Гардеробът ви е пълен с дрехи, които не носите? Продайте ги на ДрешкатаФест!
01 Декември 2016, Четвъртък, 10:53 ч.
Автор: Гергана РАДЕВАВсеки от участниците може да донесе до 30 артикула – бижута, аксесоари, детски или дамски дрехи
Първият по рода си в Бургас фестивал за продажба, размяна и дарение на носени, но красиви дрехи и аксесоари ДрешкатаФест, ще се проведе на 10 декември (събота) в експозиционен център „Флора” от 10 до 18 часа. Събитието е насочено към всички бургазлии, които искат да внесат цвят в гардероба си, но нямат достатъчно МЯСТО. Всяка „пренебрегвана” с години дреха или чанта може да зарадва друг предколедно!
Всеки от участниците може да донесе до 30 артикула – бижута, аксесоари, детски или дамски дрехи / до 20 бр. дрехи и до 10 бр. аксесоари и бижута/. Средствата от продадените стоки остават за собствениците им.
Изискването ни е предварително да се заяви участие на телефон 0898 59 66 92 или на лично съобщение във Фейсбук страницата на събитието(ВИЖ ТУК)
Дрехите, които желаещите могат да носят, трябва да са запазени, чисти и добре изглеждащи. Ще бъдат осигурени щандове и щендери, а таксата за участие е 15 лева.
Предвидили сме две зали – 2-ра и 3-та. В едната ще се разположат дрехите за продажба.ДрешкатаФест е мащабно събитие, което се провежда и с Народно читалище Пробуда -1880 г. Бургас.
В зала 2 сме предвидели детски работилинчки в няколко направления- изработка на сурвачки, изготвяне на писма до Дядо Коледа, направата на коледни картички, коледни венци, украшения за нашата елха.
НАШАТА БЛАГОТВОРИТЕЛНА КАУЗА
Ще имаме и отделен щанд, на който всеки може да остави дрехи и играчки за дарения.
Бургаските дизайнери Мария Диомова /Модна къща „Диома”/ и Мария Танева /Модна къща „Емоционе”/ също подкрепиха нашата кауза. Те ще подарят рокли на абитуриентки, която нямат финансова възможност.
Ние ще се свържем с директорите на бургаските училища за предложения.
Нека направим Коледа цветна и щастлива за всички!
В категории:
Бургас
Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад
Apple отива на трибунал за iPhone
Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята
Фатална свръхдоза фентанил убила легендарния фолк певец Никсън
Тотален разпад в „Промяната“! Националният младежки шеф Алекс Дорохин разкости партийния елит
Исландия готви вот за пътя си към ЕС
От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав
Британка: Махнаха ми апендикса по грешка в Египет!
Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле
Свободна зона, ама с катинари! Жестока наглост взриви плаж „Златна рибка“ край Созопол
Мащабно начало на второто издание на „Крайморски фестивал“: Музика, танци и традиции завладяха морския бряг
Чуждестранни туристи се отказват от България, защото се пуши навсякъде
