×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Доналд Тръмп потвърди, че е подписал споразумението с Иран
  • Новият кабинет и общините ще проведат национална среща
  • Окончателно: Депутатите гласуват нов дълг от 3,8 млрд. евро
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

200 000 семейства може да останат на студено на Нова година


200 000 семейства може да останат на студено на Нова година
Премиерът ни инструктира да се положат усилия държавните дружества да осигурят необходимите количества газ, ако се наложи, за да не останат 200 000 домакинства на студено, каза Жаклен Коен
31 Декември 2015, Четвъртък, 11:57 ч.


Изпълнителният директор на Българския енергиен холдинг Жаклен Коен увери, че ще направи всичко възможно, за да има газ за битовите потребители на „Овъргаз“

Има опасност 200 000 българи, които се отопляват на газ в домовете си, да останат на студено в новогодишната нощ. Руският гигант „Газпром“ заплаши да спре доставките за битовите потребители на „Овъргаз“. В „Здравей, България“ по Нова телевизия обаче изпълнителният директор на Българския енергиен холдинг Жаклен Коен увери, че ще направи всичко възможно, за да има газ за битовите потребители.
От Българският енергиен холдинг казват, че в заявката за 2016-та за „Овъргаз“ има посочени само нули, т.е. няма да има подаване на газ.
„Ние се притесняваме наистина за тези абонати. Вчера разговарях със Сашо Дончев и той каза, че е в интензивни контакти с неговите партньори. На секундата премиерът Бойко Борисов реагира. Събра ни, за да си изясни ситуацията. Държавата не може да стои и да гледа безучастно. Затова инструкциите бяха се положат усилия държавните дружества да осигурят необходимите количества газ, ако се наложи“, заяви Коен. Договорът на „Булгаргаз“ с „Газпром експорт“ позволява да се заявяват по-големи количества, каза още той.

В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
4
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Обмислят ДАИ да мине към МВР Обмислят ДАИ да мине към МВР 18/06/2026, Четвъртък 13:40 5
4
Коментара по темата
4.
aytoski huligan
31.12.2015 14:13:14
0
0
Доген им се нагъзи повечето от вас вкупом го подкрепихте и Путин ни го нахлузи.А сега защо се оплаквате , от какво не сте доволни?Болшенството от вас нали това искахте.
3.
Smith
31.12.2015 10:27:46
1
1
Поредния опит за шантаж на кремълската путинка. Като единствен доставчик на газ и горива могат да ни извиват ръцете както си искат и да съдират по 10 кожи от гърба на народа. Що да не ни продават на най-високи цени в Европа бензин, газ и дизел? Нали са ни братушки, откакто са взели Лукойл все на загуба работят и една стотинка данък печалба не са платили!
2.
Шипка до Юрито
31.12.2015 09:50:25
0
0
Амч и купувай си ве хайван. От хъбчито на ъ Плевнята и ....
1.
Юрий
31.12.2015 09:21:48
2
2
Глупости.
Пак КГБ пропаганда за да извие ръцете на Източна Европа.
Хахаха. Плоски монголци.
Като член на НАТО и ЕС може да си купим газ откъде си искаме.
Свърши Путин, духай под чаршафа на Китай, може да те хареса някой, ама не!!!!!
Никой не иска да е с теб!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Може ли Бургаското Камино да увеличи пилигримски и поклоннически туризъм у нас Може ли Бургаското Камино да увеличи пилигримски и поклоннически туризъм у нас Данните показват, че в Галисия, Испания 17 % от БВП са свързани с поклоннически експедиции Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала Armani, BOSS, Calvin Klein и Tommy Hilfiger с до -45% в Бургас Armani, BOSS, Calvin Klein и Tommy Hilfiger с до -45% в Бургас Освен голямото разнообразие от марки и модели, клиентите могат да разчитат и на до 3 часа безплатен паркинг при посещение на обектите Втори мандат? Да си свършим работата и хората ще ни оценят Втори мандат? Да си свършим работата и хората ще ни оценят Рано е за политически заявки, обяви Ахмед Мехмед Цената за онлайн поколението: ДЗИ-ата показаха, че Бургаска област се движи на две скорости в образованието Цената за онлайн поколението: ДЗИ-ата показаха, че Бургаска област се движи на две скорости в образованието Как пандемичният шок от 2020 г. циментира фатално разслоение, което днес статистиката вече не може да скрие Детският футбол превзе Царево: Бешикташ, ЦСКА и Левски сред призьорите Детският футбол превзе Царево: Бешикташ, ЦСКА и Левски сред призьорите Заместник-кметът Денис Диханов награди призьорите на Международната купа Созопол - Царево 2026 преди началото на втория етап от надпреварата Започва се: Правителството обсъжда прогресивен данък върху жилищата Започва се: Правителството обсъжда прогресивен данък върху жилищата  Идеята е по-голям брой жилища да се облагат с по-висока ставка  Обмислят ДАИ да мине към МВР Обмислят ДАИ да мине към МВР През 2025 г. двама инспектори от "Автомобилната администрация" бяха отстранени и обвинени, след като стана ясно, че са поискали подкупи от шофьори на камиони, превозващи техника за концерта на Роби Уилямс в София Зловеща гледка в центъра на Бургас: Обесиха гларус на покрив на ул. „Марагидик“ (+18) Зловеща гледка в центъра на Бургас: Обесиха гларус на покрив на ул. „Марагидик“ (+18) Гледката е едновременно отблъскваща и стряскаща, като бързо се превърна в основна тема за коментари сред живеещите и преминаващите в района В събота ще се завихри веселото „Хоро край поморийския бряг“ В събота ще се завихри веселото „Хоро край поморийския бряг“ Вижте програмата
Защо Меси се разплака, след като отбеляза първия си гол Защо Меси се разплака, след като отбеляза първия си гол Звездата на Аржентина преминава през труден период извън терена Възпитаник на Софийския университет е напът да спечели президентския пост в Колумбия Възпитаник на Софийския университет е напът да спечели президентския пост в Колумбия Левият кандидат Иван Сепеда, завършил философия в столицата ни Майорка се превръща във фурна Майорка се превръща във фурна Цяла Испания се готви за изключително горещо лято през 2026 Майка забрави детето си в колата, момиченцето почина Майка забрави детето си в колата, момиченцето почина Малкото дете е намерено безжизнено на седалката в автомобила в Шорндорф, близо до Щутгарт, часове по-късно Анатомия на вечното оцеляване: Политическият феномен Йордан Цонев Анатомия на вечното оцеляване: Политическият феномен Йордан Цонев От рецитаторските групи в Малко Търново до сивия кардинал на държавните финанси От блясъка на „Оскар“-ите до суровия асфалт: Трагичният край на Дейви Чейс От блясъка на „Оскар“-ите до суровия асфалт: Трагичният край на Дейви Чейс Гласът на обичаната анимационна героиня Лило угасна едва на 35-годишна възраст след живот, белязан от тежки зависимости и бездомие Колеблив старт за Роналдо на Мондиала, Хърватия до стената Колеблив старт за Роналдо на Мондиала, Хърватия до стената Футболният колос от Балканите изравни на два пъти на Англия, но загуби Дневен хороскоп за 18 юни 2026: Пари за Овена, любовни признания за Рака Дневен хороскоп за 18 юни 2026: Пари за Овена, любовни признания за Рака Финансови успехи, романтични изненади и нови възможности бележат деня, но някои знаци трябва да внимават с интригите, прибързаните решения и пропуснатите шансове Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Той се оправда, че средствата били от частни фондове, а не от държавата, а от Техеран са категорични, че ще нарушат примирието, ако ЦАХАЛ не напусне Ливан Общата история остава, отхвърлена е поправката която улеснява фалшификаторите от Скопие Общата история остава, отхвърлена е поправката която улеснява фалшификаторите от Скопие Български депутати настояват Европейския съюз да спре финансирането на югозападните ни съседи 
Костадин КОСТАДИНОВ, политик Костадин КОСТАДИНОВ, политик Ивайло Мирчев да подаде оставка и да се прибере в родното си село Крушари, за да започне да се занимава с нещо по-полезно, например, да гледа овце. Виц на деня Виц на деня Мъж заминава командирпвка:
- Защо плачеш, скъпа? Нали не заминавам за десет години, а само за един месец.
- Знам те тебе! Казваш за месец, а ще се върнеш след три дни.
Виц на деня Виц на деня - Какво трябва да направи човек, когато види малко зелено човече?
Радиото отговаря:
- Да пресече улицата...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Умната жена винаги ще позволи на мъжа си да отиде за риба, а мъдрата ще позволи да отидат с него и децата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори