Катастрофиралият моторист Георги остава в тежко състояние, трябват още кръводарители
22 Август 2016, Понеделник, 10:00 ч.
Автор: Давид СУКНАРОВБлизките отправят молба към всеки, който има възможност да дари кръв
Георги Андреев от Бургас, който катастрофира с мотора си на връщане от Божура, остава в тежко състояние. В момента той е в Отделението по реанимация на бургаската болница и се бори за живота си.Младият мъж е с мозъчна травма и други наранявания, поддържат го на изкуствено дишане. Негови близки отправят молба към всеки, който има желание и възможност, да дари кръв на името на Георги Данчев Андреев.
Припомняме, че Георги катастрофира след движение с несъобразена скорост на около 2 км от разклона за село Пънчево в посока Средец. При навлизане в ляв завой мотоциклетът му се е преобърнал върху пътното платно.
Кои спортове са най-подходящи за отслабване
Кардио или силови тренировки: Кое е по-добро за вашето тяло и здраве
Питка със сирене и яйца
Как да спим по-добре: Лесни начини за качествен и пълноценен сън
Коя зодия има най-силна интуиция
Боб чорба по стара рецепта
Ползите от ежедневното ходене пеша
Коя зодия е с най-труден характер
Пухкави палачинки с прясно мляко: Лесна рецепта
Най-честите грешки в домакинството и как да ги избегнете
Коя зодия е най-ревнива
Спагети Болонезе по домашна рецепта: Класика

Тогава ми кълнете и говорете.
Иначе всички искаме да караме мотори, да живеем рисково, да пием, и т.н. и т.н...
Всеки нормален човек иска да хвърчи с 200 с мотора, но не го правим, защото мислим за последствията и най-вече за роднините си.
П.С. Отговор = 0 (нула )
ден и ти да си в неговото състояние.Лек ден на всички
Дано да се оправи човека, но да им е за полука на всички
Защото не се казва Митьо и не е виден бос и разпределител на съществата и веществата и защото не "подпомага дейността" на когото трябва!