×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Трагедия! Бременната съпруга на бургаски дипломат загина при зверска катастрофа


29 Юли 2016, Петък, 10:10 ч.

Шофьорът изхвърчал от пламналия Опел и това спасило живота му


Опел се блъсна в дърво край Шумен около 02:00 ч. днес, автомобилът се подпалил, бременна пътничка с колан останала вътре е овъглена, а шофьорът изхвърчал навън, съобщава Труд.

37-годишна гражданка на Русия е била овъглена до неузнаваемост. Зад волана е бил съпругът й Димитър Георгиев Георгиев /45г./ от Бургас. Той е дипломат в българското посолство в Москва. Информация за неговия пост и че жената е неговата бременна съпруга изтече в агенция ТАСС, която се позова на генералното руско консулство във Варна.

Георгиев е настанен в интензивно отделение на шуменската болница в тежко състояние и днес е бил опериран. Той е с фрактура на шийни прешлени, травма на главата и изгаряния на лява и дясна ръка, съобщават от полицията в Шумен.

Инцидентът е станал на главен път Силистра- Шумен-Ямбол край Шумен, близо до разклона за село Васил Друмев. Возилото излязло вдясно от пътното платно, ударило се в дърво и се запалило. Огънят тръгнал от двигателя. Шофьорът, който е бил без колан, е изхвръкнал през предното стъкло и паднал на разстояние, но лумналите пламъци подпалили тревата край колата и така получил изгаряния. Имал късмет, че преминаващи коли са спрели и му оказали помощ, като го измъкнали от огнената стихия и подали сигнал за произшествието.

На място са изпратени екипи на Пътна полиция и пожарната. Спасителите открили на предната дясна седалка трупът на жената, която била изгоряла до неузнаваемост. Коланът също бил стопен, но металната част била в гнездото за заключване. Не е ясно дали жената е щяла да успее да се измъкне от пламналото возило, защото краката й са били фатално притиснати.

Пожарът е погасен с 2 тона вода и 30 литра пенообразувател. Взета е кръвна проба за химичен анализ от шофьора.

Съпрузите са били с личен Опел, с бургаска регистрация, тръгнали на семейно пътуване. От окръжната прокуратура в Шумен казаха, че шофьорът имал служебен паспорт, очакват потвърждение от външно министерство за поста му. Предстои аутопсия на жената от трима съдебни медици. Ще бъде правен ДНК-анализ за потвърждаване на самоличността й. Образувано е досъдебно производство и работата по случая продължава.

снимка: Труд

В категории: Крими


16
Коментара
Очаква ни лято в есента
Очаква ни лято в есента 16/09/2025, Вторник 14:00 0
16
Коментара по темата
16.
Димитър Георгиев
30.06.2023 00:40:07
0
0
Благодаря на интелигентните хора за добрите думи! Съдба... (Мактуб) , така е било писано! Оживях...Изгорял, натрошен, обезкървен, обездушен. Жена ми загина, изгаряйки жива с нероденото ни дете... какво КГБ, какви фантазии развивате? Българската спешна помощ ме ограби и хвърли в коридора в шуменската болница на тъмно, за да умра и прикрият така кражбата...за няколко лева в повече ! Българинът за последните 30 г. се превърна от всестранно развита личност в скот. Не са ми видяли паспорта, а номера на автомобила беше частен не дипломатически. Ако не бяха хората от Руското консулство във Варна сега щях да съм ангел на небето! И благодаря на доктор Кръстев, неврохирург, че ме измъкна от лапите на смъртта. Бъдете добри!
15.
29.07.2016 20:51:59
1
2
До 3...
Ами ако искаш да съжаляваме всички пияни боклуци,кото карат с 200км/ч и трепят всички около себе си,а....Как може да си такъв невероятен ТЪПАК,а ?????
Малоумник такъв!!!!
14.
DR SAYNOV - PSIHIATAR
29.07.2016 20:19:20
1
3
DO PACIENT 13 :
PSICHICHNOTO TI SASTOIANIE ZAPOCHNA DA ME PRITESNIAVA .
DANE SI SPRIAL LEKARSTVATA ?
13.
ХАХА
29.07.2016 19:25:52
2
2
Мрете бе нещастници ! Естествения подбор си знае работата ! Внимавали или не, глупаците рано или късно си мрът ! МРЕТЕ ПО-ЧЕСТО БЕ!!!!!
12.
The founder of Burgas
29.07.2016 18:26:40
8
4
Българите нямат никаква идея че Москва води война срещу тях още от времето на Волга България когато те потрошиха столицата на Волга и я окрадоха сега дори нищо не е останало от Велика Волга България. Оттогава все се опитват да ни борят. Този случай е ясен ---- КГБ прави опит да убие наш дипломат. Пазете България и Европа!!!!
11.
вили
29.07.2016 17:59:03
5
2
Москва си е колкото Брюксел. Там има слуги на КГБ.
А до истинските 5 и 6 Труд е национален вестник, а не руско-мафиотски, на двамата сте мръсни московци!
10.
Богатите къщи на Бургас
29.07.2016 17:40:06
10
3
Един Ветрен ще е по важен град от Москва.
9.
днекл
29.07.2016 17:23:44
0
12
"главен път Силистра- Шумен-Ямбол"
Вие сте психопати-честно
8.
Кмета
29.07.2016 17:21:52
12
7
Скоро Москва ще струва колкото Каблешково.
7.
Царство България е номер едно
29.07.2016 17:16:59
15
5
Човека е убит от КГБ защото е отказал да шпионира. Почерка на Сталин е много ясен! Пазете България!!!!! Пазете се патриоти!!!!
Чумата в Кремъл се разпада цените на петрола падат, санкциите работят и Путин е в последните си минути трябва със сила да мачка иначе ще го убият защото причинява масов фалит на Русия.
6.
Юрий
29.07.2016 17:14:26
12
4
Не е само Труд дето е предателски вестник, Флагман също да вестник на Кремъл.
Те са анти-Европейска медия която се покрива доста успешно но стават ясна защото ние не пасем трева знаем защо не пишат истината за Путин изрода.
5.
Истината
29.07.2016 17:11:37
20
2
Шофьорът, който е бил без колан, е изхвръкнал през предното стъкло и паднал на разстояние.......ако бил със колан значе е бил трезв. Но истината е че шофьора е напит и отровен от руските тайни служби. След като е отказал да предаде информация за България за да не каже на Българското разузнаване са му видяли работата.

Труд е ужасен комунистически вестник спонсориран от Кремъл. Най големите боклуци и убийци на България пишат там.
4.
123
29.07.2016 16:03:13
1
34
Що за мозък (до2)??? При такава трагедия,да напишеш "полага му се" ?! ИЗРОД!
3.
До 2 "аз"
29.07.2016 16:02:02
4
24
Ти си невероятен тъпанар!
2.
аз
29.07.2016 15:54:07
37
2
Ами да,сигурно е карал с 90 км/ч
Какво очаквате? Полага му се!!!!
1.
Ема
29.07.2016 15:29:33
3
23
Трагедия!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана Майка му - апелативният прокурор Валентина Маджарова няма намерение да си подава оставката, подала е само молба за отпуск АМ "Европа" се оказа полумагистрала - обикновено шосе АМ "Европа" се оказа полумагистрала - обикновено шосе Лентите са стеснени с по 25 см, а на места скоростта е ограничена до 90 км в час Катето Евро чака внуче, но получи куче Катето Евро чака внуче, но получи куче Младото семейство Кадиеви се сдоби с куче, което и двамата наричат „бебчо“ Община Бургас и Eldrive събират електрически автомобили от цялата страна на 20 септември на Морска гара Община Бургас и Eldrive събират електрически автомобили от цялата страна на 20 септември на Морска гара Фестивалът на електромобилността е част от програмата на “Европейска седмица на мобилността“, която се организира за 12-та поредна година в Бургас Бисквитки с парченца шоколад и портокалова кора Бисквитки с парченца шоколад и портокалова кора Ето как да ги приготвите Първи подробности за жената, намерена в гребния канал Първи подробности за жената, намерена в гребния канал Предстои аутопсия да изясни точните причини за настъпилата смърт Автомобил се вряза в кафе-закусвалня Автомобил се вряза в кафе-закусвалня Колата помете маси и столове, няма пострадали Три шампионски титли за състезателите на ШК „Бургас-64“ в Приморско Три шампионски титли за състезателите на ШК „Бургас-64“ в Приморско Гросмайсторите Мартин Петров, Борис Чаталбашев, Радослав Димитров и Васил Спасов изведоха бургаския тим до републиканския връх в класическия, ускорения и блиц шахмата Започна последният етап от реконструкцията на булевард "Ал. Стамболийски" в София Започна последният етап от реконструкцията на булевард "Ал. Стамболийски" в София Крайната точка е натовареното кръстовище с бул. "Константин Величков" Това ли е собственикът на ултраскъпото Ламборгини, което се размаза във Варна Това ли е собственикът на ултраскъпото Ламборгини, което се размаза във Варна Досега бе известно само, че е шофирал 56-годишен мъж
Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Президентът на САЩ обвини вестника в лъжи за него, семейството му и бизнеса му Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Скандалът разтърси най-голямата верига за хот пот – съдът в Шанхай обяви родителите на младежите за отговорни Израел започна сухопътна офанзива в Газа Израел започна сухопътна офанзива в Газа "Газа гори", каза израелският министър на отбраната Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба За 5 години той не получи документи за пребиваване в РФ, сега е зад решетките Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Драма отвъд океана Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Макар да се отказа от политическата сцена, той обеща да продължи да работи за доброто на страната Как родителите изпращат първолаците в Япония Как родителите изпращат първолаците в Япония Ако и у нас децата поемаха към училище с подобно възпитание, нямаше да произвеждаме зрелостници като пораснали магарета Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Цените са доста приемливи и всеки може да намери продукти по джоба му Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Безконтролната имиграция, икономическата стагнация и загубата на доверие в политиците неминуемо радикализират народа 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол Младият работник е настанен в столична болница с втора степен изгаряния на левия крак
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня - Защо майсторите се заглеждат в силиконовите бюстове?
- Защото изчисляват, колко душ кабини щяха да уплътнят с толкова материал
Виц на деня Виц на деня - Тя все ми викаше "Никакъв с*кс до сватбата!"
- И какво стана?
- Какво ли... срамна сцена в ритуалната зала!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук „Аз не съм на възраст, в която несъзнателно правя глупости. Аз съм на възраст, в която те се вършат осъзнато и с удоволствие!“ – Марк Твен
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори