Семир Абумелих: Хафъзов, не си пълномощник на Господ, за да налагаш бурките! (ВИДЕО)
Патриотите казаха истината – това е униформа на бойците на Ислямската държава, обяви депутатът от ГЕРБ
05 Октомври 2016, Сряда, 10:14 ч.
Автор: Флагман.бгЯсно ми е, че искаш да изкараш 5 допълнителни избиратели в твоята партия, обърна се депутатът към радикалния ислямист
„Г-н Хафъзов, традиционно, професионално ислямско е твоето говорене. В името на демокрацията, която ти е дала България, от трибуната ти използваш религиозни теми, с които нямаш нищо общо. Не си пълномощник на Господ. Не е Ваша работа да казвате „според мен”. Темата, която си подхванал, е много опасна”, това обяви от трибуната на парламента депутатът от ГЕРБ Семир Абумелих по време на гледането на Законопроекта, предлагащ забрана на бурките в България.
Флагман.бг още тогава съобщи Народното събрание утвърди забраната по предложение на Патриотичния фронт /ВИЖ ТУК/.
„Ясно ми е, че искаш да изкараш 5 допълнителни избиратели в твоята партия”, обърна се Абумелих към радикалния ислямист Хюсеин Хафъзов, който се заиграва изцяло на религиозна тема с малцинствените групи, за да трупа гласове за новата и все още не много популярна партия ДОСТ. Зад нея се смята, че с цялата си мощ стои турската държава, начело с президента Реджеп Ердоган.
„Обръщам се към избирателите, които симпатизират на такова говорене – те знаят ли, че жените, които са с „нинджа” и искаш да ги направиш такива, в следващия етап ще им кажеш – забранено ви е да излизате от вкъщи без мъж придружител. Знаят ли го – не, защото им се дава малко по малко дозичката”, обяви Абумелих.
„Успокойте се! Тази тема по никакъв начин не накърнява исляма и ако не е така, аз съм готов да застана срещу теб. Покажи ми къде в Корана има текст за бурката, нинджа облеклото, пустинно облекло. Има две общества, които се обличат така – пустинните общества и ескимосите. Разбери, г-н Хафъзов, нищо общо няма едното с другото. Това стана разпространено след икономическия бум на Ислямската империя, за да се различават кой кой е”, продължи Семир Абумелих.
„Кажете истината на вашия избирател. Г-н Цонев (Йордан Цонев, б. р.), бурката не е религиозно облекло. В исляма и забрадката е спорна – дали е точно забрадка, или само леко си закриваш косата. Бурката е резултат от икономическия бум на Ислямската империя”, припомни бургаският депутат.
„Внимавайте къде застъпвате, това няма нищо общо с исляма, а е част от тактиката на ИДИЛ и на Ислямската държава. Патриотите казаха истината – това е униформа, защото се ползва от бойците на Ислямската държава за изнасяне от градовете, ако усетят, че започват да ги губят. Виждал съм такива бойци и дори напудрени като жени”, каза Семир Абумелих.
ЦЯЛОТО МУ ИЗКАЗВАНЕ ВИЖ ВЪВ ВИДЕОТО:
В категории:
Политика
Най-честите грешки в домакинството и как да ги избегнете
Коя зодия е най-ревнива
Спагети Болонезе по домашна рецепта: Класика
„Илюзията в брака“ разбива мита за идеалното семейство в Бургас
Думите на Азис за Фреди Меркюри предизвикаха буря: Той е един шизофреник, който подскача, вика и крещи
Ограничават активната лента в тунел „Витиня“ към Варна
В тази страна въведоха 4-дневна работна седмица заради Иран
Секретар на СИК отива на съд за преправяне на изборни резултати
Извънредно! Млада бургазлийка не можа да вземе завоя, обърна колата на кръговото за „Меден рудник“
Енергийната комисия подкрепи решение България да поиска временно спиране на търговията с емисии в ЕС
Полша планира забрана на телефоните в училище за ученици под 16 години
ЕК даде насоки за прилагане на правилата за внос на газ в ЕС
