×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • На 1 май отбелязваме Деня на труда
  • Април 2025 година се оказа значително по-студен от предходната – температурите се движиха между 8 и 14°C
  • Плащаме по-скъпи винетки от 1 май 2025 г.
  • 1 май идва с много слънце, следобед на места ще превали и прегърми
  • Без синя и зелена зона в Бургас днес
  • Отбелязваме 149 години от избухването на Априлското въстание
  • В Нови Сад се отбелязват шест месеца от трагедията на жп гарата
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ген. Румен Радев: Трябва да се работи за сигурността в сферата на пътната безопасност


Ген. Румен Радев: Трябва да се работи за сигурността в сферата на пътната безопасност
Ген. Радев подчерта, че на година даваме над 1000 жертви на пътя и десетки хиляди пострадали
19 Октомври 2016, Сряда, 11:40 ч.

Не трябва да се подценява и фактът, че негативният финансов ефект в икономиката на държавата е изключително голям, смята кандидатът за президент


„Трябва да се работи за сигурността в сферата на пътната безопасност.  Решението е превенция и спазване на законите“. Това заяви кандидатът за президент ген. Румен Радев по време на срещата си с Крум Дончев - четирикратен рали шампион на България и носител на Европейски рали трофей.

Ген. Радев подчерта, че на година даваме над 1000 жертви на пътя и десетки хиляди пострадали. Той е категоричен, че трябва да се направи всичко възможно пострадалите значително да се намалят и войната на пътя да се прекрати.

„Не трябва да се подценява и фактът, че негативният финансов ефект в икономиката на държавата е изключително голям. Именно поради тази причина заставам твърдо зад мнението, че реалните действия в момента са крайно необходими. Гражданите на България заслужават своята безопасност“, подчерта ген. Румен Радев.

Той предложи да се организира среща, на която да се обсъдят проблемите в сектора. „Убеден съм, че всяко полезно действие в тази посока е за доброто на България“, каза още кандидатът за президент.



4
Коментара
Счупи се
Счупи се 01/05/2025, Четвъртък 18:00 0
4
Коментара по темата
4.
коментатор
21.10.2016 13:00:45
0
0
ЗАЩО РАДЕВ Е ЗАМЕСЕН В СХЕМА ЗА ИЗТОЧВАНЕ НА 40 000 ЛЕВА ОТ ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ?
ЗАЩО НА РАДЕВ ЛЮБОВНИЦАТА /СЕГА ВЕЧЕ ЖЕНА ПО ЗАПОВЕД НА БКП/ Е БИЛА НА ДВА ТРУДОВИ ДОГОВОРА ПРИ НЕГО?
ДОБЛЕСТНИЯТ РАДЕВ ЗАЩО НЕ СПАЗВА ЕТИЧНИЯ КОДЕКС НА ВОЕННИТЕ ДА НЕ СПЯТ С ПОДЧИНЕНИТЕ СИ?
ЗАЩО РАДЕВ ОТ БКП ДВЕ ГОДИНИ НЕ СЕ ЖЕНИ ЗА ЛЮБОВНИЦАТА СИ, А СРЕЩУ ИЗБОРИТЕ ГО ПРАВИ ?
ЗАЩО ТОЙ Я ПОВИШАВА В СЛУЖБАТА СЛЕД КАТО ЗАПОЧВА ДА Я КОНСУМИРА СЕКСУАЛНО?
ЗАЩО НАПУСКА ПОВТАРЯМ НАПУСКА АРМИЯТА, ЗАЩОТО МАЙ МНОГО СЕ РАЗМИРИСА ОКОЛО НЕГО.
3.
Злия
20.10.2016 11:38:03
0
0
Тоя НИКОЛА бил голям тролейбуси на комунистите. На всяка манджа мерудия, от всичко разбира, много компетентен. Ходи си у гората бе младеж. Стига с тези опорни точки изтърка се вече
2.
*********
19.10.2016 21:28:04
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
1.
НИК
19.10.2016 16:46:58
1
1
ПРАВ СИ ГЕНЕРАЛЕ, НО БЪЛГАРИНА СИ ГО НЯМА В ГЛАВАТА И ТОВА СИ Е...........КАКТО Е КАЗАЛ НАРОДА..."ШОФИРАНЕТО Е ПРОСТА РАБОТА, НО НЕ Е ЗА ПРОСТИ ХОРА"...
ВСЕКИ ДЕН ГЛЕДАМ ,КАК МЛАДИ МАЙКИ И ТАТКОВЦИ ДОКАТО ШОФИРАТ, ДЕЦАТА ИМ ПОДСКАЧАТ НЕОБЕЗОПАСЕНИ (БЕЗ КОЛАНИ) НА ЗАДНАТА И ПРЕДНАТА СЕДАЛКА........!!!!!!!
МАСОВО НАРОДА НЯМА СИВО ВЕЩЕСТВО В ГЛАВАТА СИ И ТОВА СИ Е........!!!
ГЕНЕРАЛЕ, ХВЪРЛИ ЕДНО ОКО НА ЕДНА РЕАЛНА И НЕМАНИПУЛИРАНА ОТ ПОДКУПНИТЕ МЕДИИ НА ГЕРБ АНКЕТА НА 15700 БЪЛГАРИ ОТ ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ.......;-)
http://www.dnes.bg/polls.php?id=600&page=1
ТИ СИ ЧОВЕКА, ЗАЩОТО НАРОДА ВЯРВА ,ЧЕ СИ ДОБЛЕСТЕН И ДОСТОЕН МЪЖ ЗА ТАЗИ ПОЗИЦИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Счупи се Счупи се Третият по заплати в ЦСКА пак се контузи Фирмена кола изпревари колона от автомобили по тротоара Фирмена кола изпревари колона от автомобили по тротоара Нарушението е извършено в Пловдив  Войната ще спре, когато Путин каже "Победихме" Войната ще спре, когато Путин каже "Победихме" Експертите коментираха и споразумението между Вашингтон и Киев за природните богатства на Украйна Съдът остави Беляшки в ареста, твърди че получил молба да конвоира тира с цигари от турското посолство Съдът остави Беляшки в ареста, твърди че получил молба да конвоира тира с цигари от турското посолство След като си направил селфи до камиона се обадил по телефона и се обърнал с „шефе" Главна дирекция „Национална полиция“ се включва в изложбата „Шофирай със сърце и разум“ в Бургас Главна дирекция „Национална полиция“ се включва в изложбата „Шофирай със сърце и разум“ в Бургас На 2 май бургазлии ще се срещнат с полицаи, патрулни превозни средства и демонстрации за пътна безопасност Ужасяваща смърт! Цяло семейство падна и умря в септична яма Ужасяваща смърт! Цяло семейство падна и умря в септична яма Инцидентът потресе съседна Сърбия  18-годишното момиче от Хасково е убито в деня на изчезването 18-годишното момиче от Хасково е убито в деня на изчезването Очаква се МВР да даде повече подробности Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Земният трус е бил с епицентър 4,3 по Рихтер, на 140 км от Петрич Райна Караянева измества Наум Шопов като водещ на „Ергенът“ Райна Караянева измества Наум Шопов като водещ на „Ергенът“ Тя заминава за снимките през юни, като дестинацията се пази в пълна тайна и ще стане ясна на 10 май Извънредно! Гори апартамент в ж.к."Зорница", евакуираха живущите в блок 27 Извънредно! Гори апартамент в ж.к."Зорница", евакуираха живущите в блок 27 Към този момент няма данни за пострадали
17 земетресения за 3 часа: Турция се люлее като кораб 17 земетресения за 3 часа: Турция се люлее като кораб Най-силният трус е бил с магнитуд от 4.2 по скалата на Рихтер Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Земният трус е бил с епицентър 4,3 по Рихтер, на 140 км от Петрич Гигантско торнадо, по-голямо от Земята, се завихри на Слънцето Гигантско торнадо, по-голямо от Земята, се завихри на Слънцето Необичайното явление може да е част от по-голямо слънчево изригване България с най-много смъртни случаи на пътя в ЕС за поредна година България с най-много смъртни случаи на пътя в ЕС за поредна година България и Румъния с най-високи нива на смъртност при пътнотранспортни произшествия за 2023 година На 116 години почина най-възрастният човек в света На 116 години почина най-възрастният човек в света Бразилската монахиня Ина Канабаро Лукас беше призната за най-възрастния човек на планетата след смъртта на Томико Итоока през януари т.г. Даниелите и синдромът на лъскавото нищо Даниелите и синдромът на лъскавото нищо Да, Даниела се държи и изказва като парвеню, а аурата ѝ на самозабравила се новобогаташка дразни като песъчинка в презерватив Meta е в играта с AI, пусна в действие... Meta е в играта с AI, пусна в действие... Потребителите ще имат възможност да използват приложението, за да изследват как други използват AI Извънредно! Трима загинаха при тежка катастрофа Извънредно! Трима загинаха при тежка катастрофа ПТП-то стана между Враца и Мездра Терористична атака вероятно е причинила огненото бедствие в Йерусалим Терористична атака вероятно е причинила огненото бедствие в Йерусалим Към тази сутрин 119 пожарни екипа все още работят по всички пожари в Израел Историята на първи май – Деня на труда Историята на първи май – Деня на труда В България Първи май се чества за пръв път още през 1890 г. – само година след решението в Париж
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Вашето куче ме ухапа. Искам компенсация!
- Тихо, тихо, не викайте. Аз сега ще го хвана, а вие го хапете.
Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бракът е като обществена баня - веднъж влезеш ли, трябва да се примириш с каквото има.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори