×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

БСП замени учителката Янева с медсестра Попова, прави я зам. шеф на ОбС-Айтос


БСП замени учителката Янева с медсестра Попова, прави я зам. шеф на ОбС-Айтос
Светлана Попова от БСП ще бъде заместник на председателя от ГЕРБ Красимир Енчев
19 Ноември 2015, Четвъртък, 13:00 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВА

ДПС ще предложи младата си надежда Турхан Байрям за заместник на председателя Красимир Енчев


Красивата медицинска сестра Светлана Попова е новото дамско попълнение в групата на БСП в Общинския съвет в Айтос. Тя замени учителката Милена Янева, която в предходния мандат беше зам. председател на местния парламент. Сега нейното място ще заеме Светлана Попова, която ще бъде предложена да седне до новия шеф Красимир Енчев.

БСП и ДПС ще имат свои зам. председатели на ОбС в Айтос, които ще бъдат гласувани на предстоящата сесия. От групата на ДПС ще излъчат Турхан Байрям, научи Флагман.бг.

На първото тържествено заседание преди две седмици Общинският съвет в Айтос с 27 от 29 гласа избра за председател лидера на ГЕРБ Красимир Енчев. Политическите сили счетоха, че е редно местният парламент да е оглавен от ГЕРБ, след  смазващата победа на кмета Васил Едрев на балотажа. Той постигна 75,22%, като този резултат е втори по големина в Бургаска област, преди Едрев е единствено кметът на Бургас Димитър Николов.

Тогава ДПС заяви, че няма да бъде опозиция в местния парламент,  като местният лидер Ружди Хасан заяви, че партията няма да има зам. кмет, а вероятно зам. председател на ОбС и шефове на комисии.

В категории: Айтос


Боряна ТЕНЧЕВА Автор
Боряна ТЕНЧЕВА
6
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Поразен от ракети кораб потъна в Черно море Поразен от ракети кораб потъна в Черно море 27/07/2026, Понеделник 10:10 2
Тервел ИЛИЕВ Добро време за начало на новата седмица Добро време за начало на новата седмица 27/07/2026, Понеделник 07:30 0
6
Коментара по темата
6.
До 2,3,4,5
19.11.2015 18:06:49
0
7
Пий си диазепам-а и лягай, че с тая шизофрения да пишеш от 5 профила.....
5.
Истината
19.11.2015 17:04:47
4
1
Защо един комунист не произведе Apple или Microsoft или Google?
Защото е прост Сталинист и дамо гледа как да краде и суче от работещите хора.
4.
Руско гето
19.11.2015 17:02:39
4
1
Не съм си купил един продукт от социалист. Нито ме е постригал един. Нито един ми е продал зарзават. Нито един ми е продал риба. Защото комунистите не работят!!!! Не е натурално да си партия на мързела и на обещанията!!!!
3.
ебал съм ти руснаците кухи
19.11.2015 17:00:35
4
1
Комунистите са Анти-Бургазлии.
Всеки Бургазлия се труди или си има бизнес. Тези тъпаци само гледат да сучат или да насърчават мързела и "социализма".
Мърши!
2.
Жорж Български
19.11.2015 16:57:49
2
4
Във затвора!!!!
45 години затрихте всички индустрии. Всеки здрав бизнес избяга.
Комунизма е болест на слабаците!
Който не работи няма да яде!
Мръсни червени!
1.
КОЙ
19.11.2015 16:27:27
3
11
В ТОЗИ ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ПОПАДНАХА ТОЛКОВА СЛУЧАЙНИ ХОРА , ЧЕ ПОСРЕДСТВЕНОСТТА ЩЕ Е ВОДЕЩА. И ФЛАГМАН СТИГА С ТЕЗИ РЕЗУЛТАТИ ДЕ! ВСЕ ПАК МИТКО ГИ ВЗЕ ОТ ПЪРВИ ТУР. А ЗА НОВИТЕ ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ ПОЖЕЛАВАМ ДА СИ СВЪРШАТ РАБОТАТА И ТО ДОБРЕЫ А НЕ ДА СА ПОЛИТИЧЕСКИ МАШИНИ ЗА ВДИГАНЕ НА РЪЦЕ. ПРОВЕРЕТЕ И ПРОМЕНЕТЕ НАРЕДБИТЕ СИЫ КОИТО НЕ СА ПИПАНИ ОТ ГОДИНИ И НЕ СА АКТУАЛИЗИРАНИ. ПРОВЕРЕТЕ СИ НЕФОРМАЛНО ДЕЙНОСТТА НА ОБЩИНСКИТЕ ФИРМИ И ДАЛИ НЯМА ДА УСТАНОВИТЕ КОНФЛИКТ НА ИНТЕРЕСИ МЕЖДУ ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ И ДРУЖЕСТВА. ПРОВЕРЯВАЙТЕ СИ СДЕЛКИТЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПРЕДИ ДА ГЛАСУВАТЕ. ТОВА ИЗИСКВА ДА СЕ ЗАПОЗНАЕТЕ С НЯКОЛКО ОСНОВНИ ЗАКОНА И НАРЕДБИТЕ КЪМ ТЯХ, КАТО И ПРЕХОДНИ И ЗАКЛЮЧИТЕЛНИ РАЗПОРЕДБИ В ЗАКОНИТЕ. /ЗМСМА,ЗОС, ЗДС и Т.Н./. ЧАКАМЕ ОТ ВСИЧКИ "ВИДИМИ", А НЕ НЕВИДИМИ РЕЗУЛТАТИ!!! И КАТО ПРИЕМАТЕ БЮДЖЕТА ОЧАКВАМ ОТНОВО ПЕНЧО ЖЕЛЕВ ДА БЪДЕ КОРЕКТИВ, КАКТО ПО ПАМЕТ БЕШЕ В ПРЕДХОДНИЯ ОБЩИНСКИ СЪВЕТ, ЗАЩОТО СИ СПОМНЯМ , ЧЕ ПРИ ЕДНО ЗАГЛАВИЕ НА ФЛАГМАН " ПОКАЗА НА ЕДРЕВ КАК СЕ ПРАВИ БЮДЖЕТ". И СЕ ПОДГОТВЕТЕ ДА ОТГОВОРИТЕ НА СЛЕДНИТЕ ВЪПРОСИ НУЖДАЕЩИ СЕ ОТ ОТГОВОРИ КЪМ АЙТОСКАТА ОБЩНОСТ:
1.КАКВО СТАВА С ПРЕЧИСТВАТЕЛНАТА СТАНЦИЯ, ЗАЩОТО ОТ САЙТА НА МОСВ ИЗЛИЗА, ЧЕ НЯМА ДА СЕ ПРАВИ
2.КАКВО СТАНА СЪС СИГНАЛИТЕ ПОДАДЕНИ ОТ ГЕРБ ЗА НАРУШЕНИЯ НА КМЕТА И АДМИНИСТРАЦИЯТА ОТ ПРЕДХОДНИЯ МАНДАТ И КОНСТАТИРАНИ ОТ СМЕТНАТА ПАЛАТА
3.С КАКВИ ГОТОВИ ПРОЕКТИ ВЛИЗАМЕ В ПРОГРАМЕН ПЕРИОД 2016 - 2020Г.
4.КАК Е РЕШЕН ВЪПРОСА С КТБ И МИЛИОНИТЕ ОСТАНАЛИ ПО СМЕТКИТЕ /АМА ТОЗИ ПЪТ ЯСНО ДА ОБЯСНИТЕ ПРОЦЕДУРАТА!/
5.КАКВО СТАВА С ИНДУСТРИАЛНАТА ЗОНА И ЗАЩО ДЪРЖИМ ЕДНИ 1000 ДК. ЗЕМЯ ТАМ БЕЗ РЕЗУЛТАТ. ПЪК И НАЛИ ЩЕ СТАВАМЕ БУРГАС 2 И ВЕРОЯТНО МИТКО ЩЕ ИЗПРАТИ НЯКОЯ ФИРМА ДА ИНВЕСТИРА В АЙТОС. НАЛИ?!

ХОРАТА НЕ ГИ ИНТЕРЕСУВА КРАСИВИ СТЕ И С КАКВИ ПРИЧЕСКИ. НЕ ГИ ИНТЕРЕСУВА С КОГО ПОЛИТИЧЕСКИ ЩЕ СЕ СЪЕШАВАТЕ И КАКВИ ПОЛИТ КАШИ ЩЕ БЪРКАТЕ. НИЕ ЧАКАМЕ РЕЗУЛТАТИ И ЧЕСТНО УПРАВЛЕНИЕ. БЕЗ НАШИ И ВАШИ.БЕЗ ОБЛАГОДЕТАЛСТВАНЕ НА ОПРЕДЕЛЕKИ ФИРМИ И ХОРА. БЕЗ ПОДАРЪЦИ НА ОБЩИНСКА СОБСВЕНОСТ. И АКО МОЖЕ ДА НЕ СИ ПРЕПИСВАТЕ ЧУЖДИЯ ТРУД НА ИНВЕСТИТОРИТЕ В ГРАДА КАТО ВАШИ ЗАСЛУГИ. КАТО ЗАПОЧНЕ ПРЕГОВОРИ ОБЩИНАТА С НОВ ПОТЕНЦИАЛЕН ИНВЕСТИТОР НЕКА ДА ЗНАЕМ ПРЕДВАРИТЕЛНО , ЗА ДА СЛЕДИМ РЕЗУЛТАТА И ДА ВИ ГО ОТЧЕТЕМ.
УСПЕХ ДРУГАРИ!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
УМБАЛ-Бургас привлече опитен специалист по репродуктивна медицина УМБАЛ-Бургас привлече опитен специалист по репродуктивна медицина Записане за преглед при д-р Александър Кунев, д.м. може да се осъществи на тел. 0876357733 от 8 до 13 в делнични дни, както и през superdoc Поразен от ракети кораб потъна в Черно море Поразен от ракети кораб потъна в Черно море Десет души загинаха при атаката край Одеса, а засега няма данни дали потъването е причинило замърсяване Дизелът вече е 1,73 евро, а браншът предупреждава за нов скок Дизелът вече е 1,73 евро, а браншът предупреждава за нов скок Fuelo отчита средно 1,54 евро за бензина и 0,65 евро за автогаза, а на места нафтата вече струва 1,76 евро Две трагедии за часове: Български туристи починаха на плажове край Александруполис Две трагедии за часове: Български туристи починаха на плажове край Александруполис 73-годишен и 82-годишен мъж са извадени без съзнание от морето, а аутопсии трябва да установят точните причини за смъртта им Шофьор блъсна 8-годишно дете и избяга, после се оправда: Видях, че му няма нищо! (ВИДЕО) Шофьор блъсна 8-годишно дете и избяга, после се оправда: Видях, че му няма нищо! (ВИДЕО) Семейството твърди, че още на следващия ден мъжът отново карал из Червен бряг Йотова влезе първа в битката и принуди всички да играят по нейния часовник (ВИДЕО) Йотова влезе първа в битката и принуди всички да играят по нейния часовник (ВИДЕО) Ранната кандидатура дава на президента контрол върху дневния ред, но я излага на продължителна кампания и поставя труден избор пред Радев, ГЕРБ и ПП-ДБ Дневен хороскоп за 27 юли: Маските падат, интуицията води към успех Дневен хороскоп за 27 юли: Маските падат, интуицията води към успех Денят поставя на изпитание търпението и преценката – едни ще получат подкрепа от близките си, а други ще трябва да разчитат единствено на собствената си интуиция. Шофьор удари общински съветник и 8-годишния му син на "зебра" (ВИДЕО 18+) Шофьор удари общински съветник и 8-годишния му син на "зебра" (ВИДЕО 18+) Мъжът зад волана не е тестван за наркотици Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Deutsche Bank очертава сценарий за цена от 8000 долара за тройунция до 2031 г. при продължаващи покупки от централните банки Джеймс Етоо се върна в тренировките на ЦСКА преди Ботев и Карабах Джеймс Етоо се върна в тренировките на ЦСКА преди Ботев и Карабах Камерунецът тренира наравно със съотборниците си и отново е вариант за състава на Христо Янев
Поколението Z и "бунтът на хлебарките" разби мита за непоклатимата власт в Индия Поколението Z и "бунтът на хлебарките" разби мита за непоклатимата власт в Индия BBC проследява как изпитният скандал, безработицата и Instagram превърнаха Партията на хлебарките в национална сила Аржентинският президент нарече бразилския си колега: "Крадец", "престъпник" и "затворник" Аржентинският президент нарече бразилския си колега: "Крадец", "престъпник" и "затворник" Бразилия отзова посланика си след обидите на Милей към Лула Франция гори, пламъците вече са пред портите на Бордо, над 360 хил. души са евакуирани Франция гори, пламъците вече са пред портите на Бордо, над 360 хил. души са евакуирани Туристите са призовани да напуснат, а армията се включи в битката с огнения фронт Дацов: Дефицитът трябва да падне до 3,1%, икономиката прегрява Дацов: Дефицитът трябва да падне до 3,1%, икономиката прегрява Членът на Фискалния съвет настоява за приоритизиране на разходите и по-бързи мерки срещу високата инфлация Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Общото намаление достига 15 евроцента за литър и ще действа през целия август Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Санкциите за електрическите превозни средства са над два пъти повече, въпреки че проверките на Пътна полиция са увеличени с 30% Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Deutsche Bank очертава сценарий за цена от 8000 долара за тройунция до 2031 г. при продължаващи покупки от централните банки Безумие на АМ Тракия: Шофьор се похвали как лети с 226 км/ч Безумие на АМ Тракия: Шофьор се похвали как лети с 226 км/ч При тази скорост автомобилът изминава над 60 метра за секунда, а една грешка може да превърне магистралата в място на трагедия Атентаторът от гей парада в Берлин е екзекутиран от полицията Атентаторът от гей парада в Берлин е екзекутиран от полицията 21-годишният Абдул Б. е открит в градинарски комплекс след близо 21 часа издирване - една жена загина, а 29 души бяха ранени Ефектът домино удари руския бизнес: Настъпват масови фалити Ефектът домино удари руския бизнес: Настъпват масови фалити 3550 компании са обявени в несъстоятелност за шест месеца, а все повече длъжници сами признават, че не могат да продължат
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори