×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Гърция пуска безплатни почивки за 25 000 пенсионери
  • Светът преживя втория най-горещ месец май в историята
  • Правителството обсъжда рокади в НАП и избор на шеф на разузнаването
  • Депутатите гледат предложението на правителството за вдигане тавана на дълга с до 3,8 млрд. евро
  • Възможни са затруднения при закупуването на винетки и маршрутни карти тази вечер
  • Слънчева сряда с превалявания следобед, температурите скачат до 35°
НА ЖИВО

рекордна цена

Страници:
Икономика по време на пандемия или какво ни очаква в следващите месеци Икономика по време на пандемия или какво ни очаква в следващите месеци
Такава ситуация води до много дълбок краткосрочен удар върху икономиката, пише в анализ на ИПИ
прочетено 66706 пъти

Свинското поскъпна рекордно, ядем с 50% по-скъпа пържола Свинското поскъпна рекордно, ядем с 50% по-скъпа пържола
прочетено 27657 пъти

Свинското поскъпна рекордно, ядем с 50% по-скъпа пържола Свинското поскъпна рекордно, ядем с 50% по-скъпа пържола

 Цената е рекордна за последните шест години 

прочетено 23373 пъти

Селска община вади 80 бона за кола втора ръка Селска община вади 80 бона за кола втора ръка

Кметът на Борино Джамал Коджебашев пусна обществена поръчка за стар автомобил на рекордна цена

прочетено 30832 пъти

Дерат ни кожите по плажа, ето по колко искат за шезлонг и чадър Дерат ни кожите по плажа, ето по колко искат за шезлонг и чадър

Цената на хотела по морето излиза колкото два шезлонга 

прочетено 172514 пъти

Заради дългове продават златен имот за 58 млн.лева край резиденцията на Ахмед Доган Заради дългове продават златен имот за 58 млн.лева край резиденцията на Ахмед Доган

Испанският инвеститор окончателно фалира, ЧСИ вади западналата му база за рекордна цена

прочетено 75871 пъти

Племенник отворил гаража на чичо си и ахнал - вътре го чакали $1 млн. на четири колела (СНИМКИ) Племенник отворил гаража на чичо си и ахнал - вътре го чакали $1 млн. на четири колела (СНИМКИ)
Отчитайки пробега и гаражното съхранение, колата се намира в отлично състояние


прочетено 22559 пъти

Ето ги употребяваните автомобили на ужаса Ето ги употребяваните автомобили на ужаса
прочетено 43851 пъти

Вижте най-скъпите апартаменти в Бургас, продават ги с домашен фитнес, джакузи и СПА (СНИМКИ) Вижте най-скъпите апартаменти в Бургас, продават ги с домашен фитнес, джакузи и СПА (СНИМКИ)
От 375 хил. евро започват петте тузарски имота в морския град





прочетено 112668 пъти

Бургаски баровец пусна за продан дизайнерския си апартамент за половин милион евро. Струва ли си?! Бургаски баровец пусна за продан дизайнерския си апартамент за половин милион евро. Струва ли си?!
Дизайнерският апартамент се намира в сградата „Синя вълна“, кв.м.излиза 3 хил.евро
прочетено 63176 пъти



Страници:
Всички новини
Георги РУСЧЕВ Розовият сън на Маями Розовият сън на Маями
България Всички новини
Спецченгета атакуваха къщата Янко от кв. Победа, намериха много пликчета с пико Спецченгета атакуваха къщата Янко от кв. Победа, намериха много пликчета с пико В имота са били и двама негови авери - 28-годишният Янко Русев и 35-годишният Веселин Василев Бургаски акробати обраха златните медали на международния турнир в Азербайджан Бургаски акробати обраха златните медали на международния турнир в Азербайджан На престижното състезание в Баку те представиха достойно България, коментира кметът Димитър Николов Черноморието посреща тенис събитието на сезона: Topscooters Open взривява Бургас (ВИДЕО) Черноморието посреща тенис събитието на сезона: Topscooters Open взривява Бургас (ВИДЕО) Събитието се организира с безрезервната подкрепа на Rotary Club Burgas и застава зад благородната кауза „Път към самостоятелност“ - квалификационна и менторска програма за младежи, лишени от родителски грижи Той танцува само една... пролет Той танцува само една... пролет Нелеп сценарий /в доста нелепата сценарийна практика на ПП-ДБ и най-вече на ПП/, който цели „изработването“ на звезда, на герой, който да им спечели бъдещите президентски избори Знаете ли, че спасителят на София е бил консул и в Бургас, и то цели 4 години? Знаете ли, че спасителят на София е бил консул и в Бургас, и то цели 4 години? След заповедта на Осман Нури паша от януари 1878 година за опожаряване на града, трима европейски дипломати отказват да го напуснат  Safar и Mab Drum пренасят духа на Сен Тропе на морския бряг у нас Safar и Mab Drum пренасят духа на Сен Тропе на морския бряг у нас Cavo Beach Bar & Restaurant дава старт на сезона с гостуването на Mab Drum Оръжието за Украйна не е спряно, военната ни индустрия работи, обяви министърът на отбраната Оръжието за Украйна не е спряно, военната ни индустрия работи, обяви министърът на отбраната Ивелин Първанов от „Възраждане“ пък се скара на колегите си в парламента, държали се като депутати от Върховната Рада на Украйна Нургюл Салимова пред раздяла с България: Ако хаосът в шахмата не спре, ще загубите и мен Нургюл Салимова пред раздяла с България: Ако хаосът в шахмата не спре, ще загубите и мен Най-добрата българска шахматистка предупреди, че политическите войни между двете федерации поставят под риск кариерата ѝ и участието на България на Шахматната олимпиада Младите баскетболисти на Свети Влас отново са най-добрите Младите баскетболисти на Свети Влас отново са най-добрите Те спечелиха бронзовите медали на финалния турнир от Държавното първенство по баскетбол в столицата Стилиян Петров: Когато каузата е чиста и хората са единни, всичко е възможно Стилиян Петров: Когато каузата е чиста и хората са единни, всичко е възможно Благодаря на всеки, който си купи билет. Вие не бяхте там само за да гледате футбол. Вие дойдохте, за да изпратите послание, пише дългогодишният капитан на националния ни отбор
Унгарските депутати се отказват от 40% от заплатите си Унгарските депутати се отказват от 40% от заплатите си Консервативният лидер аргументира мярката, заявявайки в интервю за „Eр Те Ел”, дадено малко след като победи на парламентарните избори през април, че „това е въпрос на смирение“ Европа налага бюджет за лукс на 5-звездните хотели: до 200 евро на вечер Европа налага бюджет за лукс на 5-звездните хотели: до 200 евро на вечер Индексът на Hotels.com за 2026 година нарежда София сред най-изгодните дестинации за луксозен престой, а испанският град Сарагоса оглавява класацията на континента Капан за катастрофи: Критичният недостиг на магистрали заклещи трафика в България Капан за катастрофи: Критичният недостиг на магистрали заклещи трафика в България Министър Иван Шишков алармира за опасен дефицит по пътищата и разкри „криминален сюжет“ с плащания за асфалт на тъмно Биби, внимавай, че оставаш сам: Бруталният ултиматум на Тръмп към Нетаняху взриви Близкия изток Биби, внимавай, че оставаш сам: Бруталният ултиматум на Тръмп към Нетаняху взриви Близкия изток Американският президент предупреди Израел да не чака помощ при нова война с Иран, часове по-късно ракетите полетяха Рок-енд-рол на колела! Как аутсайдерите от Кюрасао спечелиха света още преди първия съдийски сигнал Рок-енд-рол на колела! Как аутсайдерите от Кюрасао спечелиха света още преди първия съдийски сигнал Симпатичните дебютанти отказаха лъскавите возила и доказаха, че във футбола все още има място за чиста и искрена страст Франция настръхна! Хиляди излязоха на бунт след бруталното убийство на 11-годишната Лиана Франция настръхна! Хиляди излязоха на бунт след бруталното убийство на 11-годишната Лиана Яростни протести заляха Париж заради дефектната съдебна система, оставила на свобода насилник с тежко криминално досие Технологична революция в BG смартфоните! ChatGPT превзема Viber Технологична революция в BG смартфоните! ChatGPT превзема Viber Шефът на месинджъра Офир Еял взриви ефира с ексклузивна новина за пълна интеграция на изкуствения интелект и разкри крие ли това риск за личните ни чатове БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки Телевизията трябва да наеме фирма, която да подмени табелите, логата и всяко споменаване на „Арена 8888“ – източник от Женева Едната има 280 апартамента, друга наследява дебели пачки: това са трите най-богати дъщери Едната има 280 апартамента, друга наследява дебели пачки: това са трите най-богати дъщери Напълно различен стил на живот избира Джуна Джунович - дъщерята на модната дизайнерка Мелина и популярния певец Харис Джунович Задържаха двама за рухналата сграда в Гьорлиц – крали скрап и повредили тръба Задържаха двама за рухналата сграда в Гьорлиц – крали скрап и повредили тръба Под отломките загинаха две румънки и един българин
Богомил НИКОЛОВ, активни потребители Богомил НИКОЛОВ, активни потребители Когато големите вериги започнат да продават на много ниски цени, това винаги е заплаха за малките търговци Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, вчера в колата ме изпраскаха и отпред и отзад.
- Обади ли се на полицията и на застрахователя?
- Не ме разбра...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори