Знаете ли какво прави малката черна точка на телефона ви?
18 Юни 2016, Събота, 15:40 ч.
Източник: actualno.comТова е микрофон от ново поколение
Винаги има нещо ново при iPhone, което или не знаем как работи, или просто никога не сме се замисляли. Всичко е там с причина, няма случайни елементи, които да не изпълняват важна функция.Оказва се, че 92% от хората, които използват новия телефон, нямат представа каква е функцията на малката черна дупчица между светкавицата и камерата на телефона. Някои твърдят, че това е бутон за рестарт, когато телефонът забие по някаква причина, но това е само мит. Всъщност малката черна точка е микрофон от ново поколение.
Той помага звукът да се получава максимално точно с действителния и освен това заглушава околните шумове. В общи линии микрофонът е поставен, за да направи качеството на разговорите почти перфектно, така че човекът отсреща да чува гласа ви ясно, без силни странични шумове.
Хитро, нали?
В категории:
Животът
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева

Семкаджии тъпи. Заплата от 600 лева как да си вземеш айфон за 1200 вярно е обаче и никой не те кара да си взимаш тъпако. Както нямаш пари и за дрехи и си ходиш със старите така е и с телефона.
Бий се по гъза да не сереш и така
Но всеки си има право на избор: дали winboze, Линукс или osX или недодялания андроид :)
И ще попитам. Знае ли авторът на тази "сензация", колко други и далеч по евтини и по-стойностни от този боклук телефони притежават подобни и по-добри опции ?????