Юри Миляков е кметът, който измъкна от Хюсеин Хафъзов родната му Тополица
07 Ноември 2015, Събота, 05:14 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВАСелото беше 24 години под властта на ДПС, днес трябва да действаме бързо, за да решим проблемите на хората, каза победителят от ГЕРБ
Юри Миляков е кметът , който удари в сърцето ДПС, като спечели балотажа в айтоското село Тополица – родното място на депутата Хюсеин Хафъзов. Там се намира бащината му къща, а селото от началото на демокрацията до този момент не познава друго управление, освен това на ДПС. Самият Хафъзов агитираше бурно с фанатизирани речи хората в района, затова и загубата точно на родното му село е показателна.
„24 години селото се управляваше от ДПС, но сега хората имат големи очаквания и трябва бързо да започнем работа по решаване на проблемите на местните жители”, каза Миляков. Той спечели изборите като кандидат на ГЕРБ, срещу опонента си от ДПС Шабан Азис. Миляков е строителен техник, работил е в структурите на МВР. Той е един от кметовете на населени места, които положиха клетва на последната сесия на Общинския съвет в Айтос.
Жители на Тополица заявиха пред екип на Флагман.бг, че очакват промяна и искат реална работа от новия кмет.
„Хафъзов проведе една среща в селото, очакваха го и преди балотажа, но той не дойде, зает да агитира в Сунгурларе, защото му бяха поставили задача на живот и смърт да спечели тази община”, коментираха хората от Тополица.
В категории:
Айтос
СУ „Н. Й. Вапцаров“ - Царево отбеляза 150 години от Априлското въстание
Баскетболен кош падна върху момче
Ангажирани и доволни служители – как да създадем силни екипи?
Пеевски взима почти 3 пъти повече гласове от Доган в Турция
Двама шофьори се скараха на АМ "Тракия", единият напръска другия с лютив спрей
Първи вълни цунами достигнаха източното крайбрежие на Япония
Отиде си летописецът на прехода Джони
Извънредно! Тежка катастрофа между патрулка и лека кола, полицай лежи на земята (СНИМКИ)
Той е абсолютният рекордьор по преференции
Ученици от Математическата гимназия проследиха в реално време съдебно заседание в Апелативен съд-Бургас
Най-богатите държави в Европа до 2030 г.: къде се нарежда България
Община Царево представя културната и фестивална програма за месец май

2. Едрев - изгонен от системата от Цветан Цветанов (ГЕРБ) защото е кадър на ДПС
3. Едрев - кмет на Айтос заради компромис между ДПС и ГЕРБ на централно ниво.
Защо? За да се подкопае Ружди Хасан.
Никакви бляскави победи и тем подобни.