Само във Флагман! 57-годишният Тончев гръмнат в окото със забранена сачма, убиецът е в шок (ОБНОВЕНА)
19 Декември 2015, Събота, 14:42 ч.
Автор: Евгения ДЖАМБАЗОВАТончев бил част от групата авджии, известна като полицейската дружинка
57-годишният Златко Тончев, който е бивш шеф на Пътното в Малко Търново, е прострелян в окото със забранен от закона вид сачма, научи Флагман.Бг от отлично информиран източник. Моделът 13/0, по-известен сред ловците като сачма-деветка, от 4 години е изваден от употреба заради голям брой инциденти с тези муниции. Сачмите 13/0 са по-големи от другите видове и нанасят по-големи поражения. Освен това те се пръскат на много повече парчета и много по-често рикошират.
По непотвърдена информация на Флагман.Бг, стрелецът е бивш митнически инспектор, който е също е член на ловната дружинка. Той е около 65-годишен и е в шок след трагедията.
Групата авджии, която е една от четирите в Малко Търново, е известна като полицейската дружинка. Нейни членове били само бивши полицаи, пожарникари и митничари. На всичките ловци, които са били на пусията, са им иззети ловните билети и останалите документи и им се пишат актове.
Флагман.Бг научи още, че преди около 2 години съдия Мария Москова е отнела разрешителните на цялата полицейска ловна дружинка заради многобройни актове на бракониерство.
Хората в Малко Търново са шокирани от новината за смъртта на Златко Тончев. За него казват само, че бил свестен човек и винаги помагал на другите.
Тончев е бил близък приятел на кмета на Малко Търново Илиян Янчев, който е съсипан от вестта за неговата кончина. "Какво да кажа. Загубих верен приятел, другото няма значение. Съкрушен съм", каза Илиян Янчев пред Флагман.Бг.
В категории:
Малко Търново
Извънредно: Тервел Замфиров е на 1/2-финал на Олимпиадата
България получи отличие за най-впечатляващ национален щанд на международното изложение EMITT 2026 в Турция
Огромен малшанс за Малена Замфирова на Олимпиадата
Отмениха бедственото положение в община Ардино
Намериха кемпера на Ивайло Калушев, открити са три безжизнени тела
Сачева поздрави Крум Зарков
Ледената кралица Линдзи Вон с ужасяващо падане на Олимпиадата (ВИДЕО)
БФС с реакция след тежката позиция на Кирил Домусчиев
Пожар избухна в Националната онкологична болница
Тервел Замфиров с добра позиция да атакува медал на Олимпиадата
Кирил Петков за Крум Зарков: Имам много добри впечатления от него, поздравявам го
Здравословна зимна супа: Рецепта, която ще стопли и тялото, и имунитета

Прости злобни кучета, не спират да лаят към България.