×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Столична община обяви конкурс за главен архитект
  • Затварят част от ул. „Оборище“ заради ремонт
  • Бургас ще посрещне чудотворната мироточива Хавайска Иверска икона на Пресвета Богородица
  • Пътната система в България е в критично състояние: 261 загинали от началото на годината
  • До 39° и поне още 12 дни жега, прогнозира проф. Рачев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Валери Симеонов: Не гласувайте заради зависимости, а с разума си


Валери Симеонов: Не гласувайте заради зависимости, а с разума си
Вярвам, че Бургас след този вот ще се управлява от патриоти, а не от мошеническа шайка, каза след като гласува Симеонов
Тема в развитие
Последни резултати от Хиподрума! Светлосинята зебра печели и отборното класиране с внушителна преднина Висока избирателна активност в Поморие – 54 % отидоха до урните Само във Флагман.бг: Кой купи карнобатското село Детелина МВР: Няма сбиване, жители на село Детелина протестираха пред избирателната секция Тодор Байчев: Необходимо е прозрачно и ефективно управление на Карнобат! Жельо Вардунски: Гласувах за модерно Камено, за да бъде животът на хората по-добър! МВР: Няма нарушения на изборния процес в село Детелина Златко Димитров: Всеки глас има значение! Гласувах, защото е време за промяна в Община Несебър! Прекратиха изборния ден в карнобатското село Детелина, местните набиха пришълци от Стралджа (ОБНОВЕНА) Михаил Хаджиянев, ОИК-Бургас: Политическите сили демонстрират висока политическа култура на изборите Димитър Германов: Децата на Приморско заслужават добро бъдеще! Димитър Николов: Притеснявам се за избирателната активност, надявам се бургазлии да гласуват! Иван Алексиев: Гласувах за успешното развитие на Поморие да продължи Кандидатът за кмет д-р Бойко Миразчийски: Гласувах за бъдещето на Бургас! Д-р Георги Митев, водач на листата на Реформаторите в Бургас: Гласувах за по-добра градска среда Валери Симеонов: Не гласувайте заради зависимости, а с разума си Екшън в Обзор! Над 400 новорегистрирани от Шумен и Ямбол окупираха избирателните секции (ВИДЕО) Най-ранобудният гласоподавател в Бургас Н. Димитров: Ще разбием монопола в Общинския съвет Избори в Сунгурларе: Полицай пие водка вместо да охранява секция, в Камчия агитират на турски
виж още
скрий
25 Октомври 2015, Неделя, 07:20 ч.
Автор: Евгения ДЖАМБАЗОВА снимка: Радостина ГЕОГРИЕВА

Лидерът на НФСБ пристигна сам в ОУ „Найден Геров“ в Меден рудник, където е регистрацията му



Основателят на патриотичната партия НФСБ и председател на парламентарната група на коалиция „Патриотичен фронт“ Валери Симеонов пръв сред лидерите прекрачи прага на секционната си комисия, за да даде своя глас в 09,30 часа тази сутрин.

Симеонов пристигна сам в училище „Найден Геров“ в ж.к. „Меден рудник“, където е регистриран и живее повече от 30 години. Той бе във видимо добро настроение, но както винаги ускоряваше крачка и репортерите едва го догонваха из етажите на бургаското школо. За изненада на политическите анализатори, които вещаеха ниска избирателна активност в Община Бургас, в тази част на „Меден рудник“  имаше оживление и даже опашки пред  урните.

„Опасявам се, че ще има много затруднени хора, забелязах, че на един избирател са му необходими между 2 и 3 минути в тъмната стая, за да се справи с всички бюлетини. Това може да създаде напрежение“, каза Симеонов, коментирайки средностатистическия гласоподавател. Самият той засякъл, че се справил за 25 секунди, но не посегнал изобщо към бюлетината за референдума.
„Задрасках в две бюлетини две еднакви числа и бях готов“, каза Валери Симеонов. Той направи следното послание: „Не гласувайте заради зависимости, а с разума си. Нека Бургас бъде управляван от патриоти, а не от мошеническа шайка, която е подготвила платените избиратели – събрани от мегаломанските им обекти и гетата, заключи Симеонов.



Евгения ДЖАМБАЗОВА Автор
Евгения ДЖАМБАЗОВА
8
Коментара
8
Коментара по темата
8.
до7
25.10.2015 13:36:57
1
2
Я са скрий под полата на Кунева или в шалварите на Корман
7.
Дейзи
25.10.2015 12:06:49
5
0
Вече излизат първите резултати.
В Бургас първа политическа сила е Реформаторския Блок.
6.
Пепо
25.10.2015 12:01:52
4
5
Валери е номер едно.Респект!!!
5.
Георги
25.10.2015 11:43:10
1
4
Днес не ви ли е почивен ден бе, тролове.
4.
Дичо
25.10.2015 11:23:32
8
4
Винкела е прав - градът няма да се управлява от мошеническа шайка, защото неговите кандидати губят катастрофално.
3.
Бургазлия
25.10.2015 11:05:05
8
4
АБЕ ЩО НЕ КАЗА, ЧЕ ТЕ ХВАНА ШУБАТО ДА ЗАГУБИШ ДА ТРЕТИ ПЪТ ОТ МИТКО НИКОЛОВ И ЗАТОВА НЕ СЕ КАНДИДАТИРА ХАХАХАХАХА
2.
М. Рудник
25.10.2015 10:38:45
8
2
Не ни приеха в Шенген заради патриота който обича корупцията.
Така че избирам БЮЛЕТИНА № 33
1.
Ха Де
25.10.2015 10:35:56
5
5
Голям мерак за власт,ама как става не знае.Лута се Винкела.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Фестивалът на украинската култура продължава да събира бургазлии и гости на града (СНИМКИ) Фестивалът на украинската култура продължава да събира бургазлии и гости на града (СНИМКИ) Вече 18 години Седмицата на украинската култура утвърждава Бургас като място за културен обмен и приятелство Внимавайте: Мними полицаи искат достъп до банковите ви сметки Внимавайте: Мними полицаи искат достъп до банковите ви сметки Измамниците твърдят, че чужденец тегли кредит или пари с фалшиво пълномощно, след което искат лични и банкови данни Той избра трудния път: Хирургът д-р Йоан Иванов търси нови предизвикателства в името на пациентите Той избра трудния път: Хирургът д-р Йоан Иванов търси нови предизвикателства в името на пациентите Д-р Иванов преглежда пациенти с направление два пъти седмично в МЦ „Д-р Стайков“ Бургас Исторически момент! Издадоха разрешителното за детската болница в Бургас Исторически момент! Издадоха разрешителното за детската болница в Бургас Болницата разполага със 142 легла и ще обслужва над 220 000 деца от Югоизточна България Михаела Доцова наказа депутат от ПБ за обиди от парламентарната трибуна Михаела Доцова наказа депутат от ПБ за обиди от парламентарната трибуна Стоян Тричков нарече критиците на управлението лъжци и долни манипулатори, а опозицията поиска незабавна санкция Черноморец 1919 благодари на Димитър Николов: Връщаме футбола в сърцето на Бургас Черноморец 1919 благодари на Димитър Николов: Връщаме футбола в сърцето на Бургас Общинският съвет подкрепи договора за стадион Лазур и отвори пътя за домакинствата на отбора пред бургаската публика Скандалът с полетите на Пеевски се разраства: Бургаски депутат обяви, че документите са изфабрикувани Скандалът с полетите на Пеевски се разраства: Бургаски депутат обяви, че документите са изфабрикувани Това е една голяма лъжа, коментира той Кара дере се превърна в палатков град: Държавата погна стотици незаконно къмпингуващи Кара дере се превърна в палатков град: Държавата погна стотици незаконно къмпингуващи Каравани и кемпери са завзели плажа и дюните, а нарушителите получиха срок да ги премахнат преди да пристигне тежката техника Полицаи пазят дома на Владо Загатото денонощно, а убиецът още е неизвестен Полицаи пазят дома на Владо Загатото денонощно, а убиецът още е неизвестен Прокуратурата разследва предумишлено убийство, а пожарът в къщата на бизнесмена е бил предизвикан умишлено Десетки нахапани от куче в София, но институциите нехаят, чакат някой да умре, жалва се потърпевша Десетки нахапани от куче в София, но институциите нехаят, чакат някой да умре, жалва се потърпевша  Детето ми пострада, след като стопанската му го пусна умишлено, разказва тя
Иран удари 3 петролни танкера в Ормуз, САЩ и Саудитска Арабия бомбардират проирански проксита в Ирак Иран удари 3 петролни танкера в Ормуз, САЩ и Саудитска Арабия бомбардират проирански проксита в Ирак Ракети полетяха към американска база в Йордания Тръмп смъмри Нетаняху преди Белия дом, а той излезе възторжен: Това бе един от най-добрите ни разговори Тръмп смъмри Нетаняху преди Белия дом, а той излезе възторжен: Това бе един от най-добрите ни разговори Иран и ядрената му програма останаха в центъра на 90-минутната среща, определена от Белия дом като положителна и продуктивна Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Влажната зима създаде повече растителност, а сушата, рекордните жеги и непостоянният вятър я превърнаха в огромен запас от гориво Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Гръцките власти следят чадърите и шезлонгите от въздуха, а нарушителите рискуват санкции, затваряне на обекти и отнемане на оборудването Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Плавателният съд пътувал към Видин, но попаднал върху пясъчна плитчина заради критично ниското ниво на реката 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия Прокуратурата настоявала за по-тежка ефективна присъда, но магистратите приели, че законовите основания за задържането му са отпаднали Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Температурите в Неапол, Барселона, Рим, Валенсия, Ница, Солун, Сплит и Атина може да не падат под 20 градуса дори след залез Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Еманюел Макрон предупреди за трудни седмици, а Педро Санчес обяви тежки часове в битката с огнената стихия Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Сертификатът ще дава повече информация на купувачи и наематели, но поставя въпроса кой плаща обследването на старите блокове
Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Демерджиев е превърнал кабинета на МВР министъра в бандитско сборище Виц на деня Виц на деня - Как да разбереш дали един мъж е любовник или съпруг?
- Единият носи цветя, а другият зеленчуци...
Виц на деня Виц на деня Иванчо се прибира в къщи с посинено око.
Майка му:
- Аз казах ли ти преди да се сбиеш да броиш до 10!?
- Да, ама майката на Стоян му казала да брои само до 5.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Това което не се решава с добра дума, се решава с добра дума и пистолет в ръка!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори