Акробати обират магазини, полицаите не ги закачат?
Собственикът на ограбения магазин разказа, че само за 20 секунди жената е успяла да се промъкне в магазина, а мъжът я чакал отвън и я пазил.
27 Юли 2016, Сряда, 11:22 ч.
Собственик на магазин сподели, че знае кои са обирджиите, но вече повече от година продължават да си вилнеят в центъра на София.
Двама обирджии със завидни акробатични умения обират магазини. Пред камерата на Нова телевизия собственик на поредния ограбен търговски обект сподели, че лично е завел полицаи на адреса, където живеят обирджиите. Ефект обаче нямало.
Акробатите вилнеят повече от година в района на Руски паметник. Зрител на Нова телевизия изпрати видео за рубриката „Дръжте крадеца”. От камерите на ограбения магазин се вижда как задигат чекмедже с оборотни пари.
Собственикът на магазина разказа, че само за 20 секунди жената е успяла да се промъкне в магазина, а мъжът я чакал отвън и я пазил.
От полицията съобщиха, че са намерили чекмеджето с парите в градинка.
В категории:
Крими
Прогноза за времето и народни вярвания за 17 юни
Умишлен палеж вдигна полицията и пожарната в Средец на крак
Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство
Къща на ужасите: Съпруг принуди жена си да спи с над 120 мъже
Фортуна се усмихна на Левски, ЦСКА и Григор Димитров
13-месечно момченце бе убито, 10 трагични пропуска на системата
Защо Gen Z плаща за тишина
Туристическият бранш на спешна среща с АПИ. Стана ясно кога приключват ремонтите на АМ "Тракия"
Община Бургас ще подмени стари и опасни дървета по ул. „Оборище“
КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка
Ще има ли зоополиция и ефективни присъди срещу насилието над животни
