, pishi mi!
Ние сме отговорна партия, взимаме милиони субсидия, ще ви осребрим фактурите!
Гарантирано от Бай Х..!
От студ умри - гъзар (саниран) бъди!
Бургазлийки, идвайте, мацки, да ни топлите телата!
Въпреки обществените надежди, Кръглата маса не успя да реши основните проблеми, а и до днес витаят тежки съмнение за задкулисни договорките между тогавашния водач на опозицията д-р Желев и реформатора комунист Андрей Луканов. Според изследователи на прехода Кръглата маса е забавила развитието на България с няколко години и е основната причина страната да мине направо от тоталитаризъм към олигархична държава.
Едно от безспорните постижения на Кръглата маса е постигнатото решение за разпускане на партийните организации по месторабота на БКП.
Седем години по-късно на същата дата през януари 1997 г. започват първите демонстрации на Съюза на демократичните сили за оставка на провалилото се правителство на БСП и Жан Виденов.