Готвят страшен удар срещу Хилари! Асанж я съсипва на финалната права с разбиващи компромати
03 Октомври 2016, Понеделник, 13:31 ч.
Източник: PiK.bgОснователят на "Уикилийкс" Джулиан Асанж анонсира свое изявление, с което заплаши, че ще съсипе публично предизборната кампания на кандидат-президента на демократите Хилари Клинтън, съобщава тв канал "Фокс Нюз".
Интернет гуруто обеща, че ще направи своето изявление от балкона на посолството на Еквадор в Лондон и ще огласи всички налични данни, с които разполага. Някои световни медии вече оповестиха, че Асанж няма да направи изявлението си на 4 октомври поради заплаха за сигурността му. Появи се информация, че Асанж ще бъде нападнат, още преди да е проговорил.
По-рано в ефира на "Фокс Нюз" Асанж заяви, че "Уикилийкс" разполага със "сензационни документи", разобличаващи кандидат-президента на САЩ Хилари Клинтън.
Истински приятел: Шон Пен пожертва Оскарите, заради среща със Зеленски
Ето кои имена празнуват днес
Тръмп вдига на непознати номера, лесно е да се получи личния му номер
Социолог: Вкарването на спортисти в листите е експлоатация на имената им
Гърците на масов петролен туризъм в България
Израел удари високопоставени ирански военни лидери
В Шри Ланка обяви всяка сряда ще е почивен ден, за да се пести гориво
Апелативният съд възобнови делото за предсрочното освобождаване на Брендо
17/03/2026, Вторник 10:58
5
Тир разсипа товара си и блокира Прохода на Републиката
Димитър Николов: "Скъпи социални работници, бъдете опора и светлина за нуждаещите се в трудни моменти!"
Заплахата от хиперзвукови ракети: какви шансове има България за защита?
Ремонт ще затрудни движението в жк „Възраждане“
