Български туристи изживяха най-големия си кошмар! (СНИМКИ)
18 Септември 2016, Неделя, 12:37 ч.
Източник: БлицХотелът ни бе пълен с мухъл, кафето бе в супник, сипваха го с черпак!
Ужасът с почивките не спира. Поредна кошмарна екскурзия в чужбина са имали родни туристи. Жена са оплака и разказа за кошмара в хотела, в който е била настанена от родна фирма.Лошите сънища започнаха още от рецепцията на хотела в Черна гора. В мига, щом влязохме в стаите, видяхме счупени душове, запушени сифони, имаше мухъл, липсваха телевизор и климатик. Чистите кърпи и чаршафи бяха истински лукс. Това заяви в ефира на Нова телевизия потърпевшата Надежда Китанова.

"Целият коридор в хотела беше в кърпи и кофи. Таванът на хотела протече и туристи бяха принудени да спят на едно легло, само, за да могат да прекарат нощта на сухо", продължи да се възмущава Китанова.
Собственичката на туристическата фирма Венелина Рачева не бе съгласна, че условията в хотела принципно са лоши. "Просто преди нашата група е имало руска и камериерките не са могли да изчистят след тях. Не съм аз тази, която трябва да сезира органите. Освен това, не знам защо всички първо се обръщат към медиите. Телевизията по закон трябва да е последната сезирана институция", отсече Рачева в своя защита, въпреки че такъв закон не съществува.

Кошмарната ваканция е била с цена 359 лева за 3 нощувки + закуска и вечеря.
„Не посмяхме нито да закусваме, нито да вечеряме, нито да пием кафе, тъй като кафето беше сервирано в един супник и се сипваше с черпак. Чиниите бяха отвратително мръсни”, разказва Надежда.
В категории:
Животът
МВР предотврати имотна измама за стотици хиляди лева в "Малинова долина"
"Форбс": Илон Мъск е първият човек с нетно богатство от над 600 млрд. долара
Коледната украса крие сериозни рискове за домашните любимци, предупреждават ветеринари
След еврото: Цените на жилищата у нас ще скочат с до 10% още през 2026 година
Пламен Константинов остава в Локомотив Новосибирск до 2028 година
България и още 7 страни обявиха Русия за най-голямата заплаха за сигурността в Европа
Изискана рецепта с яйца и хайвер
Пиян поляк намушка българка след скандал в апартамент в Германия
ЦСКА финализира втори трансфер преди Коледа - централен защитник от Португалия
Цените на жилищата ще растат и през 2026 г., но с по-бавни темпове
Коледа издава изневерите: най-рисковото време за палавите съпрузи
Светлините на Коледен Бургас събират фотографи и модели на празничния пл. "Тройката"
