×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Скъсан кабел на гара Мездра блокира влаковете в Северозапада
  • Пътнически самолет се приближил опасно близо до Air Force One с Тръмп на борда
  • Правителството одобри създаването на Национален борд по водите
  • Дефицитът ще стигне 8%, ако правителството не падне, твърди Асен Василев
  • Апелативните съдии, гледащи мярката на Благомир Коцев, си направиха отвод
  • Въвеждат винетка с валидност 24 часа от началните ѝ дата и час
  • Астрономическата есен настъпва на 22 септември в 21:19 ч.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пияни батки с БМВ биха бургазлия, откраднаха му колелото


Пияни батки с БМВ биха бургазлия, откраднаха му колелото
Йордан и Петко направили пълни самопризнания за бруталния инцидент
19 Октомври 2015, Понеделник, 22:45 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

Срещу единия бабаит е образувано досъдебно производство за шофиране в нетрезво състояние, а срещу другия – за побой и грабеж


Двама сериозно пияни бургазлии вилняха в комплекс „Братя Миладинови” в неделя, рано сутринта. Мъжете, които пътували с лек автомобил БМВ, решили да се позабавляват, гаврейки се с 48-годишен бургазлия, обикалящ контейнерите на площад „Трапезица”.

Единият от бабаитите заплашил човека и го изритал. След това му взели колелото. След кратко разследване полицаите установили и задържали шофьора на БМВ-то: 48-годишният Йордан К. от Бургас. Мъжът признал, че с него пътувал и 31-годишният Петко Г.

Водачът на БМВ-то Йордан е тестван с дрегер за алкохол, който отчел 1,35 промила. Срещу него е образувано досъдебно производство за шофиране в нетрезво състояние, а срещу спътника му – за побой и грабеж.

Работата по случая продължава.

В категории: Крими


18
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Сълзи в "Traitors: Игра на предатели" Сълзи в "Traitors: Игра на предатели" 18/09/2025, Четвъртък 07:40 0
18
Коментара по темата
18.
*********
21.10.2015 13:22:07
1
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
17.
Смешкаааа
20.10.2015 17:58:25
0
6
К'ви батки, к'ви шматки! Някакъв пенсионер, лъхащ на джибри, решил да се прави на мъж пред кого? пред 30 кила прошляк, дето обикаля казаните. Като не може да се представи пред жена си подобаващо, избива в друга насока - глей колко пия и как карам пил, чакай и един слабак да набия, щото по-голям не мога. Смяяяях! Че те 18 годишните въшльовци св БМВ-та имат повече w тиквата! Дърти пергиши ми се правят на тийнейджъри, пълен смях!
16.
mvr
20.10.2015 15:59:04
2
0
SPOKOINO BE KALIN SOKOLOV E NASRE6TA .... TAZI 4ERNA NINJA 6TE ZADARJI VSI4KI BANDITI V DARJAVATA , SAMO MU DAITE VLAST I 15 DE4ICA KOITO DA SE VODIAT PO BOLNIA MU MOZAK ....
15.
До 8
20.10.2015 12:52:34
1
4
Озбг бягат в 6 сутринта за фейсбук
Агитките са прости чобани-
Давам пример виждам явен фен в зелено върви сам по улицата и циганин дърпа чанта от жена и се разминава със зеления фен който нереагира обърна се на другата страна и замина (мангала припадна след като го настигнах) направи ми впечатление как същия този зелен фен няколко месеца след това левски като бяха тука лятото вървят двама сини и този зеления и още двама зелени отидоха без причина и се сбиха и зеления от по горната случка припадна първи
Това още немога да го проумея
Защо тези "фенове" се бият какво искат да докажат какво ще спечелят от това което правят въобще защо го правят?
От тях помощ не търси

Скинари в бургас няма ако има такива то са хомобандити

А колкото до рокерите те са пичове какво искаш от тях
14.
mariqn
19.10.2015 22:06:23
3
3
zatui nqma se oplakvate kat vi schupqt prozoreca kat vi razbiqt mazeto kato prechakat i napadnt jenavi ili detetovi trepane trqbva eiiii
13.
mariqn
19.10.2015 22:04:49
3
0
palni gluposti pishat tuka a za Jigulito deto otprashi nepishat
12.
mariqn
19.10.2015 22:00:52
3
0
11 kasmetli q si
11.
Xaxa
19.10.2015 21:13:11
4
2
Мишки насреща ми църкат като ме видят познай къде си бъркат.Пиян да ме набият ми се е случвало ама пиян да ме набие никога.
10.
Do N8
19.10.2015 18:44:03
2
8
Ami nali na4alnika na 4-to e tur4in,mangala rumen 4olakov e ot evro roma,a evro roma sa koalicia s dps,vie kakvo o4akvate.Garvan na garvan oko ne vadi.
9.
До номер 7
19.10.2015 17:26:20
0
10
Да заповяда пияната маймуна,а до гражданинът Кейн искам ти да прочетеш статията бе отворко и после да ми се извиниш,тъпанар
8.
сигнал
19.10.2015 16:55:17
4
28
Да разследват началника на 4рпу.Разпънал е чадър над мангала Иваило Чолаков,син на Румен Чолаков от Евро Рома.Мангала продава Метамфетамин и прави грабежи всяка нощ.Наскоро тук в саита се появи статия как е бил нокаутиран и ограбен мъж в М.Рудник.Освен това и много СД Плеъри от леки коли.Да не говорим за 100-те жалби.Питам ви драги сънародници до кога ще ги търпим тея мангали?Каде са ОЗБГ,АГИТКИТЕ,РОКЕРИТЕ,СКИНАРИТЕ и тн.?Мангала живее в М.Рудник бл.461 вх.3 ет.1 ляв.Ако са останали истински българи,да се организираме и да ги изселим от градът.
7.
До номер 2
19.10.2015 16:54:14
11
8
Ако те набара този "дядка" ще те мята докато мърдаш. И после пак отначало.
6.
EUROPE
19.10.2015 15:32:40
3
14
1,35 - BMW - БОЙ! При манафите на ,,Индустриална,,"88! Никога няма пие вече!
5.
Гражданинът Кейн
19.10.2015 15:20:09
19
5
До номер 2 - Много си зле. Хайде пак прочети статията ако можеш да четеш!
4.
jhgrec
19.10.2015 15:20:00
0
34
Жалко е, че не са срещнали "правилния" човек. Щяха да ядат "пуканки". В последните години се "доказа", че обществото ни не е дорасло да консумира толкова много либерализъм, именно съществуването на подобни дегенерати го доказва, ежедневно!
3.
Силви
19.10.2015 14:42:40
1
52
В този град става съава все по зле и по зле положението.
2.
Бухахахах
19.10.2015 14:20:36
11
42
48 годишен батка,че тоя е направо дядка ве флегман,айде сега дано да му вземат книжката на тоя
1.
zatvora
19.10.2015 14:18:15
1
33
poboi s grabej 3 godini nai malko
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Сълзи в "Traitors: Игра на предатели" Сълзи в "Traitors: Игра на предатели" Мирела Илиева не сдържа емоциите си Решаващо гласуване в парламента днес Решаващо гласуване в парламента днес Опозицията иска да свали правителството Температурите ще варират в голям диапазон, вълнението на морето се усилва Температурите ще варират в голям диапазон, вълнението на морето се усилва Ето прогнозата за времето Защо българин, обединил Европа срещу османските поробители, тъне в забрава? Защо българин, обединил Европа срещу османските поробители, тъне в забрава?  Писател обаче написа книга за него и ще я представи утре в ефира на БНТ Вижте как певицата Малина изпраща внучката си на училище Вижте как певицата Малина изпраща внучката си на училище Бащата на малката красавица е футболист Прощаваме се с обичана учителка и диригент, опелото ще е утре в Несебър Прощаваме се с обичана учителка и диригент, опелото ще е утре в Несебър Съболезнования към всички, които са имали честта да я познават и работят с нея, поднесе и кмета на Бургас Димитър Николов Неопитен камериер катастрофира с луксозното "Ламборгини" на български тузар в Монако, стана скандал Неопитен камериер катастрофира с луксозното "Ламборгини" на български тузар в Монако, стана скандал Служителят е уволнен, сочат информации от чужбина Екшън на "зебра" - пешеходец показа пистолет на софийски шофьор Екшън на "зебра" - пешеходец показа пистолет на софийски шофьор Води се разследване Ще се превърне ли България в пустиня? Проф. Пимпирев зове да закрием ВЕЦ-овете, за да има питейна вода Ще се превърне ли България в пустиня? Проф. Пимпирев зове да закрием ВЕЦ-овете, за да има питейна вода В Саудитска Арабия добиват вода от Червено море, което е два пъти по-солено от нашето, каза той и попита защо да не започнем да пречистваме Дунав за питейни нужди Алексей Навални е бил отровен в затвора, съобщи вдовицата му и обвини Путин за смъртта Алексей Навални е бил отровен в затвора, съобщи вдовицата му и обвини Путин за смъртта Това показва анализ на западна лаборатория
Трима полицаи са убити в престрелка, други двама са в критично състояние Трима полицаи са убити в престрелка, други двама са в критично състояние Кървавият екшън се случи в САЩ Тревожно - 253 земетресения до гръцки остров в рамките на денонощие Тревожно - 253 земетресения до гръцки остров в рамките на денонощие Много хора решиха да спят на открито, сеизмолози не са сигурни дали предстои по-сериозен катаклизъм Украинец изнасили брутално млада жена, блъскайки й главата в земята Украинец изнасили брутално млада жена, блъскайки й главата в земята Пострадала от деянието е млада жена Капитан на Звезда почина на терена Капитан на Звезда почина на терена Медиците съобщиха, че причина за смъртта му са последици от сърдечен удар Студент снима под полата на жена в столичен мол, малко след това загина Студент снима под полата на жена в столичен мол, малко след това загина Драма в Тайланд Баща излови 15-годишния си син и голата си съпруга заедно в банята Баща излови 15-годишния си син и голата си съпруга заедно в банята Пред разследващите момчето разказало, че именно мащехата му поискала да правят секс, защото ѝ напомнял на бившия ѝ съпруг, когато е бил по-млад Долф Лундгрен разказа за жестоката битка с рака Долф Лундгрен разказа за жестоката битка с рака Актьорът е в ремисия Мъж се докосва по интимна част в метрото, съдът излезе с решение Мъж се докосва по интимна част в метрото, съдът излезе с решение Драма в Русия Добра новина за пасажерите на "Райънеър", увеличават размера на ръчния багаж Добра новина за пасажерите на "Райънеър", увеличават размера на ръчния багаж Промяната беше анонсирана още в началото на юни, но реално действа от 4 септември Всички допускат тази грешка с кърпите в банята, не го правете и вие Всички допускат тази грешка с кърпите в банята, не го правете и вие Според специалиста по къпане Емили Робъртсън от Mira Showers, ежедневното миене на косата може всъщност да нанесе повече вреда, отколкото полза
Васил ТЕРЗИЕВ Васил ТЕРЗИЕВ Хубавите градове имат хубави общества, не само хубави тротоари и градинки Виц на деня Виц на деня При психолога:
- Вечер оставяйте всички ваши проблеми зад вратата на апартамента!
- Докторе, а дали жената ще е съгласна да спи на стълбището?
Виц на деня Виц на деня При психолога:
- Вечер оставяйте всички ваши проблеми зад вратата на апартамента!
- Докторе, а дали жената ще е съгласна да спи на стълбището?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук – Как блондинка се опитва да убие риба?
– Слага я във вода и чака да се удави.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори